• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: Cetl jsme jen mangu a to jen co vyslo cesky, tzn prvnich 12 "fightu" a s temi se trailer kryje velmi.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    TRAGED: já nejdřív myslel, že černoška má být náhrada za Chiren, ale to je asi blbost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Koukám, ze mobilní appka je “vylepšena” a žere spoiler tagy :-(
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    TRAGED: Moment, ale Last Order vysvětluje, že Gally nikdy nebyla roztomilá panenka :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DZODZO: Usuzuji na základě trailerů a mangy, protože až na černoškou, která je v originále starej chlap, to vypada předloze velmi věrné.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    TRAGED: a to uz je znamy pribeh toho hollywoodskeho bijaku alebo to usudzujes na zaklade mangy?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AD ALITA - oci nejsou IMHO jen kuli manga predloze, ale pro podtrzeni prerodu hlavni hrdinky v prubehu deje.

    Precejen, z velke roztomile panenky s amnezii se stane lovec lidi s telem bitevniho kyborga.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MBR: Ano. A to včetně druhé manga série s Motoko Aramaki.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CAIDEL: Skvělá práce je to v tom, ze ústřední myšlenka a filozofické otázky které klade jsou zachovány a zároveň je to blockbuster pro masy.

    Poslepovana je hlavně už anime předloha, která je složena z několika nezávislých epizod původní mangy.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    taky mi ty oči nesedí.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    tie oci su hodne zle, manga je manga, hrany film je hrany film
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    nová (hraná) Alita:

    ALITA: BATTLE ANGEL | OFFICIAL TRAILER #1 | 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=CqYfXOYqzy4
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Éééé.... ne? Jako není to úplně žádná extramizérie, je to docela pěkné, vizuály ujdou, takový normální Hollywoodský biják (v zásadě přesně to, co jsem čekal, takže u mě dobrý). Ale tvrdit, že scénáristi odvedli skvělou práci, když je to takový poslepovaný bordel, to už je zase dost přehánění.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MBR: a tak si to mysli, dyt v pohode. My s tebou jenom nesouhlasime :)
    MBR
    MBR --- ---
    Je to GitS, funguje to jako GitS, myslenka za tim je jako v GitS

    ne..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    není to brak, je to přesně to, co popsal Traged. Že někdo od hollywoodu čeká víc, než popsal, to už není chyba toho filmu.
    MBR
    MBR --- ---
    vzdyt je to uplnej brak, se zapletkou pro 15ti lety deti...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Konecne jsem videl GitS se Scarletkou, ( je ted na HBO Go, kdyby nekomu uslo ).... a je to uzasny! Je to GitS, funguje to jako GitS, myslenka za tim je jako v GitS a je to koukatelne i pro masy. Odvedli naprosto skvelou praci, scenaristy pocinaje a Scarlett s PR konce. Rozhodl jsem se, ze to bude muj 1. UHD disk, protoze to za to stoji :)

    PR proto, ze az do posledniho okamziku jsem si fakt myslel, ze je to o nekom jinem a on je to v podstate prequel koncici prvni scenou z orig. GitS :-) Sice vubec nekoresponduje s manga predlohou, ale to moc ani Anime verze, obzvlast ne druhej film, ktery ma s mangou od Masamune Shirowa spolecne jen postavy a filosofickou linku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam