• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MENY: to mi pripomina storku z minulyho tejdne z reporties z freeparties......vstup kilo, po naplneni kapacit dve kila a pak i tri jako fuj

    a chlapci na vstupu byli asi pekny smecka kdyz jednorazovou taxu 500, to neni moc fer ani v pet rano


    NASA: se ani neptej jak sem v pet rano vypadal.....fujky fujky ja zas zlobil ;))))


    M4JKL05: ale kecko nech si to aspon se tu neco deje


    DRIGUS: promin byl sem moc a doufam ze sem moc neprudil....si pamatuju ze sem ti predstavil svoji zenu asi ;)))) ehhh to byla zase vec tenhle vecirek
    MENY
    MENY --- ---
    Jo meli jsme tam problemy s nejakyma skinama u vstupu, ale problem byl ze to nikdo nenahlasil, mohlo se to resit.
    Btw: V patek uz se kuli preplnene kapacite nepoustelo vubec:)
    DRIGUS
    DRIGUS --- ---
    NASA: hehe tak tak cena byla asi ustalena na tom petu...
    kamos tam dorazil nekdy v sobotu v pul paty rano, chtel dat 200, ale prej ze nee, ale ze kdyz da peto, tak ho pusti... :)))
    kluci meli holt pevnou taxu, nejspis je tolik stoji permice do cinkovny... :D
    NASA
    NASA --- ---
    bylo to fakt kolem paty ranni
    NASA
    NASA --- ---
    MENY: rambove u vstupu, ale ok, sam byt na jejich miste (jakoze jsem parkrat byl) bych se taky nepustil :-))
    ale aspon nejakou rozumnou cenu mohli dat...
    MENY
    MENY --- ---
    NASA: kdo ti rikal ze vstup na PIG je za pjeto?U vstupu predpokladam ze ne..
    NASA
    NASA --- ---
    M4JKL05: az nekdy uvidis pohromade tolik rumu a vodky, kolik jsme s jistym kolegou vypili, tak pak mej narazky na gaychat, lolzorde! :-))
    POOKA
    POOKA --- ---
    ALLAN_POE: nonstop urcite ne, jen docela dlouho... idkyz nevim, jak se na tom podepsala rekonstrukce amricky
    ALLAN_POE
    ALLAN_POE --- ---
    nevite nekdo, jak maji otevrino v raji kuraku na americky? kdyz jsme tam byl posledne, tak jsem se nejak nevsiml a mam pocit, ze je to non-stop...?
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    plzenskej gaychat! postu neznate vidlaci?
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: tak to nevyslo, i kdyz jsem se snazil, bouchaci na vstupu byli neoblomni, vstupne v pet chteli petikilo, smutnej pribeh.
    ale aspon zabava, kalil jsem v belfastu a pak sel na pig na bar a pred vstupem potkam chlapika a on "cau - ty jsi hral loni na sunsetu, jednota, ze jo?" tak rikam, ze asi jo, ale ze jsem nasak, ale tricko jednota mam a par desek jsem tam pustil... no a tak ze jdeme na bar, ale chlapici, ze ne, a pak uz vubec ne a na otazku vstupneho rekli, ze peto, tak jsem sel ke kompu, dam si jeste pivko na dobrou noc a paaa paaa laaa la
    NEUF
    NEUF --- ---
    MENY: ja sem vsude :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: spotreba bude kruta to vim uz ted a slina je furt
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: ale to jsi nemival kravatu :-)) tak jestli se neco nezmenilo :-))

    no, tri kila je ranec + naklady na spotrebu... no uvidim, jestli budu mit naladu na deti, ale zase ten aphrodite, ja ho mam docela rad, pred par lety jsem na nem byl, to radil jeste s uk apachim a byl to neskutecnej namel, pekne si nas davali :_))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    300 na miste na jeden vecer a ja ze nic nevrdzim....woe.....vis jak nam rikali neasi a krom toho pri nasi muzice se nedalo fetovat ale musel si kropit jak jelen aby si to vydejchal.....v PB si z nas delali prdel ze vodnaucujeme systemaky smazit ;)))))
    NASA
    NASA --- ---
    kolik je vubec vstup?
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: radsi ne, ja s kravatakma chlastat neumim :-)) prej nic nevydrzi a tak :-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: jestli chces
    tmave modrou, oranzovou s prouzkama, svetle modrou, cernou, bordo....si vyber.....ale ty musis teda prinest analni kleste jinak nehraju
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: budes mit kravatu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam