• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    PULP121: Já třeba nejradši na burger chodím na Klatovskou vedle pomníku k Majerovi (Řeznictví z Třemošný), v Delishi mi to fakt nechutnalo, Hladový vokno je mělo většinou dobrý. Ještě mi to většinou jelo v Šachmatu a prej za zkoušku stojí burger ze Zlomenýho kozla.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Z47TC: rozhodně burgery z hladovýho okna vedle Pájy přelitý lahodonou srirachou z přenosný lahvičky kterou sis ještě nevyzvednul..:-)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Jo a objevil jsem novej podnik ve Veleslavínově - pivotéka, ale maj ty i 4 druhy točenýho, k jídlu jen hermoš/utopenec a majitel velice sympatickej. Taková miniaturní verze Klubu Malých Pivovarů (kterej je super!).
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    JIMX: dyt jo, je vidět, že si rád koukal asi na Arabelu :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    PAYAONE: jojo, to je přesně ona ... tak jsem se netrefil jenom o jedno písmeno, dobrý :-)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    LUKEH: jo ta pizzerka na konečný je skvělá ... pultanella? nebo tak nějak myslím.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MIRROS: mě teda v Delishy ty burgry moc dobrý nepřijdou, není to z moc kvalitního masa podle mě (nebo ví někdo z čeho to dělají?). Byl jsem tam dvakrát a dvakrát hrůza, ale je pravda, že hodně lidí kolem si to chválí, takže jsem měl jenom možná dvojitou smůlu?

    Jinak pro mě nejoblíbenější Ve Vilách, El Cid (hlavně španělskej), Rango, Angusy, Italská na konečný tramvaje (teď mi vypadlo jméno), docela dobrý je Amor Vino i když tam je kvalita proměnlivá, indové na Americký, Saloon Roudná a vymslel bych ještě další určitě.

    U Pašáka jsem zatím nejedl nic kromě domácí tlačenky, která byla vynikající. Jejich světlý mi nechutná, ale polotmavý je dobrý. Gargano je ta pizzerka na Masarykáči? Tam se to imo taky dost hodně zkazilo od otevření a vyhýbám se tomu obloukem po poslední zkušenosti.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOZINA: NJ, mě je pivo ukradeny protože ho skoro nepiju ... ale jídlo super no ...
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    JIMX: zrovna tam sem byl včera a bohužel to jejich pivo neni pro mě.. ale pár lidí se našlo, kterejm to chutnalo..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    Z47TC: Gargano, obe El Cid..
    JIMX
    JIMX --- ---
    Z47TC: já z poslední doby můžu rozhodně doporučit "U Pašáka" ... naprosto skvělej kuchař tam vaří, byli jsme tam za poslední cca rok asi 5x a vždycky jsme si pochutnali.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    lama dotaz....trochu sem z Plzne vypadnul....nekdo nejakej dobrej tip na restauraci

    zadnej punk prosim :))) to by mi kolegove asi nezkousli :P :) (Ke Kohoutům na smažený kuřecí medailonky ve tvaru dinosaurů vážně ne)
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    Ahoj, kdybyste někdo měli zájem nebo věděli o někom....pronajímám byt v Bolevci 2+1 zhruba za 7500 se vším, s tím že je tam ještě jedna malá místnost kde já nebo ségra přespí třeba 5 krát do měsíce
    Více info kdyžtak zprávy
    EVOLETA
    EVOLETA --- ---
    Pozvánka na výstavu maleb "Modrý oči, růžový píči" v galerii Vestředu příští středu od 18:00! https://www.facebook.com/events/786909568058010/?fref=ts
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    BARC2A: Známý případ, do hospody doleze, ale domu už musí být tažen smykem, tak je lepší hodit ho na vozejk :D
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    KOZINA: ja nic ale staram se ted o jednoho lazara a obcas bych ho vzala ven na vzduch.
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    BARC2A: cos dělala? :D
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    nemate nahodu nekdo doma nepouzivanej invalidni vozik? klidne starej, jetej.. popr. tip, kde by se dal nejakej sehnat. diks, posta
    MATZX
    MATZX --- ---
    Plzeňské plynárny plynule plní plán.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam