• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Nazdárek,

    nabízim brigádu v Plzni.

    sháním na příští dva týdny na melouch (nezabere to příliš času) překladatele nebo člověka se znalostí UKRAJINŠTINY nebo RUŠTINY. Dělám nějaké rozhovory s respondenty z těchto zemí a hodil by se mi někdo s nějakou mírně pokročilou znalostí těchto jazyků, aby mi překládal. Ideální asi pro studenty spřízněných jazykových oborů oborů, nebo rodilým mluvčím se znalostí češtiny. Nejedná se o náročné překlady, celé se to bude týkat reálií jejich života z ČR a jejich zkušeností se životem zde.

    Práce je v Plzni, jednalo by se asi o čtyři hodiny práce, s hodinovou taxou 600-800 kč (to bych ještě upřesnil).

    Díky, ozvěte se mi nejlépe do pošty.
    NASA
    NASA --- ---
    a rumas kdekoli :-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SELECTOR: Lamas v kolarce
    SELECTOR
    SELECTOR --- ---
    Ahoj, necvičíte někdo jógu? S kamarádkou bychom rádi začali chodit někam na kurz. Našel jsem několik možností, ale nedovedu se rozhodnout kam zajít. Proto se ptám na vaše ceněné zkušenosti a doporučení. Poradíte někdo, prosím?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    v raji kuraku na americke jsi to zkousel?
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    nevite nahodou o nejaky trafice v plzni, kde je k mani tabak golden virginia a filtry??
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    12.12.08 Full House

    http://natureaquarist.com//V31/speedstop.jpg

    náhled letáku, oficiální verze během víkendu nebo v pondělí
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    8.11.08 Gurmánský Raut v Restaurantu Pohoda
    Resllova 17

    18:30-22:30

    entry 99,90 na osobu
    MENY
    MENY --- ---
    ja myslim ze HIGH je tu kazdej druhej:))
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    skoda ze neexituje egometr, by me zajimalo kterej z vas je HIGH kdyz si to ani neumite vzit do posty! :D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    M4JKL05: Michale, popravde prispivam sem jenom proto abych pozoroval tvoje reakce a s prominutim te sral, protoze zkoumam kam az daleko musim zajit aby jsi reagoval. Tvoje tvrzeni ze te to nezajima neberu v potaz, ponevadz pokud by te to nezajimalo tak by jsi nemel tendenci vubec na moje veci reagovat. (Samozrejme ze je v tom spousta jizlivosti vuci tve jesitnosti, ale to sem doopravdy nepatri.) To ze jsme tady s Martinem neco osobniho rozebirali a mohli jsme to resit v poste je pravda, na druhou stranu jsem doufal ze se nekdo pripoji do diskuze, coz se bohuzel nestalo. Ty lidi uz toto auditko vicemene nezajima a nebylo tomu tak pokud se o nej starala Kacenka, popravde tak jak ja tobe zhnusil tohle auditko tak stejne jsi ho ty pred nekolika lety zhnusil ty nejenom mne ale i jinym lidem. Treba si tu konecne das unbook nebo mne do ignorelistu a budes mit klid. Vzdycky existuje volba, tak si vyber nebo se s tim smir.
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    Z47TC: prizpusobeni komunikace dle situace a spolecnosti je jednou z funkci socialni inteligence. precti si tak 100 prispevku ty sovinisticky diskuze kde tak reagujou i nektery zensky, treba si vsimnes jakym stylem se tam prispiva (bylo by to jako vycitat mi sadismus za prispevky v diskuzi sado/maso) - a ne, neni to stejny jako kdyz tady rozjedes 30+ dialog se svym kamosem coz tady nikdo jinej nedela v takovy mire.
    tvoje potreba filtrovat a pastovat sem moje prispevky bez kontextu ukazuje vic o tvym egoismu nez mym sovinismu. jestli mi budes chtit jeste nekdy neco sdelit tak pouzivej prosim postu (klik na moji ikonku a "poslat zpravu" - ze by ses to jeste nenaucil nebo nechces?). diky tvym prinosnym prispevkum tady uz s timhle auditkem nechci mit nic spolecnyho

    mimochodem copa se stalo s tvym egomasturbujicim auditkem, uz ti nestaci? [recnicka otazka, stejne me to nezajima :]
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MENY: ne moje 14letá ségra
    MENY
    MENY --- ---
    Z47TC: Na ty fotce to ses ty?
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: ty woe, pusinka :-))
    hned bych ti vrazil ruma do huby!!
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    jeden slunickovej utocnik....nasa ta je pro tebe ty moje zlato ;-*

    http://www.wenkowsound.com/photo/2008/pigdnb/IMG_2227.jpg

    //kdyz gay chat tak poradnej
    LNK
    LNK --- ---
    plzeňácí, pracujete tady někdo v hotelu nebo v cestovce?sháním placenou 4měsíční praxi, bylo by to od unora. kdyztak posta dikes
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    taky mensi pozvanka pro priznivce zeleznejsiho zvuku a kozenych kalhot:


    vice na: http://www.panychida.com/phantoms2
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    M4JKL05: mi nezbejva Misacku nez jeste jednou reagovat lepsi gay chat nez sovinistickej slovni prujem ( [ M4JKL05 @ aaa bodymody / slečna nemá tak pěkný pupek aby ho pomocí pearsingu vylepšila ] )

    //omlouvam se za OT a omlouvam se i Ivance ale nemohl jsem si pomoct
    NEUF
    NEUF --- ---
    mala pripominka :)
    nasi jedine akce v tomto roce se specialnimi hosty z rakouska!
    vice informaci zde:
    [ [in] fusion party vol. 2 / party / CR - Plzensky kraj - Plzeň - Božkov - hostinec pod kopcem ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam