• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    OVERDRIVE: :-D jak tě vidím v těch Adidech a kroksách, zní mi v uších ruský hardbass :-D Tak tě fakt neznám :-D
    MAGELLAN
    MAGELLAN --- ---
    OVERDRIVE: z českých kyber-luhů a hájů Petr Heteša
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SONNY1344: Chtel jsi fulltexty? Uloz.to; hleduj format epub, mobi, pdb

    Sorry, ukazal jsem se po dlouhe dobe.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: a jo, opravdu mam na kozach keru inspirovanou Spiderem Jeruzalemem, opravdu mam falesnou novinarskou kartu magazinu DMZ a kamaradim se asi stylem Johna Constantina...





    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    THRASHER: ja bojuju proti covidu uz jen aktivne...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Docitam knizky.... nemate nekdo nejakej czyberpunk jako e knihu, co sem nedaval?
    Takze ne Sterling, ne Gibson, ne Rucker, ne serka Maurid Auduran, ne manual k Dreamwebu, ne Nilon Angel,...

    Pamatuju si, ze existovaly aspon 2 cz vydane serky od Laseru, z kterych jsem mel jen prvni dil, a nepamatuju si nazvy, a vcelku to byl brak, ale cyberpunk,... kdyz by nekdo nasel, jako e-knihy, zajimalo b
    (Jo, taky pokud je vic jak 3.dil Takeszi Kowacze, tak bysem chtel link (i si dyztak koupim)...)

    Proste nejakej hint na neco ke cteni, jakkoliv dostupne jako eBook (cz/sk/eng/ru).

    Jo RoboCop uz mam taky za sebou, ... i takovy becka muzou byt...


    Kuju!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THRASHER: Zavorky nectes?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    kam zmizelo "Cyberpunk is now"? :))

    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    Top 8 Underrated Cyberpunk Anime From 80's And Early 90's!
    http://www.youtube.com/watch?v=rmYGrizo0AM
    TACHIKOMA
    TACHIKOMA --- ---
    Snow Crash: HBO Max's New Series Could Be Our Dream Cyberpunk Show
    https://www.cbr.com/snow-crash-hbo-max-adaptation-dream-cyberpunk/
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Samy o sobe jsou ty vety umenim. Mymu zameru nejlip vyhovuje: posledni dobou mam problemy se spanim

    Uz mam kostru, zaver, pointu, dramaticky i akcni zapletky a 2 hlavni postavy.. A ted teda i prvni vetu. Jeste jednou dik.
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    MEMNON666: díky! Pak ji sem hodim.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    SONNY1344: "Rausch," pronesl hlas v mobilu Hollis Henryové.
    ---
    Pět hodin časového posunu vůči New Yorku a kolem Cayce Pollardové krouží po probuzení v Camden Townu lítí a neúnavní vlci narušeného biorytmu.
    ---
    1/ Kurýr opře čelo o vrstvy skla, argonu a neprůstřelného plastiku.
    2/ Kurýr tiskne čelo k vrstvám skla, argonu a nárazuvzdorného plastu.
    ---
    Podhled, hluboká perspektiva, představení interiéru stanice tokijského metra.
    ---
    1/ Chválabohu se to všechno už začíná rozplývat a připadat mi jako pouhá epizoda.
    2/ Celá ta záležitost začíná naštěstí milosrdně blednout, stává se z ní pouhá epizoda.
    ---
    1/ Zastrčil jsem bouchačku do tašky adidasky a obalil ji čtyřmi páry tenisových ponožek, co vůbec nepatřily k mému stylu, ale přesně o to mi šlo: když vás berou za drsňáka, jděte na to technicky; když vás berou za technického, jděte drsně.
    2/ Brokovnici jsem šoupnul do báglu od adidasek a ještě ho vycpal čtyřmi páry tenisových ponožek.
    ---
    1/ Plukovník Koroljov se ve svém závěsu pomalu otočil. [Bruce Sterling & William Gibson]
    2/ Plukovník Koroljev se pomalu točil v popruzích a snil o zimě a gravitaci.
    ---
    Nic nezíská tak rychlou či zvláštní patinu stáří jako imaginární budoucnost.
    ---
    Toho léta měl Parker problémy se spaním.
    ---
    Možná to bylo v klubu Justine, v Jimbo’s, Sad Jack’s nebo v Rafters; Coretti si nikdy nebyl jistý, kde ji spatřil poprvé, mohla se tam totiž objevit kdykoliv. [John Shirley & William Gibson]
    ---
    Když Hiro praštil do vypínače, snil jsem o zimní Paříži, zdálo se mi o vlhkých temných ulicích.
    ---
    Sandii, sedm pronajatých nocí v týhle rakvi.
    ---
    Hodně tady nahoře prší; v zimě jsou dny, kdy sem vlastně vůbec nepronikne světlo, jenom jasná bezvýchodná šeď.
    ---
    Měl v plánu zůstat v pohybu a táhnout rovnou na Floridu. [Michael Swanwick & William Gibson]
    ---
    Bylo horko – tu noc, co jsme vypálili Chrome.
    ---
    Kompozitní obraz, opticky zakódovaný doprovodným letounem transkontinentální vzducholodi Lord Brunei; letecký snímek předměstí Cherbourgu, říjen 1905. [Bruce Sterling & William Gibson]
    ---
    Nebe nad přístavem bylo šedé jako mrtvý kanál televize.
    ---
    V Novém Dillí nasadili na Turnerovu stopu honícího psa a nastavili ho na jeho feromony a barvu jeho vlasů.
    ---
    Duch byl dárkem jejího otce na rozloučenou; předal jej černě oděný tajemník v odbavovací hale v Naritě.
    ---
    Potom, co Laney skončil svou práci ve Slitscanu, dozvěděl se od Rydella, nočního vyhazovače ze Chateau, o další.
    ---
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Mam na vas velkou prosbu. Mam v hlave cyberpunkovou novelu pro svou novou holku, co nevi, co je cyberpunk a ja ji to chci ukazat. A potreboval bych jenom prvni vety z co nejvic Gibsnovejch romanu a povidek. Doma ho mam komplet, ale budu jeste mesic na montazi v nemecku a na netu nemuzu nic najit. Byli byste, prosim, ochotni mi s tim pomoct? (Ale taky je mozny, ze moje google-fu stoji za hovno, pak by stacil odkaz :)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    Koukám ve filtru, že se tu Max Headroom už několikrát mihnul

    Max Headroom
    https://www.youtube.com/watch?v=aRy1oE81dS4


    Co třeba zkusit udělat virtuálního youtubera, kterej by přes neurální síť generoval opak UI virtuální demenci?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Byl stanoven termin vydani VituaVerse: 12.5.2020
    VirtuaVerse on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1019310/VirtuaVerse/
    irtuaVerse is a cyberpunk point & click adventure set in a future not so far away narrating tales of technomancers, AR graffiti writers, hacker groups, tribes of cryptoshamans, digital archeology, epic cyberwars, and virtual reality debauchery.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam