• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    v plzni chcíp pes.
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    jak je to v plzni s jazzem? je jeste neco jineho nez jazzrock cafe?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    mám dotaz, nevíte někdo jestli je někde v plzni trampolína? kam by se dalo za nějakej rozumnej peníz chodit. myslim takovou tu velkou gymnastickou.
    K009
    K009 --- ---
    Konečně máme pánská/dámská trika eskanoiZZe industriálním motivem za super cenu: http://eskanoizze.com/eskashop/


    MATZX
    MATZX --- ---
    Hoj, teď trošku z jinýho soudku...
    Kdyby se chtěl někdo zrelaxovat od učení či paření a třeba za-BIKE-ovat okolo Pilsu, a to spíše místní malebný lesíky, kopce, a hlavně z kopce (lokty ven, sedlovku nízko a občas se proletět, poskočit a zatočit) nebo jen třeba ENdůrko okolo Berounky či podobně, ať se klíďo ozve... bikerů i bikerek je v Plzni dosti :)
    SIN
    SIN --- ---
    Hledám spolehlivého programátora Drupalu se zkušenostmi s realizací webů (konkrétně firemních prezentací). Potřebuji někoho, kdo je aktivní, má snahu a zkušenosti. Nechci klikače modulů, které nakonec nefungují.

    Momentálně mám pro Drupalistu zajištěnou práci na dvou nebo třech projektech a chtěl bych ve spolupráci pokračovat i do budoucna. Odměna za práci dohodou podle rozsahu konkrétního projektu.

    Podrobnosti v poště. Díky.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    dneska od 18:00 vernisáž klauzurních prací studentů UUD. přijdte se mrknout, chlast pěkný holka snad i hudba. bussiness centrum avalon, Poděbradova ulice.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MAKAK: hele já mám gauč. klído si pro něj v týdnu přijedte.
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    sháním za odvoz nebo symbolickou cenu gauče, křeska, židle, odpad. koše, stoly.....
    cokoli, zařizujeme nízkopráh tak jakýkoli krám se vám doma válí :)
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    [ AFRICA NIGHT / partyparty / 20.1.2011 / CR - Plzensky kraj - Buena Vista Club , Plzeň ]



    loňského roku na plakátu si nevšímejte, jaksi se ke mě nedostala opravená verze :)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    Pardon za OT:

    Shanim zamestnance...... vyzivove poradce, pokud nemate zkusenost v oboru nevadi, zaskolime si vas, dulezity je ale ZAJEM o tento obor. Vice info v poste.....

    a taky shanim dva lidi na telefonovani. opet v oboru vyziva.

    info v poste.
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    PULP121: neni problém
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. nemáte někdo nabíječku na tužkový baterky? :-) nechat je nabít třeba někde v hospodě u piva... dík!
    K009
    K009 --- ---
    Elgroth – Winter of Diseased Mankind
    Elgroth – Winter of Diseased Mankind | eskanoiZZe.com - webzin o elektronické a alternativní muzice
    http://eskanoizze.com/elgroth-winter-of-diseased-mankind/
    REZNYK
    REZNYK --- ---
    prijdete si zatancit :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam