• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    EWELY
    EWELY --- ---
    PULP121: obojí..:-D.. ale v Plzni novější no.. ale až se jednou opiju tak udělám ostudu a budu tak profláklá, že se budu muset vrátit do Krkonoš..:-))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    tak ewel, pověz nám něco o sobě. jseš nová na nyxu nebo v plzni? :-)
    EWELY
    EWELY --- ---
    PHRASE: ale kamarády beru obojího pohlaví..
    EWELY
    EWELY --- ---
    PHRASE: TA Ewel..:):-D
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    EWELY: pohlaví?
    EWELY
    EWELY --- ---
    NASA: zatim znám jen Pohodu:-D.. takže zatím preferuju to.. a preferovany pití asi pivo... ale nepohrdnu ani džusem..:)... a u muziky nepohrnu ničím, co tvoří lidi, kteří hudbě rozumí a nevytvaří patvary nesmyslných chujovin pro mladistvé.. fotka je trochu povrchni zalezitost.. ale jestli tím udělám dobrý skutek...
    NASA
    NASA --- ---
    EWELY: nahod foto, oblibenej podnik, preferovany piti a muziku :-))
    EWELY
    EWELY --- ---
    Kdo se se mnou bude kamarádit?:-D
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    PS4S: imho, měl. Ale dopadne to jako s domem hrůzy. Bude tedy další Plaza,Aréna,Olympie (nic proti ní, ta jediná stojí tam kde stát má = okraj Plzně).
    MAXIDEJF
    MAXIDEJF --- ---
    Kua, Pigfest!! Ja sem vedel, ze sem na neco zapomnel... :D A bylo to dobry aspon? ;)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    Kdyz by se nahodou chtel nekdo realizovat :)

    V ramci svoji diplomove prace na UUD mam vymyslene video ve kterem bych potreboval asi tak 15-20 lidi kteri se budou smat. Jelikoz s neherci by to bylo asi jeste o dost komplikovanejsi potreboval bych dobrovolniky z herecke obce na nataceni. Vek neni limitem, pro kvalitnejsi vysledek bych byl naopak rad za vekovou pestrost. Jelikoz je to studentsky projekt, mam minimalni financni moznosti. Pro zajemce by to bylo asi spise v ramci dobreho skutku, nejakeho napoje a jidla. Casova narocnost by se mela motat tak kolem 2hodin nataceni. S terminem v sobotu 2.4. od 13hodin. Misto zatim vypada na divadlo Dialog. Prosim pripadne zajemce o zpravu na : lukaskellec@gmail.com
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    MENY: no ty aby ses nevozvaaaal :D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    VAGABUND:
    a dohodils? :-)
    MENY
    MENY --- ---
    STARAKRYSA: Jo prid....pustime si to stereooo :)
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    kdybyste hledali nejakej prehled kultury v Plzni (jakoze hudebni akce, koncerty, kluby a ne divadlo, kino a vystavy), kam by jste se koukali na netu? nejak se nemuzu niceho radnyho dohledat a projizdet po jednom vsechny mozny kluby se mi taky nechce:/
    jo a ad kebabmajstr na Palackym, jsem si rikal, ze ten panak nebyl jenom tak samo sebou, vcera si mne zase vzal dozadu a chtel po mne, abych jeho synovi dohodil nejakou svoji kamaradku :)))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    jo kdyžtak furt sháním spolubydlení. jestli někdo víte o volnym pokoji tak pište!
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hele lidi nehraje se nekde v plzni liquid dnb ?:) jakoze naka party ?:)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já ho tam vždycky zdravim...:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam