• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    AAANN: jako mě se taky párkrát podařilo střískat, ale to už je dřív to jsem ještě neměla tak drahej foták:D dneska jsem starší zkušenější a nepiju rum ale vinej střik a vim, kdy je čas odejít domů:D
    AAANN
    AAANN --- ---
    vy jste všici vtipálci:))):D..můj bratr jednou věnoval jednomu týpkovi svůj mobil:D..on byl opilej jak prasátko a týpek máš na zavolání..a už se s mobilem nevrátil:Dhaha...

    JOHANCZII: já se tady snažím nepít když fotím, ale párkrát se to vymklo kontrole, že mi v tu chvilku bylo nějak všechno fuk:))))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já jednou vyměnil nový brejle, baseballvou pálku a několik míčů na baru za piva pro kámoše co neměli kash. podotýkám že to byly moje věci...:-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JOHANCZII: asi mame jiny zkusenosti....kamos daval barmanovi do zastavy fotak za 30k pac byl linej jit deset minut k bankomatu.....takze videl sem change fotak za ne zrovna malo proti dvou lahvim bohemky
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    PULP121: myslim, že když máš drahej foták tak si dáváš sakra bacha co děláš:)))
    AAANN
    AAANN --- ---
    Z47TC: děkuji za radu..už jsem zaúkolovala kamarádku na zču..


    PULP121: no to je riziko té práce:DDDDopravdu se to může stát:)))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já bych se třeba bál že za vstupy a kalbu zadarmo bych se tak zřídil ýe bych ztratil foták i se všema fotkama...:-)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    AAANN: asi už máme tohle z větší části všichni za sebou a spíš už jen na těch fotkách pozujeme.... a aby si nerekl/a ze zadna reakce, tak sem se o tom s par znamejma co sme dřív fotili bavil a vážně, radši když už někam tak si v klidu zaplatit a zrakvit, nejsem si jistej že tu někoho ulovíš, zkus si udělat leták a hodit po nástěnkách na kolejích
    AAANN
    AAANN --- ---
    Stále sháním aktivní fotografy v Plzni. Chceš jít na akci zadarmo? Fotografuješ? Focení různých akcí za akreditace(zatím) pro nově se rozjíždějící se kulturní web.
    Více info ve zprávě
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ááá panebože! ty fotky nesmí nikdo vidět :-D ale dobrej mejdan!
    EWELY
    EWELY --- ---
    kdo nedal 3 tisice za listek na waterse, udělal velikou chybu..:-D.... http://www.youtube.com/watch?v=lRcQZ2tnWeg&NR=1....
    JENKA
    JENKA --- ---
    Tak tady jsou zphotoshpovane fotky..Nasaku, doufam ze dodas realne fotky s tim, co se opravdu stalo...vzdyt toto je trapna montaz!:-D
    fotos
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JENKA: kdyz pominu to co zpiva, tak tady sou pro zmenu ty zvejkackovy nadherny saty

    YouTube - [1080p] Katy Perry - Firework Live on (TOTP 25.12.10) HD
    http://www.youtube.com/watch?v=Csn4szt6Nd8&feature=related
    EWELY
    EWELY --- ---
    J jsem sice od 6ti vzhůru, ale má silná kocovina mi také zabránila jit na farmářský trh ghi
    AMANES
    AMANES --- ---
    joo dobrý to bylo, někdy musíme zopakovat! třeba i ve většim počtu )
    EWELY: a ty se moc nesměj špiónko )))))
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: speciálně pro tebe
    song of the day
    JENKA
    JENKA --- ---
    děkuji šesti statečným za skvělej večer...a že sem zase prokoučovala farmářský trhy kocovinou:))
    postupně sem naházim fotodokumentaci
    EWELY
    EWELY --- ---
    :-D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Tak zatim v sesti. Moje malickost, strejda Nasa, teta Jenka, princezna Barcza, bezdredatej Amanes, a neodjizdici Pulp121. Tak kde jste kdo???
    JENKA
    JENKA --- ---
    Jdu vyrovnat síly, do 15 minut jsem tam:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam