• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    PRSKAFKA: kecám, samozřejmě myslím náměstí Republiky :))
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    NASA: tak až budeš dělat pilates, tak otevři nějaký hodiny ideálně večer a naprosto ideálně někde mezi náměstím Svobody a Chodským náměstím, ať to mám cestou ;) :))
    NASA
    NASA --- ---
    PRSKAFKA: no jasny, no, ja jezdim autem, ale ze skvrnan to mam kousek, ale zase pak na treninky jezdim do chrastu a to docela z ruky...
    jinak jsem nic vhodnyho nenasel

    pilate zatim nedelam, bavi me spis bosu, ale na pilates se vrhnu casem, az budou prachy, chci si udelat trenerskej kurz a to je tak 12k :-((
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    NASA: mno jo, to by zase chtělo auto, už se vidím, jak po 10 hodinách v práci jdu ještě na vlak a jedu za Plzeň cvičit a pak zase vlakem zpátky :)) hlavně se po setmění ve vlaku bojím, když jedu sama, takže to bych asi nedávala :) ale díky za snahu
    NASA
    NASA --- ---
    PRSKAFKA: ja jezdim na bbosu do nyran, a jsou tam i hodiny pilates -> http://www.ae-cycling.cz/rozvrh.html
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    nevíte prosím někdo o hodinách pilates v Plzni, které by byly někdy v týdnu od 7 večer (kromě čtvrtka)? Přihlásila jsem se na hodiny na náměstí TGM, jenže tam vždycky zveřejní rozvrh a za pár hodin je to už plný (např. včera večer rozvrh na týden od 12.10. ještě nebyl, no a teď už jsem zase jenom jako náhradník - na příští tři týdny mám potvrzenou zatím jenom jednu lekci, což je dost naprd) :)
    JIRKATROJKA
    JIRKATROJKA --- ---
    Z47TC: jj dik to sem si teda uz nasel a zkusim to, ale kdyby nekdo jinej vedel primo firmu ktera se tim zabejva dejte echo pls.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JIRKATROJKA: se to tu resilo pred mesicem
    JIRKATROJKA
    JIRKATROJKA --- ---
    cau potreboval bych na Plzensku nejakou pujcovnu naradi kde pujcujou velky elektrocentraly nevite nekdo o necem predem diky.
    MORFE
    MORFE --- ---
    Cau. Nevíte někdo o nějakém ubytování? Privat by byl ideální. Dík
    ALLAN_POE
    ALLAN_POE --- ---
    SHANIM

    Lednicku/chladnicku. Za odvoz, Plzen, nebo za mensi uplatek.

    Posta, lazar.design@gmail.com a nebo 731077769

    DIKY DIKY DIKY
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    nymfomantické masáže..?
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Az zacnete delat i nymfaticke masaze, tak se stavim..
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    MENY: neni, protoze lymfa se nemasiru, ale drenuje. takze spravne je to lymfaticka drenaz :)
    bphuzel maseri miluji masaze tak pouzivaji vyraz lymfaticke masaze... brrrr!!!!
    MENY
    MENY --- ---
    THE_ID: jak neni :http://www.drnatur.cz/lymfaticka-masaz.html..
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    MENY: lymfaticka masaz neni nic :-D :-D :-D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: taky vis na co mysli ;))))
    NASA
    NASA --- ---
    myslis, ze mysli lofatickou masaz? :-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MENY: uplne neco jinyho nez si myslis....a ze vim na co myslis ;)))))))))))))))
    MENY
    MENY --- ---
    cotoje lymfaticka masaz??me zacina zajimat....)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam