• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    MENY: hlavne ze mas cislo na mobil... a ani nenapises treba - hele vole sem u babi pod ven.... !!!!
    a brouku - myslet, znamena h...o vedet! :-D
    MENY
    MENY --- ---
    THE_ID: smarja panno, co to delas?! sem tu malem spad ze zidle takovej krik!! Ja myslel ze ted se ozyvas ty ne:))A u babi sem skoro porad, to vis, musim tu lednici nak naplnovat:)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    NASA: funguje to kazdopadne a porad se chystam si to trosku prostudovat, ale neni cas... neni cas.... mno potrebuju vyrobit 4 diry... snad neoslepnu :-D
    NASA
    NASA --- ---
    THE_ID: ja tedy na tu akupunkturu taky nejsem, ale co jsem zaslechl, tak to tak funguje - telo je celkem prizpusobivy :-))

    Z47TC: no jeste nevim, nechame se prekvapit, kamos zejtra slavi narozky (jenik ve vrtuli) a to asi bude doooost narocny :-))
    ale jako ranni wodky, to je taky lakavej plan :-))
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    Z47TC: jo taaaak, ja sem ruzova, ja nevim :-D
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    NASA: asi jako ja :D uhne? fakt? ucho sem jeste nepichala a tohle slysim poprve.... :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: ale myslim si ze Martin by nemel dneska sklamat a mel se se mnou v pet rano potkat na dopijene baru, co strecu dame repete starych casu jako za KOMA production??? das si bily nebo bili nebo radsi vodku....joooo vodku ;))))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    THE_ID: hmm ale modri vedi ze dnes je den D
    NASA
    NASA --- ---
    THE_ID: to riziko s pitomejma bodikama je prave vetsi u nastreleny - tam to prorves klidne pres nejaky bod, kdezto pri propichnuti ten bod uhne. dalsi vec je ze kadernice s nastrelovaci pistoli asi moc prehled o akupunturnich bodech asi moc nema, nebo se pletu?
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    Z47TC: dneska ne e... ale pristi tejden v patek ma bejt nejakej sraz z lide.cz v Plzni, tak sme uvazovali ze zajdem na cumendu :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    tak z jineho soudku....kdo se se mnou dneska bude mackat na baru v pekle????
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    NASA:
    MONICARDIO: JA MAM VSECHNY NASTRELENY... ALE TAK - KANYLY SE DOMA NAJDOU, TAK TO BODNU :)
    jen se trochec obavam abych nenabodla nakej pitomej bodik :(
    NASA
    NASA --- ---
    THE_ID: mam jednu nastrelenou a dve pichly a ta nastrelena se hojila mnohem dela a hur. pro kuzi to neni dobry ji takhle na hulvata prorvat, ta jehla je fakt lepsi
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    NASA: jak pro koho :)
    NASA
    NASA --- ---
    THE_ID: proc nastrelovat? to je fakt nejhorsi...
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    MENY: a ty mne pekne stves!!!! se ani neozves!!!! a to uz mas net doma!!!!!a buh vi, kdy zase nakluses za babi!!!!!!a ani mi o tom nereknes!!!! styd se!...
    pffffff a mas to!
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    heleee lidi! kde v Plzni nastrelujou nausnice? ale nastrelujou, ne propichujou :)
    ALLAN_POE
    ALLAN_POE --- ---
    ptal jsem se, kde se tady konaji tanecni...? myslim,z e jsme to napsal dost jasne :))
    MENY
    MENY --- ---
    ALLAN_POE: ted sem to nak nepochopil cece
    ALLAN_POE
    ALLAN_POE --- ---
    trochu z jineho soudku -

    vsiml jsem se lidi ve spolecenskym. kde se konaji ruzny tanecni kurzy apod. ? nejakej kulturak? zanavigovat, dekuju :)
    MENY
    MENY --- ---
    NEUF: tywoe ty ses tu taky??:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam