• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    NASA: on nejakej v plzni jeste je? ja bych kolikrat zasel na kakao a koblizek :)
    NASA
    NASA --- ---
    THE_ID: jestli chces pozvat decka, tak zkus nejakej mlecnej bar...
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    MENY: taky muzes prijit, to je jasny :)
    MENY
    MENY --- ---
    THE_ID: ja myslel ze chces pozvat me:)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    mate nejaky typ na podnik v Plzni, kde dobre hrajou a da se tam posedet a pokecat? nejako buenovista treba?
    chci pozvat decka z prahy abych oslavila narozky.... a zrovna ten den BV nic mnoho :(
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    TEREZ:
    no taky sem kokos a poslal sem tě tam jinej den....ona to tam má v neděly večer v tom kultutáku a v úterý koloseum na lochotíně :) a už to neni divný :D
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    KELLEC: pockej. Vzdyt jsem byla tam, cos psal... To je nejaky divny...
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    TEREZ: :( šárka? tak to asi nic :D :D
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    hejhou. byl jste nekdo na jakemkoli tuningu ve freestylu?
    zajimaly by mne nejake reference... zatim se jevi jako jediny podnik, kde jsou schopni udelat poradny pierc......
    NASA
    NASA --- ---
    kdybyste nekdo mel chut na par piv a partu koralek ve spolecnosti pochybnych lidi a poslechu silene smesky muziky, tak prijdte dnes vecer do belfastu.
    k tanci (k TANCI, ne k poslechu :-)) budou vybirat ty nejouchylnejsi pisnicky dj chassis "maaa-gor" cuclecan, lubos a lubos, a el masero nasaman
    legrace zarucena!
    MENY
    MENY --- ---
    zajimavost: plzenska radnice chce zastavet sady petatricatniku
    http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=036&r=mfzapadcech&c=1138607

    co vy na to...
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    JENKA: jj byla jsem na Sarce, planuju tam chodit pravidelne. Fakt me to bavilo...
    Na profisport jsem taky koukala. Mozna casem zkusim...
    JENKA
    JENKA --- ---
    TEREZ: jestli jsi byla na Šárce tak gratuluju ... chodím na ní tam přes rok a ano, je ostrá!..co se týče cvičení teda, ale jinak skvělá - v tae-bu na ní nedám dopustit...vyhla bych se ale Míše, co tam taky cvičí - cvičení stojí za prd, slečna většinu cvičení prostojí a je k uzoufání demotivační...
    Zkus ještě profisport - tae-bo je tam taky (ještě nemám ozkoušeno, ale posilka je tam v poho)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    Jedu prahu dyž by někdo chtěl....+/- tak kolem pul 4 ky z doubravky.....604 560 826
    POOKA
    POOKA --- ---
    nevite nekdo, jaka je ted kvalita ledu na bolevaku?
    MENY
    MENY --- ---
    jj dokonce jim to i vyslo..tepla voda tekla uz od 13:)..ale wobed v Bohemce byl o kozichu.)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    14-15 odpoledne to nahodej, neboj
    MENY
    MENY --- ---
    zima zima zima...
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    TEREZ: vostrá:)nene je to zlato...ale taky přišla docela utahaná, tak vyřídim že to k něčemu je dyž tě utáhla, určitě bude ráda :)
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    KELLEC: tak jsem to taebo zkusila a jsem celkem vyrizena. Tvoje slecna je trochu vostra ;) Ale bylo to super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam