• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    Befast wtf indeed...tam uz nechodi snad nikdo...
    Pohodu by mel mit Killa (sp?) a asi by to nemuselo bejt uplne zly, ale letos sem tam nebyl :/ (nekdo zkusenost?)
    Jinac tak nejak Sally, kdyz neni narvano / Druzba spise podvecery...
    Zach klasika
    a esli nejaky tipy rozumny, tak taky beru :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    XBAHNO: k panterovi vole ne asi? ;)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Zbyla jeste nejaka hospoda? Pohoda fuc, z belfastu je wtf?, snad jeste paya dobry, ale jinak, kam ted zajit ve meste?
    EZDY
    EZDY --- ---
    Hledám volný byt 3+1 nevíte o něčem? díky
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Nemáte někdo fotokomoru? Mám vývojku, ustalovač i tank, ale nechce se mi pak vyhazovat jednou použitou vývojku. Potřebuju vyvolat jen jeden ČB film
    ONPREJ
    ONPREJ --- ---
    Ahoj, stavte se v pátek 24.7. na benefit pro FNB v Belfastu https://www.facebook.com/events/262018758390649/
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Kdepak je dneska votevrino?
    JIMX
    JIMX --- ---
    KU13AR: Já celý svoje mládí strávil v Praze na sídlišti, od nějakých 5 let do 25 ... a pak se přestěhoval za dneska už manželkou do Plzně, kde studovala ... pár let jsem tak nějak žil v představě, že až dostuduje, tak půjdeme zpátky do Prahy ... a pak se to nějak zlomilo a zůstali jsme v Plzni ... a nakonec se dokonce přestěhovali kus za Plzeň do vesnice do domku ... a dneska už si vůbec nedovedu představit žít v Praze. Hrozně oceňuju ten klid vesnice, poklidnější tempo města, ale přitom spoustu dostupných příležitostí na vyžití jako je ve velkých městech. A s tím seznamováním jsem měl výhodu, že žena měla spoustu kamarádů na vejšce a následně má v práci, takže jsem se postupně i já seznámil s nima :-)
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    JIMX: jj chce to svůj čas, už mě začala seznamovat dcerka s rodičema dětí, s kterými si hraje. Holt evoluce seznamování věkem. Jinak se mi líbí, že je v Plzni spoustu akcí a všeho, když člověk chce, není tam nuda, ale zase když chce klid v lese nebo u vody, má ho do 15 min. :-) A plzeňáci jsou v pohodě, samozřejmě je to tu lehce zpomalený oproti větším městům, ale je to příjemný a lidi nejsou vyhrocený. Za mě velký + a těším se na další "objevování" míst okolí a lidí :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    KU13AR: Tak jako fakt netuším, jak ti jako lépe poradit ... můžeš jít třeba i do divadla, ale nevím, jestli zrovna tam se s někým seznámíš :-D
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    DIOM:
    JIMX:
    PULP121: Tak to je pro mě asi jedinou možností jít do čajovny nebo na setkání Anonymních alkoholiků :-)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Zkusil bych roh Koperníkovi a Bendovky kolem třetí ráno ;-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    vím já, ja tam nebyl nikdy popravdě ... jenom me to napadlo, ze do klubu není nutný chodit se jenom opít ...

    ... a seznámit se da treba i v tramvaji :-)))
    DIOM
    DIOM --- ---
    JIMX: proc zrovna tam? ..respektive, jeste tam nekdo chodi?
    JIMX
    JIMX --- ---
    KU13AR: Tak do PHčka můžeš asi i když nepiješ alkohol :-)
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    Kam v Plzni jít a seznámit se s někým, když

    1) nepiju alkohol
    2) nemám rád skupinové sporty

    :-) díky za nápady
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    za měsíc multižánrový festival KUK pro úplně nejmenší - mám dojem, že většina nyxáků je pomalu v tom věku, kdy by to pro ně mohlo být zajímavé :)

    festival KUK Plzeň

    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    Ahojte, snad mě s tím nevyhodíte - založil jsem na FB skupinu která by měla podporovat společné sportování. Prostě kydž nemáte s kým jit si zahrat Squash nebo vám chybí někdo na fotbálek. Přidejte se: https://www.facebook.com/groups/1511478785760440/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam