• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VON_GILOTINEdnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..
    NEVÍŠ CO POSLOUCHAT? VĚŘ BORCŮM V ZÁHLAVÍ!

    U SETU UVED, JESTLI TAM JE KOMENTAR, MCs, PRIPADNE HORSI KVALITA. KECY MIMO NEPRAVIDELNE MAZEM.
    AUDITKO JE VEREJNE, LZE SEM ODKAZOVAT VOLNE I PRO LIDI BEZ NYX UCTU (facebook apod)

    posilejte mi do posty!!!
    NASE AKTUALNE NEJOBLIBENEJSI SETY:
    LKD: Loxy Live @Rupture - Corsica Studios 2018 (10/2018)
    VON_GILOTINE: Ed Rush & Trace 3-hour Set 1996
    sety z mixcloudu a soundcloudu a podobnych stahujeme pomoci stranky http://offliberty.com/
    rozbalit záhlaví
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: a ted si predstav, ze jsem po roce hrani dostaval main time, vsude... ale jako jo, dju nebylo jako dnes a ja byl asi dobrej nebo co :D (sory za tu akirovinu, to jen tak do pranice, ze ten vzorecek co popisujes neplati, respektive, asi plati jen ted a letech kratce minulych - ze si dj musi necim projit)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    kazdopadne moje puvodni pointa proste byla v tom, ze je dobry, aby si clovek prosel tim vyvojem, nez zacne hrat na vetsich akcich lepsi sloty, aby si vyzkousel i otviraky pro prazdny kluby a zaviraky pro skupinu mene ci vice opilych lidi, kteri na nej volaji at tahne do pici po kazdym tracku :)

    VON_GILOTINE: v poradku, vicemene souhlasim. mne je v podstate jedno, jak se kdo za mixem projevuje, to samy plati i pro dav pod podiem, dokud se lidi nechovaji agresivne nebo uz krajne dementne, at si to kazdy uzije podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: ja vedel ze jsme se nak minuli v obsahu chapaneho. mavani v podstate nechapu, ja mam nejradej kdyz dj jede headbang po vzoru tady gifu v zahlavi, gridloka a sayka a idealne k tomu obcas prihodi nakou gestikulaci rukou, ktera sedne do hudby, neni to tedy mavani.
    ja si asi fakt myslim ze spravnej se je takovej ze musis tancit pac neni cas na nic jinyho jak bozi mordy se do tebe valej. zazil jsem to hodnekrat. strizliv i nestrizliv. takova energie byva nejcicstci. pak nemusis nic dohanet mavanim, pak ti staci jednou zvednout ruku, nebo udelat rewind nebo cokoliv minimalni a dav te sezere zaziva nadenergii. tak se to imho ma delat.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SUBTITLES017: to zensky delavaj no :D omlouvam se, ze jsem sklouzl k necestnym praktikam v ramci debaty :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FALLENGEMINI: tohle přesně dělá moje mladá, ze me svýma odpovedma zatahuje do něčeho, co jsem vůbec nerekl :-D
    RONDO
    RONDO --- ---
    já bych všechny ty pozitivní emoce zakázal
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: tanceni a citeni se s projevem pozitivnich emoci nevylucuje. mavani jsem myslel primo na stagi, ne v davu :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: nak si vubec neorzumime.
    spravna definice je tancit a citit a ne mavat na sebe
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: to bychom tady mohli sedet do konce zivota. jestli je tvoje definice spravnyho klubovyho chovani sedet na kresle a povidat si s polozamracenym vyrazem, maximalne si poklepavat nohou do rytmu, tak se divim, ze jsi jeste nezbehnul k deep housu nebo neprestal chodit ven vubec :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: ne chci rict presne to co jsem napsal. kdyz se vsichni lidi smejou fotej a mavaj na sebe a na dje rucickama, tak si na hudebne spatny akci.
    dej mi priklad mixu nebo tracku kterej te rpirozene navodi tohle udelat.
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    FALLENGEMINI: co si me berete do pussy :))))))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: jinymi slovy tim chces rict, ze slusny clovek sedi doma a nechodi nikam :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: akce kde se vsichni vesele bavi a mavaji rukama jsou akce kam slusny clovek nechodi. kdyby takle v roce 01 vypadaly dnb akce, tak se mi nikdy nezaryjou pod kuzi.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ty openingy jsou svym zpusobem nevdecny sloty, ale nejak se zacinat musi. ja si myslim, ze je to i spravny, aspon se my mlady ucime trpelivosti a urcity pokore svym zpusobem. kdyz vidis ty fotky a videa z akci, jak se tam vsichni vesele bavi a mavaji rukama, je snadny podlehnout pocitu, ze od prvniho hrani v klubu je z tebe hvezda, ale tak by to bejt nemelo :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    souhlasim.
    RONDO
    RONDO --- ---
    ale zas by to bylo vtipný, kdyby tam těch deset lidí, co v osm přijdou, pořádně pokrosil :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    i kdyby hral jen skullstepy tak je to uplne jedno pac bude hrat v ten cas kdy pisete ze hrat bude ze.. to je tvrda realita. ja jsem sveho casu hral v matrixu kde to headlinoval ed rush a hral jsem od osmi do deviti nebo do pul desaty a bylo tam stejne tak deset lidi, z toho osm moji pratele co se na me prisli usmivat
    RONDO
    RONDO --- ---
    mně přijde ten Shiftyho vítěznej od třetího tracku dál fakt parádní...
    dělat set s ohledem na to, že vítěz hraje 20:00-21:30 (nebo se pletu?) by imho znamenalo ideálně vlastně vůbec nic nenahrávat
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    to je on
    LIQUID FLIGHTS w/ DBRIDGE - dj contest mix
    https://soundcloud.com/michael-kelso/liquid-flights-w-dbridge-dj-contest-mix
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak mě se nejvíc líbil ten mix toho slováka z těch co jsem slyšel, ten co vyhrál mi přišel takovej moc liquid a moc rozjetej nazačátek akce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam