• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. nevíte jestli je někde v plzni klasická akrobatická trampolína kam by se dalo pravidelně chodit skákat?
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    PULP121: jo určitě, první náborový tréninky už byly, ale budou furt...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    KOZINA:
    ten rugby nábor je i pro chlapy? já myslel že jenom pro ženský. prošvih jsem to? jsou ještě nějaký tréninky pro nováčky? jinak si můžu jít nechat vytlouct zuby k nádru a vyjde to na stejno :-D
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    HIPISIK: nejdu, jednou sem to s tebou zkusil s dostals přes držku :D tak poď zkusit to moje ;-)
    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    PAYAONE: mnoo prej až si klub trochu vydělá tak ej v plánu to odhlučnění, jsou tam totiž normal okna do ulice což mi přijde jako hlavní důvod proč tam uniká tolik hluku
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    JAHMAR: hmm to je mi líto, snad tedy časem se to nějak vyřeší...
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    KOZINA: pojd semnou na MMA :P
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Co to rugby? de to někdo zkusit? :)
    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    PAYAONE: Tak policajti chodí i nejen o víkendu =D včera se tam vyloupli nějak po 12 aŤ to ztlumíme
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    PULP121: kdyt si na to minule nadaval ne? bylo to tam?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    škoda. jinak klub je to výbornej. až na trochu pomalejší oblsuhu na baru..:-)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    PULP121: no odhlučnění tam asi vyřešený zatim moc neni jak sem si tak všiml...policajti tam prej chodí pravidelně každej vejkend.....ani se nedivim když v tom baráku bydlí lidi a naprosti taktéž...snad se zadaří to časem odizolovat...aby tam probíhali akce jak maj bejt :)
    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    PULP121: to netušim, hraju tam první večer =D ale známej co tam hraje pravidelně a s kterym tam budu říkal že minule tam skejsli skoro do 6ti do rána
    PULP121
    PULP121 --- ---
    JAHMAR: jak je to tam s tim odhlučněním? akce bude končit zase v deset? vůbec to neshazuju nebo tak, ale přijde mi divný že v takovymhle velkym klubu chodí pravidelně po desátý policajti
    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    kdyby někdo ve středu neměl plán tak v LIVE club&cafe děláme takovou Dubstep, Bassline, Dancehall nebo Moombahton akcičku just for fun
    K009
    K009 --- ---
    The Opponent Bros. – Your Subculture Order EP volně ke stažení:

    The Opponent Bros. – Your Subculture Order EP | eskanoiZZe.com - dark & strange music :: industrial :: electro :: ebm :: synthpop :: noise :: darkstep :: breakcore :: hardcore :: dubstep :: idm
    http://eskanoizze.com/the-opponent-bros-your-subculture-order-ep/

    BUBLIPILSEN
    BUBLIPILSEN --- ---
    byli sme poprvé a velká spokojenost ,) příjemné prostředí ,)
    Mexická restaurace Plzeň - Mexická restaurace PANCHO´S
    http://www.panchos.cz/
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    NASA: chlapy berem taky - http://www.rcplzen.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam