• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GORGworld conspiracy // 911 // free world order! ... part 5 ::
    GORG
    GORG --- ---
    WMO Secretary-General Rejects Climate 'Doomsters and Extremists' - The Global Warming Policy Forum (GWPF)
    https://www.thegwpf.com/wmo-boss-says-climate-discussion-has-gone-off-the-rails/

    The Secretary-General of the World Meteorological Organization (WMO) says that the alarmist narrative on climate change has gone off the rails and criticised the news media for provoking unjustified anxiety.
    GORG
    GORG --- ---
    COOK: Aha, on to nemyslel vážně? :) Člověk dnes už nepozná, kdo si dělá srandu.
    Hele nemůžeš tu svou reakci nahrát na jůtůbe? Nejde mi moc dobře číst psaný text.

    Od XR se odvrací i řada oteplovacích vědců, že takovou formu aktivismu nesuportujou
    COOK
    COOK --- ---
    KUKIDE: Fascinující úvod! Dnes budeme mluvit s vědcem, který bádá už 60 let, o němž náš následující host řekl "puff, ty jo", "to say he has a big brain would be an understatement", pracoval ve stejné budově jako Einstein a dokonce ho tam i potkal. Jako ty vole! You made my day!!! Takhle uvést vědce ve snaze posílit jeho autoritu je fakt boží (pro nechápavé asi musím dodat, že se tomu vysmívám).
    A k tomu obsahu: jasně, větší koncentrace CO2 pomáhaj růstu rostlin. To není žádná novinka, žádná utajovaná věc, kterou rozkryli kospirátoři. Ví se, že je to side effect našeho masívního spalování fosilních paliv. To ale nic nemění na tom, že si tu vypouštěním skleníkových plynů v bezprecedentních tempech vytváříme klima, o kterým jen trochu tušíme, jak se vyvine. A z toho, co tušíme, to vypadá, že existuje dost významný riziko, že to bude velkej průser vynucující zásadní proměnu našeho způsobu života a způsobující přesuny stovek milionů lidí z oblastí, který se staly neobyvatelnými.
    Nějak ti nevim. Furt mi nepřijde, že by mi něco nalhávali spiknutí vědci, aktivisti a studenti. Furt se mi zdá, že se mi něco snaží nalhávat majitelé uhelných dolů a elektráren, ropní šejci a frakující magnáti, silniční a lodní dopravci.
    Já tomu tady nerozumim, možná mi to nějak vysvětlíte. Vždycky jsem si myslel, že konspirátoři si myslí, že odhalují čachry těch mocných, bohatých a jinak privilegovaných. A najednou se tady odhalují údajné čachry dredatých týpků okupujících uhelný důl a snažící se svrhnout prý pohodičku pod kuratelou Kochů, Křetínskýho, Burismy, Saúdů atd. Zdá se mi to, nebo je to úplně postavený na hlavu?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    COOK: hele podíve jse na to video co jsme postnul pod tebou...
    COOK
    COOK --- ---
    GORG: A ty zas nepoznáš, když se ti někdo ironicky směje :) Hele chápu, že někdo hledá skrytý úmysly za řečmi a činy politiků nebo vlivných boháčů. Ale zrovna věda má asi nejlepší mechanismy, jak podvodníky všeho druhu odhalovat. Jistěže mezi vědci jsou, ale prostě se neprosazují, protože jako vědec se staneš slavnej tím, že důvěryhodně a ověřitelně (to asi musím zdůraznit) upravíš nebo dokoce zboříš současný teorie. Takže kdyby neexistovala změna klimatu způsobená lidským vypouštěním skleníkových plynů, tak se všichni vědci budou předhánět, aby to dokázali. No a místo toho na lidský opovědnosti za změnu klimatu panuje ve vědecké obci téměř bezvýhradná shoda a opak hlásá jen pár obskurních žolíků, kteří v opravdové vědě uspět nedokázali, tak se buď mstí nebo se nechali zaplatit uhlobarony nebo prostě jen zblbli.
    Fakt nechápu, jak někdo může podezřívat z bůhvíjakých konspirací idealistický děcka a zároveň považovat za zvěstovatele pravdy ty nejprotřelejší struktury jako Klaus, Zeman nebo Orbán (jestli jsi teda měl na mysli GORG: i jeho) s prsty zastrčenými v mnoha utajených špínách přesouvající peníze od obyčejných lidí do jachet a tryskáčů pár vyvolených. To už je paranoia za tři rohy kombinovaná se slepotou na metr :))
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    Carbon Dioxide is Making The World Greener (w/ Freeman Dyson, Institute for Advanced Studies)
    https://www.youtube.com/watch?v=BQHhDxRuTkI
    GORG
    GORG --- ---
    SCHWEPZ: To mas dost simplisticky videni sveta.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    GORG: všichni ekologové jsou satanisti řízení ještířky z Orionu
    GORG
    GORG --- ---
    The Dark Truth About Extinction Rebellion
    https://www.youtube.com/watch?v=g1FAVEWuwoc
    GORG
    GORG --- ---
    JAXXE: Jo mam pocit, ze jsem to pozastaveni nad Saturnem videl prvne v tomhle videu. Dobra kompilace.

    Nedavno jeste "vyhodili" biolozku, ktera se uz desitky let zamerovala na ledni medvedy. No neprodlouzili ji grant. Uz delsi dobu dokladala,ze nevymiraj, a ze se spis premnozuji. Vsechno je to postaveny na appeal by authority. A to se pak promita i zpusobem, jak jsou predkladana ta "reseni". Propagandou a zamlcovanim. Komicky bylo nedavno ve Star Trek Discovery, kdyz tam meli ve meste solarni panely. Jo.. lidi par set let do budoucnosti budou asi pouzivat soucasny solarni panely :), i kdyz uz ted se vyviji zajimavejsi alternativy solarnich panelu ...ale dali to tam zjevne, aby si zas zapropagandili, i pokud to znamena uplne nicit predlohu. To samy ted Star Trek Picard, jak se zda, kde ma Federace celit izolacionistickym tendencim odmitajicim kardasiansky uprchliky.

    JAXXE
    JAXXE --- ---
    George Hunt became aware of the environmental fraud after attending the Wilderness conference in Colorado in 1987. From then until his death Dec 23rd 2013 George dedicated himself to exposing the environmental fraud. RIP George...you did good!

    UN UNCED Earth Summit 1992 by George Hunt
    https://www.youtube.com/watch?v=r8c-NKjOOA0&list=WL&index=4&t=0s
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    The Truth About Extinction Rebellion
    https://www.youtube.com/watch?v=536qN22jxak
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    GORG: cas 37:47... tam je ta symbolika i jeji historie ukazana.

    Ten Reasons Why Greta Thunberg Is a Fraud
    https://www.youtube.com/watch?v=p9UsuCq1StA
    GORG
    GORG --- ---
    Muze byt shoda okolnosti, ze si zvolil ten symbol presypacich hodin (protoze "dochazi cas" to neni nutne nic proti nicemu)
    Ale kdyz se na jejich aktivity clovek diva, tak se vklada otazka, jestli na volbu toho symbolu (a par dalsich veci) nemel vliv nekdo znaly okultismu





    To same se tyka Grety, a jak ona a jeji rodina s oblibou pouzivaji symboliku jednoho oka podobne jako rada superstar


    closeup: https://www.newsbtc.com/...-founder-justin-sun-contributes-1-mil-environmentalist-to-greta-thunberg/

    GORG
    GORG --- ---
    IVAN_OVIC: Nekteri poukazovali, ze se to podoba ezoterickymu symbolu

    ted uplne nenachazim hned nejaky obsirny priklady
    ale treba

    IVAN_OVIC
    IVAN_OVIC --- ---
    GORG: prosimte jaky symbol saturnu mas na mysli? obecne ty symboly neznam a kdyz googlim tak nachazim leccos, ale nic co by se z myho hlediska podobalo logu Extinction rebellion. asi nevim jaky pouzit slova..
    GORG
    GORG --- ---
    KUKIDE: ani ne
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    GORG: Kurňa kluci a už používate krypto místo peněz???
    GORG
    GORG --- ---
    MTO: Jedna věc je evidentní. Spiknutí se z posmívaného okrajového tématu stalo mainstreamem, resp. ho rozštěpilo, kde začíná být hodný mainstream a potíraný mainstream (Prima TV, Václav Klaus a celá hradní partička a dnes i Zeman a i celá V4

    Vysmívání pak přelo v masivní útok ve formě legislativy pro cenzuru ale zejména obecný narativ o fake news, kde posmívané téma je najednou mezinárodní konspirací řízenou z Ruska, a téma nabylo podoby reálné politické paranoii z dob normalizace. Či-li už na úrovní národního ohrožení i úvah, že by lidé šířící řeči o spiknutí měli být stíháni (navrhoval např. namátkou český herec Mádl)

    Zároveň novináři, kteří píšou "nevhodně", fyzicky napadání.. jak předvedla třeba novinářka Procházková. A některé české veřejné osoby jako Hřebejk ještě dodali, že si tu facku novinář Sputniku zasloužil.

    To je tedy jasně vidět, že tohle už má roli fringe tématu dávno za sebou a je to něco v ústředí světových událostí v různých tématech.

    Mě tohle trklo v určitém roce, kdy prezidentoval Klaus, a on byl přesně příkladem člověka, který řešil NWO explictně v roli prezidenta země. A jeho kancleř si napíše knihu, že Usama Bin Ladin neexistoval. Do toho se Klaus staví proti povinným vakcínám a má drzé apely, ať si teda tu vakcínu veřejně píchnou její zastánci z řad politiků. I můj obvodní doktor mi řekl, že by si ji nenechal píchnout, i když se jinak na chřipku očkuje.

    Když uvážím, že Jiří Drahoš překládal První světová revoluce Římského klubu do češtiny, jakoby tu byly viditelné minimálně dvě silné zájmové/ideové skupiny. Kde jedna z nich jsou internacionalisti. A většina těch nwo prognóz jsou nyní na pořádu dne ve veřejné debatě/sporu... Suverenita, hranice, deindustrializace i redukce populace, omezování svobody.
    Do toho nastoupila Extinction rebellion se svym symbolem hodin (co se dost podoba symbolice Saturnu, smrti), ktera se jala, ze bude stavkovat a sabotovat chod spolecnosti, dokud nebude nastolen NWO, takze uz je to nejen mainstream ale i realnym dejem s primymi dopady na kazdodenni zivot.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam