• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    TEREZ: prosim tě, dům kultury na nábřeží....na americkej....tam je takovy atrium...de se tam myslim tou pasáží


    NASA: :D červený sou myslim sráčský :D je to červená-modrá-a myslim černá :D a ftipný že maj modrej diplom a méno taky modře takže na tom nejni vůbec vidět čí je ten diplom....sem se docela vysmál

    ale dyž by se mě někdo ptal, tak jenom vim že taebo jeto jak dyž se ta moje zlatka vrátí z treninku vypadá mooooc dobře :D
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    KELLEC: tak to je super. Zasla bych to zkusit jen nevim, kde je kulturak...?
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    TEREZ: moe zlato dělá instruktorku v kulturáku každý úterý myslim od 7 do 8my....je tam na tom nadvoří nějaký studio či co to je...a má modrý bandáže :D takže prej advanced boco
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    NEVITE KDE V PLZNI MI PICHNOU SURFACE PIERC?
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    Chodite nekdo v Plzni na taebo?
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    RASTAELLE: ooooooo diky :) skoda, ze jedem pryc :(
    LUDWIG_
    LUDWIG_ --- ---
    ZANKAZU: Google
    mobil 603239260
    je to pomerne na vlastni riziko. :) nevim co si predstavit pod pojmem "dobra/y autoskola/instruktor"... Rendl je levnej a zvladne naucit ridit (ono kdyz clovek se nauci uridit 15-letou Felicii, co celou tu dobu slouzila v autoskole, tak uz pak neni tezky presedlat na cokoliv jinyho :)), ale je to o nervy a chce to mit silnej zaludek :D
    RASTAELLE
    RASTAELLE --- ---
    THE_ID:tak to bude ve kdyni, pristi sobotu....
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    LUDWIG_: a kde ho najdu?
    LNK: no nechci se ucit s nejakym asocialem, ale tohle je druhej extrem :)

    KELLEC: :D napad dobrej..akorat nevim jestli by na to jana mel trpelivost :)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    ZANKAZU: nebo popros janu, on je mega dobrej jezdec...a papír ti udělá někdo z grafiky :D
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    nebo veselá autoškola na roudný naučila sem se všechno i nandavat řetězy měnit pneumatiku a kde sou pojistky :)
    LNK
    LNK --- ---
    ZANKAZU: Vajner...bude Ti vyprávět vtipný historky o svejch žácích a o tom, jak si dává suchý drinky:))Je s nim sranda, akorát když sem skončila autoškolu, táta mi učil se rozjíždět:)Ale vzpomínám na něj se slzou v oku..:)
    LUDWIG_
    LUDWIG_ --- ---
    ZANKAZU: Rendl... bude si ted po letech konecne kupovat jiny auto (Fabii) :D
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    ..nemáte někdo tip na dobrou autoškolu v Plzni, pripadne na dobryho instruktora?díky
    OOHN
    OOHN --- ---
    PETRUNA: tvuj tip byl dobrej, latku uz mam koupenou.
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    OOHN: taky podle toho k cemu ji potrebujes..... ?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    OOHN: no mozna bych se tam sel zasmat, RS je vazne zabavnej... RASTAELLE vice info? ;)
    OOHN
    OOHN --- ---
    ARXIE: jo? Povidej, jaky mas zkusenosti?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    OOHN: jdes taky na ten ples? pak tenka bude stacit, Mr. Showbussines Rosenberg si urcite vsimne ;]
    OOHN
    OOHN --- ---
    PANKI4:
    EK0LKA:
    PETRUNA:
    dík všem za tipy, potřebuju černou bavlněnou látku s plátnovou vazbou a zatím jsem sehnal jen webu a ta je moc tenká.
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    OOHN: jo a nebo na borech u svazacku.....zastavku pred konecnou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam