• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    PULP121: a nebo studna :D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    v pátek jsem v plzni. dal bych kalbu. do zacha už nesmim, do jekylla taky ne, v neutralu mi nenalejou, ani u pájy a v pivonce. takže zbejvá hospůdka v bendovce :-))
    NASA
    NASA --- ---
    ne ze bych chtel propagovat neproflakly a novy kluby, ale co treba zach a pak belfast? :-))
    MENY
    MENY --- ---
    Jasne, SachMat !! :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    zase vedle! šach mat? tsss...:-)
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: jinej nápad nepadl...tak navrhni něco jinýho..má bejt pěkně tak ať je to venku!...ŠachMat???
    PULP121
    PULP121 --- ---
    proč furt groll? :-)
    K009
    K009 --- ---
    Warm Upy k Therapy Sessions v Plzni a Praze
    Warm Upy k Therapy Sessions v Plzni a Praze | eskanoiZZe.com - webzin o elektronické, industriální a alternativní muzice
    http://eskanoizze.com/warm-upy-k-therapy-sessions-v-plzni-a-praze/
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    já zas lednici:D
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    Sháním gauč nebo nějakou pohovku za odvoz nebo symbolickou cenu.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    vždycky když tam jsem a stojim na ochozu nahoře u bazénu, tak zavřu oči, a slyšim tu letní pohodu, pokřikování lidí a pleskání vody a představuju si jak skáču šipku přes to zábradlí dolu do vody. musela to bejt paráda!
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    FLOW: by se mi líbilo, kdyby byly v lázních lázně :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    FLOW: požaduju aby lázně zůstaly tak jak jsou, nelezli do nich gumy každej den a neprovařovali to tam...:-)
    K009
    K009 --- ---
    Sobota se blíží...
    Electro Industrial Night Vol. I proběhne v sobotu 3.9.2011 | eskanoiZZe.com - webzin o elektronické, industriální a alternativní muzice
    http://eskanoizze.com/electro-industrial-night-vol-i-probehne-v-sobotu-3-9-2011/
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    do středy daruju skříň a noční stolek za odvoz (Bory):
    [ OFFERINGNABÍZÍM: daruju skříň / Plzeň ]
    FLOW
    FLOW --- ---
    Chystáme DEMONSTRACI za rekonstrukci městských lázní.

    Součástí programu budou VYSTOUPENÍ HUDEBNÍCH KAPEL, PŘEDNÁŠKY O LÁZNÍCH A HISTORII NÁBŘEŽÍ A NOČNÍ PROMÍTÁNÍ FILMU:)

    Chceme, aby město tuto památkovou budovu chránilo tak, jak se památkové budovy chránit mají.
    Chceme, aby město v nejlepším případě odkoupilo a zrekonstruovalo lázně, a nebo alespoň dotlačilo majitele k tomu, aby budovu opravil.
    Požadujeme, aby se zabránilo dalšímu chátrání a především demolici budovy.

    Naším ideálním cílem by bylo z lázní utvořit centrum lidové, studentské a kulturní scény v Plzni.

    se porada 23.9. od 13.00 do 22.00
    pujdete?
    co si o tom myslite?
    JENKA
    JENKA --- ---
    Něco venku? Co třeba Groll? Mě tam bylo celkem příjemně...maj tam trampolíny kousek od výčepu - to naznačuje spoustu špatných nápadů! :-))

    grollí zahrádka
    NASA
    NASA --- ---
    no vetsinu zkousek mam za sebou, tak bych do toho taky sel! (zizen mam jako tram :-))
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    jo fajn nápad ...jdu se poohlídnout po nějaký jmenovce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam