• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    TONAL
    TONAL --- ---
    gino: samo musis pro takovy prerod neco vytrpet pripadne obetovat. kdyz to bude k necemu dobry a vyuzitelne zneuzitelny... :)
    ale zatim asi na obzoru takovyho nic nenï ne?
    GINO
    GINO --- ---
    TONAL: no, ten prechod mezi kuzi a tim slotem bude asi hodne zajimavej... to by chtelo nejakyho doktora, ale co vim, tak kdyz ti treba rovnaji kosti u nohou a mas draty, ktere koukaji skrze kuzi ven, neni to nic moc...
    TONAL
    TONAL --- ---
    gino: jako bez umrtveni nebo co? nejaka pohodova lokalka a muzes se preci i divaj, jak ti to vyrabi a maximalne te bude svedit nos :)
    GINO
    GINO --- ---
    SATAI: az by jim ten slot meli delat tak by si to rozmysleli ;-)
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    POTHEAD23: pokud mozno ne
    SATAI
    SATAI --- ---
    Á, vidím, že je to tu samej transhumanista :)
    TONAL
    TONAL --- ---
    ja taky, ale falesnej. to se vyplati a nejlip do kazdyho jinej :) spis ale jen nejakej port na vkladani ruznych cipu.
    to bude vic vyuzitelny.
    kdo by chtel mit v telo nejaky potrhly natvrdo jednoucelovy zarizeni....
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    co takhle nahodit nějaké skutečně kyberpunkové téma a na chvíli pozastavit literární diskusní klišé? necháte si do zápěstí zavést ID čip kde bude schován samozřejmě dobře enkryptován obsah dokladů celé peněženky? já jo
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    ja ho cetl jako 2hou vec od Dicka a libl se mi hodne... ...jak psal Seeker, clovek nevi, co je real a co neni, cetl jsem to myslim 3x a stejne nevim jestli jsem to nakonec pochopil... :]]] ...spad to dostane jak se poprve potka s Palmerem /myslim ze nejakou holcickou/ a Palmer na nej vytasi, ze kdyz uz jednou pozrel Chew-Z, muze ho Palmer do toho stavu kdykoliv vratit... ...a tam je panem on... ...ale abych pravdu rek, uz je to delsi dobu co jsem to cetl... :]
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    seeker: mi prijde pusobivy i kdyz si ho prectu s odstupem nekoika let:)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    SMETI: a o těch stigmatech však taky byla řeč.
    Mě na nich přišlo úchvatný, že ten konec byl aspoň pro mě naprosto neuchopitelnej a dickovo věčný téma (setření rozdílu mezi realitami a fikcemi) tu bylo IMHO dotažený až na samu mez možností. Je teda fakt že je to snad první Dick co sem čet a teď by mi to tak působivý třeba nepřišlo.
    SMETI
    SMETI --- ---
    Can-D je droga ve třech stigmatech palmera eldritche
    SMETI
    SMETI --- ---
    Can - D to je zas Dick ne?
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    SEEKER: Aha, tak to se omlouvám, myslel jsem, že můj názor je převládající, proto jsem ho prezentoval tak odhodlaně :-) Jinak samosebou každý máme nárok na vlastní hodnocení ;-) Ale fakt nevím, jediné, co si z toho pamatuju, je Can-D a Chew-z (jestli si to pamatuju dobře).
    IMZMETECH
    IMZMETECH --- ---
    pothead23_ ne jenom sem prirovnaval.. byl tam tusim ze podobnej princip nahravani zazitku, ale taky mozna nevim :) kazdopadne stejne jako Effinger, "by moh" liter. podklad, napsat treba Gobson.. je to proste takovej pripominajici, line se posouvajici detektivni styl, kterej mi nastesi nevadi :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    POTHEAD ne to neni snad....

    ADYZ taky uz vim proc si to nepamatuju :)))) asi to ani nedočtu a radsi si přečtu Muže z vysokého zámku
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ADYZ: Zvláštní, pro mě sou TSPE vedle Ubika a Temného obrazu to nej co sem od Dicka cetl.
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    SMETI: Abych pravdu řekl, tak na mně zas udělala pramalý dojem tak kniha od Dicka (rozhodně nejslabší, co jsem od něj četl)
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    SMETI: počkat - ten film je natočenej podle když přitažlivost selže?
    VANEK
    VANEK --- ---
    SMETI: Mně taky ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam