• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: neee stavala tam.....tak by ji sel zapit kdyz ji ta voda tenkrat vzala ;)
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: to tam jeste je, jo? jsem myslel, ze to vzala voda...
    tada parkrat jsem tam byl, kdyz to mel jeste mira, jako pre-inspiral
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: bejvaly vystaviste, za potokem (nebo je to reka to ted nevim) stavala drevenou bouda Na Kolibe.....tak treba tam pekne v prirode
    NASA
    NASA --- ---
    zach je klasika :-))
    akorat ty ceny nejsou moc pro studaky, i kdyz koutecky se da a vino je taky ok
    koliba je co?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    EWELY: se zeptame strejdy nasaka co mu bude nejlip vyhovovat (osobne je pro mne nejlepsi Zach nebo bejvala Koliba pac to mam co by opilcem do postele dohodil
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: jo, a nekde tu probehl navrh na stredu, nebo tak neco, tak to ja moc nemuzu :-((
    EWELY
    EWELY --- ---
    Z47TC: tak kde teda?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    trosicku bordylek v tom je....ja osobne doufam v tento patek, takze se tazi, kdo se se mnou zleje jak prase????
    EWELY
    EWELY --- ---
    já musim v sobotu večer na waterse do prahy.. tak ten pátek by byl super.. a nebo neděli.. však v pondělí jsou velikonoce a moje zjištění že ve meste chlapci nekoleduji a ve 12 hodin nejsou opití jako žolíci mě rozesmutnilo natolik, že chlapci u me budou mít kousek nějakého ostřejšího pití:)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    NASA: nekdo tu rikal neco o patku jestli se nepletu
    NASA
    NASA --- ---
    jasnyyy :-))

    a kdy a kam teda?
    pomnik vyhovuje, je to blizko do belfastu :-)))
    a byl bych spis pro vikend, prece jenom clovek nemusi koukat na to, ze rano musi do rachoty...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    EWELY: k tomu ironu beru chleba

    EWELY: nasak se te ujme a nanaviguje kam bude potreba :P
    FLOE
    FLOE --- ---
    EWELY: ono, kdyz je teplo, tak je tam lidi vic jak holubu na strese, jen nevim, jestli uz je na ne potrebny teplo teda :]
    EWELY
    EWELY --- ---
    FLOE: chmm.. možná, já to tu neznám, a k pomníku bezpečně trefim:-D.. tak proto jsem pro něj... ale zvládnu to snad i jinam..:)
    FLOE
    FLOE --- ---
    mm pomnik, nebude uz ze siroka obsazenej klasickejma skvadrama z jh a okoli?
    EWELY
    EWELY --- ---
    Já bych brala ten pomník..:).. vidím to na archivní krabičák značka poezie a pivo značky Pivo.... a abychom nabyli lehce ironické nálady, tak bychom si mohli loknout ironu.. ale to se trochu bojim, že mi sežere už vnitřnosti...
    AAANN
    AAANN --- ---
    Sháním v Plzni aktivní fotografy. Nabízím prácičku po plzeňském kraji za akreditace na různé akce(festivaly, kluby, disco, divadlo atd atd.) Vstup na akce zadarmo a reprezentace tvých fotografií. Více info pošlu do pošty.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JENKA: ja ti na tu Slavku klidne pro pivaky budu chodit a vycurat se muzes jit do krovi, a to by si v tom Boraci byla i jedna ze slusnejsich :P
    JENKA
    JENKA --- ---
    Určitě ven ven ven!..upřednostňuji zahrádku páč odmítám řešit spotřebu a potřebu, chci jenom lejt..
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PULP121: někomu se tvoje reakce nelibila a dal ti palecek dolu, takja budu slunickovej a dam ti palecek nahoru at je to vyrovnane

    nechapu problem vzit flasku Barcela a jit se zkrosit klidne k pomniku nebo do Borskyho parku......po hospodach sme sedeli celou zimu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam