• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAWLISobrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Zbourání a znovupostavení muzea moderního umění v NY, jinak řečeno fotka vyfocená na vlastnoručně vyrobený "foťák" s časem téměř 3 roky (větší rozlišení jsem nenašel)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Stavba Empire State Building, galerie ZDE

    ILLICIT
    ILLICIT --- ---
    PECAONER
    PECAONER --- ---
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    A Dragon’s Blood Tree (Dracaena cinnabari) is seen in front of the Skund mountains on the island of Socotra, Yemen. The tree is so named because any injury to the bark results in a deep red liquid excreting from the scar – compared in the past to the “Blood of Dragons”.



    vic tu http://www.travel-to.info/2008/09/socotra-island-the-most-bizzare-place-on-earth/
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    TURBO: Je to z holandska, vlak nedobrzdil pri posunovani a prejel o 100 metru ze slepe koleje ven...
    http://www.euronews.net/nocomment/2010/07/26/a-train-fail-to-stop-in-netherlands/
    TURBO
    TURBO --- ---
    pointu bohužel netušim, poslal kamarád přes ICQ a ať koukám jak koukám, tak tam koleje nikde nevidim, takže když někdo vygůglí nějaký info budu nejen já rád :)

    Jediný co mě napadá je to, že na fotce je 7 lokomotiv a bůhví kolik eště za tim, takže asi fakt jely heště hodně dlouho po vykolejení z trati, těžko říct ...

    (pokud to ovšem neni nějakej reality hack ;))

    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---

    doporučuju zobrazit v plné velikosti, aby byly vidět detaily tváře, pak bude jasné, proč to sem dávám
    BUCHO
    BUCHO --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---


    Who needs the Bat-Signal? Especially when a Canon EOS 7D, a cheapo fireworks sparkler, and a little long exposure trickeration can give you something much, much cooler.
    MRKEW
    MRKEW --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam