• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: jestli ses nezatáhnul ty sám před bavící se Plzní:-D Tak vystrč růžky ;)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    zije jen se o tom nekeca :D ale stejne je plzen zatahla to mi nikdo nevymluvi na to tu sem uz moc dlouho abych si myslel neco jineho
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    a pak, že to tu nežije:)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já věděl že taková pěkná hodná holčička jako ty se neztatí...:-D
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: já vrchní díl neměla (na co taky?:)), pinkali jsme s kámoškou badminton u břehu....asi jsem měla sundat i ten spodní :-D Geniální řešení! Jakmile někdo začne prudit, sundám si kalhoty! :)
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    PULP121: :D:D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    myslim že kdybys sundala horní díl plavek a nenápadně by ses protáhla a mlsně olízla s pohledem upřenym na dědka tak by zavřel hubu :-) jinak tam bylo pár místňáků...
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: hmmmm, a bylo tam hodně narváno? Mě tam naposledy buzeroval místní občan, že do vody nesmí psi (cedule žádná), prej "kdo se v tom má pak koupat?".... upozornila jsem ho, že má na hrudníku větší počet chlupů než můj chrt po celém těle a taky se v tom koupu - a nepomohlo to...říkal mi sprostá slova :)
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    Kino tip - Dobíhá teď letní kino v Hradišti a přesunuje se k papírenské lávce - Loděnice TJ ČSAD - http://www.hrakula.cz/ (např. Big Lebowski, Počátek, Kick-Ass, Samotáři, Čtyři lvi, ... Vstupné 25,-Kč ;)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    cotoje zjistíte na www.plzenskevylety.cz :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    dobrý, takže první koupačka ve štěnovicích za náma. voda čistá, teplá. skály vyhřátý...:-)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    co takhle koupacku grill a chillout ve stenovicich? a hlavne nekoho kdo vi odkud se tam da skakat aniz bych musel vyuzivat svoji urazovou pojistku pro nakup noveho invalidniho voziku...:-)
    NASA
    NASA --- ---
    to je fakt, tak aspon nejaky zakladni info, ale tohle se muisi zazit :-))
    Paříž | Restaurace | Plzeň | PilsnerPubs.cz
    http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/pariz.html
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    martine souhlasim ale kolegove jsou tu velice kratko aby znali pariz :D
    NASA
    NASA --- ---
    od ty doby, co poradny hospody konci za ranniho kuropeni, neni potreba chodit do parize :-))
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    :D

    PULP121: tak v paříži začíná sezona vid tam to bude možní žít ted víc než v plzni :D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    jj tady to bylo vzdycky naspeedovany :D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    aha!
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: Plzeň žije, nemá čas to komentovat :-D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ty jo v auditku o Paříži je normálně větší frekvence příspěvků než tady sakra! :-)
    JENKA
    JENKA --- ---
    Naivní prosba: Hledáme byt do pronájmu cca 1+1...tak na dva tři roky...jsem hebký a čistotní :-) Kdyste někdo věděl jak se vyhnout třem nájmům najednou...:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam