• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    nová (hraná) Alita:

    ALITA: BATTLE ANGEL | OFFICIAL TRAILER #1 | 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=CqYfXOYqzy4
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Éééé.... ne? Jako není to úplně žádná extramizérie, je to docela pěkné, vizuály ujdou, takový normální Hollywoodský biják (v zásadě přesně to, co jsem čekal, takže u mě dobrý). Ale tvrdit, že scénáristi odvedli skvělou práci, když je to takový poslepovaný bordel, to už je zase dost přehánění.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MBR: a tak si to mysli, dyt v pohode. My s tebou jenom nesouhlasime :)
    MBR
    MBR --- ---
    Je to GitS, funguje to jako GitS, myslenka za tim je jako v GitS

    ne..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    není to brak, je to přesně to, co popsal Traged. Že někdo od hollywoodu čeká víc, než popsal, to už není chyba toho filmu.
    MBR
    MBR --- ---
    vzdyt je to uplnej brak, se zapletkou pro 15ti lety deti...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Konecne jsem videl GitS se Scarletkou, ( je ted na HBO Go, kdyby nekomu uslo ).... a je to uzasny! Je to GitS, funguje to jako GitS, myslenka za tim je jako v GitS a je to koukatelne i pro masy. Odvedli naprosto skvelou praci, scenaristy pocinaje a Scarlett s PR konce. Rozhodl jsem se, ze to bude muj 1. UHD disk, protoze to za to stoji :)

    PR proto, ze az do posledniho okamziku jsem si fakt myslel, ze je to o nekom jinem a on je to v podstate prequel koncici prvni scenou z orig. GitS :-) Sice vubec nekoresponduje s manga predlohou, ale to moc ani Anime verze, obzvlast ne druhej film, ktery ma s mangou od Masamune Shirowa spolecne jen postavy a filosofickou linku.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    What do
    you do?
    I waste their time
    with a never-ending series
    of questions and anecdotes so that they
    have less time to pursue real people.

    https://www.rescam.org/

    MTO
    MTO --- ---
    Japanese cover art for William Gibson's Sprawl series - Album on Imgur
    https://imgur.com/gallery/E5Pog

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GITS hranej film: pozitivno - výborná inspirace pro Shadowrun hráče a gamemastery, co se týče vizuálu, a boje kde se jede hacking i boj dohromady. Taky jsem přestala mít takoveju zmatek v postavách ze sekce 9, a hrozně dlouho se mi libíla ta linie s vědcama z Hanka, a určitý věci z innocence začly dávat smysl. A jeden z nejleopších filmů na večer, hned po Dr. Strange (taky dobrej vizuál pro Shadowrun) Od filmů na usnutí nečekám nějaký přesahy, největší filozofično pro mě bylo v Loganovi.
    negativno - no staví to celej vesmír GITS na hlavu no... to co všichni víme :( Žádný přesah, prostě kost co všechny zbuší a je anarchistka co bojuje proti korporacím/robotizaci/whatever, tohle Hollywood má rád, takové jemné štouchnutí.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    GIOMIKY: až budou založeny robotické odbory, tak to teprve bude cyberpunk
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Robotizace ve skoda svarovne 98%. V realu to videti zahanbi i Terminator New Born.

    Fotoseriál: Jak se vyrábí Škodovky? — Motoristi.cz
    http://www.motoristi.cz/1120/fotoserial-jak-se-vyrabi-skodovky/

    Ve svařovně moc lidí nepotkáte, většinu práce s prefabrikovanými díly zde vykonávají stroje. Zaměstnanci tady přes obrazovky ovládají a kontrolují hladký průběh výroby.
    ALWA
    ALWA --- ---
    VIK: omlouvám se, to mělo jít do soukromejch, minul jsem :) jj, taky jsem to četl před 25 lety.
    VIK
    VIK --- ---
    ALWA: Předpokládám, že mluvíš o tom Rauvolfovi? Jak jsem se do toho začetl, tak už je to dobrý. Zvykl jsem si. Nemám teď přímý srovnání s Neffem, jestli je to teda lepší nebo horší. Už je to totiž strašně dávno, co jsem to četl.
    ALWA
    ALWA --- ---
    VIK: je přeceňovanej. je to zbytečně složitý a poselství nebo nějaká přesahová alegorie nula. teda myslim.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    STEMBUS:
    V imax to bylo vizualne uchvatny, zvlast po brcku. Neskutecna jizda. Soundtracku jsem si ani moc nevsiml. Urcite bych nerek, ze to je spatny film. Do imax chodim moc rad, akorat tam zajimavy filmy davaj malokdy a GITS byl po dlouhy dobe film, ktery stal za to. Na GITS serialy a filmy jsem koukal tak pred 10 lety. Od filmu jsem zadny poselstvi ani strhujici, prevratnou myslenku necekal.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    SHEALA: je to skoro tak spatny jako ten samotnej film, bohuzel! :/
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    VON_GILOTINE: souhlas... obzvlast dialogy s Maelcumem stoji za to, napr:
    `Mon, you bossman gone ver' strange.' `Keep callin' down here wi' _orders,_ mon, but be some Babylon war...' Maelcum shook his head. `Aerol an' I talkin', an' Aerol talkin' wi' Zion, Founders seh cut an' run.'
    na druhou stranu nic s cim by si clovek co hral online multiplayer neporadil :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ono zas v eng to vetsina lidi nema sanci dat. ten jazyk tam je uplne jinde. zadne cteni pro deti
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    mám tu Rauvolfa a četlo se to fajn
    nakonec jsem stejně koupil všechny tři v EN :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam