• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    EWELY: tam sem koukal ze maji peknou zahradku, vzdycky sem tam byl predtim jen vevnitr
    EWELY
    EWELY --- ---
    občas je i nějaká akce v šach-matu... sice málo, ale pokaždé to stojí za to:)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Ted mi prijde, ze jsem to napsal nejak moc negativne na ocas a Vrt....proste takovy mensi barky, kde se hraje neco trochu normalnejsiho nez Michal David a spol. a da se tam dobre pokalit.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Vsechny tri podniky znam a vsechny dobry!!! Nejak jsem nestih tu slibovanou nastenku, ale urcite se na to vrhnu...

    Ocas mi taky prijde ze upada, bydlim od nej kousek, ale nemam moc chut tam chodit.

    Belfast se priznam jsem jeste nebyl na zahradce, ale jinak podnik kde jsem kalil pred cca 6 lety kdyz jsem jeste nebydlel v Plzni a jen jsem obcas prijel.

    Vrtule me tolik nechytla, ale obcas zajdu a dovedu si predstavit, ze se to tam da slusne rozjet.
    LEJN
    LEJN --- ---
    LUKEH: Belfast!
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    docela dlouho sem chodíval do ocasu...Krokodýlího ocasu..ale poslední dobou to tam nějak upadá..nebo se mi to jen zdá?
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    LUKEH: Vrtule!
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Zkusim se asi vrhnout na nastenku a zaktualizovat+doplnit seznam podniku. Kdo mate nejakej oblibenej co tam chybi tak sem hodte odkaz prosim.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    KOZINA: http://www.jablon.eu/Portals/Jablon/Fotkykclankum/program_BREZEN.pdf

    Jinak jsem prebral tenhle klub, tak vsechny zajimavy akce sem!!
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    LUKEH: tak to neznám
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    KOZINA: nebo mozna taky v Jabloni?

    KOZINA
    KOZINA --- ---
    YYUGH: ve Studně by se to určitě dalo domluvit..
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    LUKEH: Tohle je naše druhé promítání v parku (49°43'22.545"N, 13°21'58.375"E), až začne přituhovat přesuneme to někam dovnitř ... Ještě netušíme kam, ale promítat chceme pravidelně, pravděpodobně jednou za měsíc.

    Co se týče druhého promítání, tak to bude pravidelné (jednou za 2týdny) v Pohodě a jedná se o benefiční promítání FNB.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    YYUGH: promitate tam nejak pravidelne? A kde presne? facebook nemam...
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    COSMICGIRL: no ja jsem na Nyxu i v Plzni dost casto a co se kde deje me zajima, takze to klidne vezmu, ale jestli o to ma nekdo vylozene zajem tak mu to rad prenecham.....

    To zahlavi nejak plati - tzn jde o studium v Plzni (ja jsem momentalne opet Favak, i dkyz vekove znacne starsi nez vetsina) + kam zajit na kalbu/kulturu? Nebo proste cokoliv o Plzni vcetne inzeratu a proste vseho?
    COSMICGIRL
    COSMICGIRL --- ---
    ahoj, vzhledem k tomu, že se už v Plzni delší dobu nevyskytuju (a na nyxu taky), nabízím vlastnictví klubu. Má někdo zájem stát se novým majitelem? :)
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    A kdyby jste se do té doby nemohli dočkat, tak 5.9. promítáme opět v Borském parku přírodopisný film: Ptačí svět http://www.csfd.cz/film/35425-ptaci-svet/
    https://www.facebook.com/events/150277321777914/
    Teda pokud nebude počasí jako dneska ...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    EWELY: zeptej se pájy jak se přepouští máslo ;-)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    SUBTITLES017: Kéž by !!! :)
    AAANN
    AAANN --- ---
    YYUGH: woooooow, super. :) !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam