• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    MENY
    MENY --- ---
    REDTIME: Aha sem si rikal ze mi to slo..A najednou mi premiovka vyprsela a je po srande...:)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    MENY: musis mit premiovou verzi.... jinak tu fotku nahraj treba na http://imageshack.us/ a dej sem odkaz
    MENY
    MENY --- ---
    tyjo jakto ze mi nejdou vkladat prilohy? ze mam to tlacitko disablovany a vedle toho napis ze volny misto je 5MB. Sem sem chtel hodit fotku jak se vali kour nad plzni..:(
    MENY
    MENY --- ---
    Cywee co to bylo na Vinicich za pozar???peknej dejm se valil nad plzni!!!
    DRIGUS
    DRIGUS --- ---
    IFKAAA: aby ses pak nedivila.. ;)
    jako malej sem si boruvkama vydelava na limcu a zmrzku o prazdninach, tak bych mohl navstivit stara dobra mista a doufat, ze tam jeste neco zustalo... :P
    IFKAAA
    IFKAAA --- ---
    DRIGUS: dobra:D kdyz jich prines aspon na dva kolace, tak je klidne udelam:D takze aspon litr boruvek:)
    MENY
    MENY --- ---
    ja bych si s dovolenim take vzal.:)
    DRIGUS
    DRIGUS --- ---
    dobry, takze kdyz budem mit boruvky, tak nam ifkaaa udela kolac! ;)
    supr!!! v tejdnu jedu do lesa na boruvky.. :))
    LEJN
    LEJN --- ---
    IFKAAA: chce to zajet trochu dal, spis az k ty horni brize ... z bolevce smer tremosna to bude urcite vyzbirany, protoze tam denne chodi x desitek(stovek) lidi
    IFKAAA
    IFKAAA --- ---
    NASA: az si na nej nesbiras boruvky:D
    NASA
    NASA --- ---
    IFKAAA: a ten koláč máme přijít okostovat kdy?
    IFKAAA
    IFKAAA --- ---
    Tak jsem prisla z boruvek...nakonec jsme vyrazili z Bolevce smer Tremosna...nasbirala jsem s bidou na kolac a jako bonus jsem nasla jednu houbu:D
    MENY
    MENY --- ---
    EK0LKA: nahodou sem dostal ted od znami boruvkovej kolac..a jake j byl. A kdyz se IFKAAA pta kde jsou boruvky v Plzni tak pochybuju ze by je chtela trhat na namesti:))
    EK0LKA
    EK0LKA --- ---
    ty vaše rady jsou fakt nad zlato..


    IFKAAA: ja jezdim domu vlakem smer Kaznejov, Plasy atd. (je to presne ten smer Tremosna, Horni Briza)...kdyz jsem jela naposledy domu, coz uz je ale pres tyden, tak nastupovali lidé v Kaznejove a Plasech s plnymi kbeliky boruvek....zkusila bych to tam nekde kolem, hlavne je to tam fakt pekny ....Kaznejov-Plasy-Zihle
    na druhou stranu myslim, ze boruvky uz nebudou :/
    MENY
    MENY --- ---
    IFKAAA: nekam na trh?u prace bevvaji
    IFKAAA
    IFKAAA --- ---
    THE_ID: nee, ja si je chci sama peken nasbirat:D
    LEJN: to uz mi poradilo vic lidi,tak tam snad jeste v nedeli budou;) diky
    LEJN
    LEJN --- ---
    IFKAAA: smer Tremosna -> Horni Briza ... minulej rok jich tam bylo mraky
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    IFKAAA: do kauflandu?
    IFKAAA
    IFKAAA --- ---
    plzenaciii, kam tady na boruvky?
    MENY
    MENY --- ---
    NASA: a nakonec si zaskaces kozacka..:)Ono se rika jedu na zapad ale ono jedes v podstate na vychod...:) Cimrmani jak vystrizeny..du na sever a du na jih:)
    NASA
    NASA --- ---
    j obcas drzim rovnovahu vychutnavanim vychodnich pochutin (ruska zmrzlina, vodka, slivovice...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam