• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    ALWA
    ALWA --- ---
    GANDHI: Jo, budu to muset dát znova. Bylo to jednoznačně blbým setem, settingem, teď nevím, co je co. Logickej by byl myslím set.
    INF1466: Jo, s tim vizuálem si hodně pohráli, soudě teda po 10 min E01. Tohle mě fakt baví. Včera jsem dokoukal Punishera a jestli si dobřei pamatuju, to pouzdro, do kterýho ho v tomhle stáhnou taky umí :D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Meet 'Norman,' the Darkest, Most Disturbed AI the World Has Ever Seen
    https://www.livescience.com/62198-norman-ai-psychopath.html
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MBR: hurá. Mohla bych tenhle rok přežít jenom mírně nepříčetná.
    ALWA
    ALWA --- ---
    To jsem četl... no když to vyšlo. Jo, to nebylo úplně blbý :)
    ALWA
    ALWA --- ---
    JOSE_MAT: no neke :)
    MBR
    MBR --- ---
    SHEALA: za tyden zacina treti serie. uz se tesim.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ALWA: ano půjčovna masa, v angličtině altered carbon ...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    no, já sjíždím Expanse už podruhý - mimo jiný taky proto, že poprvý se mě hrozně pletly postavy /mě se dycky pletou/ a taky kvůli atmosféře a tom dechberoucím vesmíru.
    ALWA
    ALWA --- ---
    GANDHI: Ale jinak ten noir, potsava detektiva, to mi všechno nahrávalo, aby mě to bavilo. Třeba jsem na to koukal taky jenom v blbym období.... Věřim, ratingy to má dobrý. Moje škoda, co na to říct.
    ALWA
    ALWA --- ---
    GANDHI: Já dal určitě i druhou. Já jim prostě ten open Space tčžko věřim. Vetřelec 1? pche. Prostě prázdnota, vesmír. Asi jsem jen starej a neumim se na to koukat....
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALWA: ona cela prvni serie expanse je takovy dlouhy intro do toho universa, ktery se imho vyplati prekousnout, protoze nasledujici serie je imho fakt dobra (tedy ne ze by prvni nebyla taky:))
    ALWA
    ALWA --- ---
    SHEALA: Na mě už překombinovaný, jsem starší model. Navíc jsem se nešetřil.
    ALWA
    ALWA --- ---
    SHEALA: No jasně. Byla to The Expanse. Mě to nechytlo. Ale já jsem jednoduchej ;).
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALWA: jestli je to vesmír, tak je to Expanse. Ne moc CP. A i když moc nemusím hard scifi, tak se mě Expanse líbí :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    ALWA: ono altered carbon je prekvapive taky podle knihy :p
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ALWA: hlavní zápletka je celkem jednoduchá - boháč si najme detektiva aby vyšetří vraždu jeho klona, ale přišlo mi tam celkem dobrý v pozadí takový 2 témata - nesmrtelnost díky klonům a to že si takovou výhradu můžou dovolit jen bohatý, takže takový filozoficko sociální dilema i když v rámci žánru cyberpunku se to asi dá označit za klišé všechno :)
    ALWA
    ALWA --- ---
    INF1466: Asi hlavně zápletka, jestli je rozumná... Nechci nic překombinovanýho a jen klišé, to se mi nechtěj číst title....
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ALWA: me bavil ten vizuální a jinak je to docela akční a krvavý, ale v době kdy má každej nekonečně klonů není krev a zabíjení takovej problém.. :) případně co by tě o tom zajímalo co nepíšou na netu?
    ALWA
    ALWA --- ---
    INF1466: Jaký to je?
    ALWA
    ALWA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam