• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    PS4S
    PS4S --- ---
    NASA: ja nevim jestli si me pochopil, vino rozhodne nepiju. vyrost jsem v homogenni spolecnosti. strach z cizich veci mam v sobe zakorenenej, ale snazim se uvedomovat si to jako handicap, kterej chci odstranit. nebo mi snad ches tvrdit, ze si rozenej multikulturalista? a jak si k tomu prisel cece?
    PS4S
    PS4S --- ---
    Z47TC: ja nevim jestli to nekdo zaznamenal, ale ty predesly demonstrace byly prezentovany jako nenasilnej protest, tak to bylo receno i mediim. my nejsme organizace, nase zajmy jsou ruzny, reakce spontanni. rohodne nehodlame v plzni suplovat antifu.
    NASA
    NASA --- ---
    PS4S: no treba bych si predstavoval, ze kdyz nekdo bojuje proti xenofobii, ze zacne u sebe. jinka je to takova ta proflaknuta situace, kdy "kaze vodu a pije vino"
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: kamarade ja te zamestnam jako ochranku az na to jednani pujdem, chces :))))


    PS4S: a jakej problem je je vychovavat a jit jim prikladem??? free scena je pokroucena uz hezkejch par let, ale bez proaktivniho pristupu a dobrejch prikladu se to neprocisti....kolikrat sem videl ty radoby zprofanovany modly freesceny, a nejen ty plzensky, uplne naprach delat hroznej bordel a problemy, to neni moc vychovna metoda pro dalsi generace.....NASAk by moch vypravet jak na ruznejch mejdanech na vystavisti musel krotit velkyho metoda a pak se s nim nakonec z donuceni vozrat, jen aby nedelal bordel.....tomu rikam vychova.....pacifikace bez nasledku, zahlazovani trecich ploch a tak to ma bejt....zadna agrese na verejnosti, pokud je proti necemu potreba bojovat tak se vypravte na lochac nebo kde se ty lebzicky tedkonc schazej a zasadte jim tichej neverejnej uder na jejich vlastni pude a ne na ocich kamer.....kdyz se tohle spinavy pradlo pere na verejnosti tak to dava spatny obraz na obe dve strany a pak se nediv ze si o vas kazdej mysli drogy techno chlast a zadnej mozek......ale dost uz toho mentorovani nebo mne Michal zase napadne ze si tu taham v jeho auditku triko :]
    PS4S
    PS4S --- ---
    NASA: ja treba urcite, ale tak snazim se s tim bojovat. koneckoncu co bys chtel od cecha, kterej vyrost v homogenni totalitou postizeny zatrpkly spolecnosti?
    PS4S
    PS4S --- ---
    Z47TC:no a kde je psano, ze my to nakonec ze svejch platit nebudem... navic teda ta pokuta neni nase, my orgujeme ten vecirek, ze kteryho chceme na ni prispet. samozrejme nikoho nenutime aby na to prispival, mohli jsme zrovna tak udelat neangazovanej mejdan a to pade na vstupu bysme chteli treba taky. jinak co se tyce toho flejmu, samozrejme, ze je co zlepsovat, my se diskusi nebranime. jsme amateri a mozna i trochu naivni, nicmene nehodlam si brat servitky v pripade, ze na me nekdo spusti, ze jsme pakaz. nas zamer byl zapojit do toho vic lidi, bohuzel se to ne uplne povedlo, nektery jedinci z ty tzv. plzensky free sceny dokonce ty nase nacicky podporujou.
    NASA
    NASA --- ---
    no me docela casto pripada, ze bojovnici proti xenofobii jsou dost xenofobni...

    Z47TC: a bude dalsi benefice na to aby zaplatili pokutu, ne? radsi neblbni :-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    btw. jeste k ty prestrelce co tu byla....uvedomte si ze verejny mineni a to jak budete prezentovany v mediich by pro vas mela bejt alfa a omega, redtime ma naprostou pravdu...investujes svuj cas, prachy a treba i dusi do neceho co pak media zdrbnou...proste jsme nekde jinde, na medialni obraz musite brat ohled, nemusite bejt ani v pravu ale kdyz mate media na sve strane mate na sve strane verejne mineni (zaklad PR) a v te chvili mate maximalni uspech a nejde to do ztracena...uz sem psal zdendovi do posty ze se s vama kucka potkam precejenom se zname od videni a zodpovim si ten svuj vtip, nemam s tim problem...ale zkuste se nad celou touhle akci co planujete zamyslet v sirsim meritku, nekaslete na media, ty musite mit na sve strane...dotahnete to do konce at vam to nevysumi do ztracena...mate na tyhle veci cas a energii a ja vam vicemene fandim, jen se divim ze vas dokaze rozhodit ten muj puvodni prispevek, na to by jste se meli povznest a neresit to...je to jen prachsproste mlaceni prazdne slamy

    kazdej ma narok na svuj nazor, ikdyz si dela jenom prdel, jeste jednou rikam ze si to klidne muzem rozebrat osobne, maximalne mi date prez drzku a ja vas zazaluju a bude to ne :))))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MENY:
    PETRUNA:
    decka nejste nahodou na CZX???? pokud ano dejte vedet
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PANKI4: hele kamo ja sem v tom baraku delal akce na podporu proti fasismu uz pred ctyrma peti lety a stejne sme pak pochody nebo akce FNB sponzorovali jeste ze svejch......muj osobni nazor je ze sice benefici proc ne ale vetsinu bych do toho stejne nasypal ze svejch

    pardon jestli sem vas nekoho urazil.....to tak nebylo minene slo o nadsazku

    jen mne udivuje jak se na tom otacis, nejak mi tu vyskakuje neco o potrefene huse a tak
    MENY
    MENY --- ---
    tady sem dlouho nebyl:)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    PETRUNA: Taky myslim. A dyztak mas postu.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    PETRUNA: Nezajimalo.
    PS4S
    PS4S --- ---
    DOOMBRINGER: prosim te vrat se nejdriv ke svymu prvnimu prispevku.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    PS4S: Jestli si i takhle mluvil kolikrat s redaktorkou plzenskeho deniku, nedivim se za vas maji za opilce a fetky.. =))
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Hehe, fakt je vtipny jak vy, ani druha strana, neni schopna reagovat na vecne argumenty jinak, nez urazkama a planyma bezduchyma kecama.. =)
    PS4S
    PS4S --- ---
    DOOMBRINGER: nemas zac
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    PS4S: Dekuju za demonstraci toho, jaci dementi jste.. ;-)
    PS4S
    PS4S --- ---
    DOOMBRINGER: jdi s timhle do pici
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    PS4S: Jaky novinky? Staci mi, ze normalni lidi musi platit ze svy kapsy 5x tolik fizlu, nez kdyby se nackove prosli a vy si pak demonstrovali druhej den..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam