• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    COROZ
    COROZ --- ---
    ADYZ: je to vec kyberkultury, nebo ne ? a kde jidne se kyberpunk srocuje ? kde ma tolik zastancu ? na hofylandu nebo okounu asi ne tak moc a navic jde o nadseni a tak.... kolik ti je ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ADYZ: protoze sme mlady a rebelie patri k mladym lidem ?
    ne protoze nas policie nasrala, protoze to bylo pripravene predem, protoze to bylo na policejni objednavku .. mrdani beden neni dulezity, byla potlacena nezavisla kultura to dulezity je.
    SATAI
    SATAI --- ---
    ADYZ: Vidim, ze v linksu o mnoho prichazim.
    A jednoduche vysvetleni asi neexistuje. Takze nekolk stripku
    - okurkova sezona
    - dost mistnim asi policie slapla na kuri oko
    - z jisteho uhlu pohledu to opravdu je docela silna kava
    - udalosti se chytla blogsfera a pretrasa ji ze vsech stran
    - je fain mit spolecneho nepritele ;)
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    Já osobně sice rozhodně nesouhlasím s postupem policie ve věci Czechtechu, ale může mi někdo prosím vysvětlit, proč musím na mainu už několik dní číst velké červené nápisy na tohle téma a sledovat nesmyslné ankety ohledně mrdání beden apod.? :-/ Naše policie zase jednou potvrdila, že nestojí za nic, ale proč kolem toho musí být celý NYX vzhůru nohama?
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    SATAI: huh,ani bych se tomu nedivil. mediální štvanice, napadení policisté a tak;o)
    SATAI
    SATAI --- ---
    THORGRIM: tak se třeba konečně dočkáme i té demonstrace za podporu policie ;)
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    SATAI: Všechny diskuze ovládá banda metlošů a kokotů z Magea, kteří absolutně nejsou přístupní jakékoli diskuzi a stojí za policií...
    SATAI
    SATAI --- ---
    THORGRIM: Mohl bys to rozvest? Ja znam Hofyland jen z doslechu.
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    SATAI: tak kupříkladu z Hofylandu je mi dost na blití:o/
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    SATAI: mno :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Docela zajimave to ukazuje silu blogu, uvidime, zda je jen virtualni, nebo se promita i do realneho sveta.
    Nevite nekdo, zda to tak vre i na dalsich diskusnich serverech, nebo opravdu vsechny demonstrace organizuje nyx? ;)
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    převzato od ID HARALD :

    Celý den dneska sleduju co se děje kolem Czechteku a jímá mě hrůza když vidím, jak policajti bez jediného logického důvodu nejdřív brání přístupu lidem v přístupu na pronajatý pozemek a pak je rozhání vodními děly, slzným plynem a obušky.

    Myslím, že letos udělali pořadatelé téhle akce maximum pro to, aby neobtěžovali ty, kdo techno poslouchat nechtějí (pozemek vedle dálnice poměrně vzdálený od nejbližší vesnice), uzavřeli s majitelem smlouvu a stejně byli policií rozprášeni. Všechny důvody k zásahu, jak je v průběhu dne policie uváděla, se ukázaly nepravdivé.

    Kdo mě znáte, víte, že techno není moje hobby a freetechno komunita vůbec není moje krevní skupina. Proti takovémuto chování policie je ale nutné zásadním způsobem protestovat. Naposledy jsem něco podobného co do důvodů a stylu zásahu zažil o Palachově týdnu v lednu 89 a potom na Národní třídě.
    JOORAY
    JOORAY --- ---
    telepresence? take nieco zrovna vyvijam :)

    podla mna toto je cisty cyberpunk:

    http://www.voltaicsystems.com/bag_pouch.shtml

    (sorry za reklamu, nie som s tou firmou nijak spriahnuty, len mi to pripada, ze sa to sem hodi). taska so solarnym panelom. skoda, ze to neutiahne notebook, ale PDA a mobil ano.... celkom huste :)
    UV_CAT
    UV_CAT --- ---
    imho to sem rozhodne patri:
    BiReality: Mutually-Immersive Mobile Telepresence


    http://research.compaq.com/wrl/people/jouppi/eTravel.html
    ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Forget Phishing Just Buy Personal Info
    Iago writes "If you need information about a person in Moscow, just go to the market and buy it. The Globe and Mail reports that along with the usual pirated software, cd's etc. you can find out information such as the bank records of your competitors, motor vehicle information and tax returns. The question is, how much of this information is being sold in other countries, perhaps in a more sophisticated manner?"

    http://it.slashdot.org/article.pl?sid=05/07/07/056238&from=rss
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vcera na Discovery davalli Alien planet. Fiktivni dokumet o pruzkumu prvni mimozemske planety. Materska lod se jmenova prave Von Braun :)

    Ja jen ze si porad rikal odkud ze je mi to jmeno lode povedome.

    (krome toho ze Von Braun je nemecky, pozdeji americky raketovy konstrukter :)
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Neni tezke si ji predstavit na reklamnim panelu v obchodaku na Recreation decku Von Brauna.
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Ono tam moc na pochopeni neni. Jen jsem jednou uvidel tuhle fotku Mathey a nevimproc si vzpomel na System Shock 2.
    SMETI
    SMETI --- ---
    Lukashiva tyvoe tak to sem nejak nepochopil :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam