• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    AAANN
    AAANN --- ---
    Věděl by někdo o pronájmu chaty, chalupy, nebo malého rodinného domku na Plzeňsku? díkes za tipy :)
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    deje se 13. naky zajimavy konzik?
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    SPECHAAAA!!!!

    nutne shanim vyzivoveho poradce se ŽL, nebo nekoho, kdo se zdravou vyzivou zabyva, bavi ho to a chtel by v danem oboru pracovat.

    a kuchare, pro krabickou vyzivu. Opet uprednostnujeme nekoho, kdo se zajima o zdravou vyzivu. Praxe oboru neni podminkou! A slo by spise o brigadu na par hodin tydne.

    diky :)
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    Zdravím, prodám eliptický trenažer (tzv. orbitrek), je to starší kousek, ale na domácí cvičení stačí... Měří čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie, nastavitelná obtížnost, pohyblivá i pevná madla. Na cvičení je lepší, než rotoped, protože se zapojuje celé tělo, nejenom nohy. Prodávám ho kvůli stěhování do menšího bytu, kam se nevejde :)
    Koupila jsem ho za 2500 Kč, prodám za tisícovku + odvoz (bydlím u Jižního předměstí).
    Zájemci pište do pošty :)
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    EWELY: spíš 7-8
    PULP121
    PULP121 --- ---
    co jak? grilovačka už dávno byla!!! :-DD tak někdy můžem dát repete... nebo něco spáchejte a já se přidám, preferuju někde u vody a za hezkýho počasí. adios amigos! .-)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    Z47TC: jaký to je v tom Wattu? sem tam asi snad nikdy nebyl a zrovna na Boyaku bych rád zavítal...a Vanuatu též samozřejmě :)
    EWELY
    EWELY --- ---
    MAKAK: jo.. slo by pondeli kolem 5-6?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PULP121: termin??? radsi sobotu...v nedeli se budem zandavat po sobotnim vyndani ve Wattu :P
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    EWELY: lochotín hned u bývalý Arény
    EWELY
    EWELY --- ---
    MAKAK: odkud odvoz? beru
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    hnědý křeslo za odvoz
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: na to mám moc malou hlavu:-D Ale klidně tak můžeme přijít všichni a hrát hru "kdo se podívá, jde z kola ven" Se pozná komu jde opravdu o jídlo...Nude nyx!....Jídlo, pití, zábava vymyšlená - zbývá termín!
    SI_SI
    SI_SI --- ---
    pozvánka na zítřejší vernisáž:
    SÍLA TICHA - pozvánka na výstavu Jiřího Beránka Plzen2015

    SÍLA TICHA - pozvánka na výstavu Jiřího Beránka - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2A7PqL8a-Ng&feature=youtu.be
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JENKA: kdyz te budu moct pouzit jako fikovy list tak proc ne ;)
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: chápu to správně, že necháš trenky po dědovi doma a půjdeš na ostro?:-)))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JENKA: kdyz ty ne bikiny tak ani ja ne mankiny ;P
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: žrádlo s chlastem venku? neodolatelná kombinace!..jen ty bikiny nemám...ale to nikomu asi vadit nebude:-DDD A co zvířata? můžou? mám jedno supr zvíře co umí nechat zmizet flákotu! copperfield hadr:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam