• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    REDTIME: nemirim tak vysoko .)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    obor obsuluha ve fast foodu
    ANCHEE
    ANCHEE --- ---
    No to vsechno znam. Ale obor?.)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    úd,uud,FUD,FDU
    ANCHEE
    ANCHEE --- ---
    CY_TR0N: Co studujes?.)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    no kdyby se mi v byte libilo tak bych i zustal...
    KOZINA: za mesic pujdem squatovat XD
    NASA
    NASA --- ---
    to mi připomíná - budu mít k pronájmu částečně zařízený 1+1 na Slovanech, ale raději bych dlouhodobě :-)
    nějaký info kdyžtak do pošty, musím to sesumírovat :-)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    CY_TR0N: Seš z Baarovky ne? nás taky lifrujou pryč, kurvy :D
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    Ahoj plzenaci, hledam byt na leto nevite nekdo o necem? Studuji FDU a potrebuji neco najit od 9.6. do zari pak pravdepodobne pujdu zpet na kolej. Diky
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    I když je pravda, že hackerspace typu Prahy, tady asi nikdy nebude...
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    XBAHNO: Zdání může klamat...
    NASA
    NASA --- ---
    no, zkusim to i tady - neumite nekdo v c#?
    potrebuju v unity napsat kratky skript - par radku, fakt :-)
    akorat moc nechapu, jak by to melo byt...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    YYUGH: No, po roce jsem se prihlasil k fakebuku, pac hackerspace by se mi vyslovene libil, a teda nic moc... resp prijde mi, ze to smeruje k nejakymu umeni az tvorilkovstvi, a to teda neni to, co bych si pod nazvem hackerspace predstavoval.
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    YYUGH: To je fajn, tak možná po státnících :D
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    MALEJNOREK: Co se týče Initu, tak se stále scházíme... Kdyby byl zájem, když tak pošta, dám více informací. Jinak Hackerspace, v jisté formě, má být v Depu...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Dostal jsem request sehnat nějakou dobrou externí Mzdovku na Plzeňsku která by zvládla převzít outsourcované mzdové účetnictví fabriky o cca 250 zaměstnancích.

    Kdyby měl někdo nějaké reference a nebo jestli v práci máte externí mzdovky a nemáte bordel ve vejplatách tak prosím reference do pošty.

    Dík
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    MALEJNOREK: v lednu jsem k tomu sepisoval par vet, tak je dam i sem:

    Po mé úvaze založit hackerspace se opravdu ozvalo několik lidí (cca 10), kteří sdlíleli podobné nadšení.
    Dokonce proběhlo několik schůzek IRL, ale z neochoty některých jedinců pokračování schůzek nemělo dlouhé trvání.

    Jediné, co se stihlo, tak bylo vymyslet název INIT Plzeň (a logo, WOW!). Dokonce bylo založeno i občanské sdružení,
    ale to již bez mé účasti.

    Bohužel hlavním problém bylo definování cílu a náplně okolo hackerspacu, který plynul ze zaměření většiny jedinců -
    zájem o webové technologie, rozblikáme diody za pomocí arduina... nejsou dostatečné.

    Koncem minulého roku proběhla snaha o nastartování pravidelných schůzek v coworkingovém centru v Husovce,
    ale o jejich současném stavu nemám příliš informací.

    Každopádně na facebooku (snažil jsem se prosadit IRC, maillist, cokoliv jiného ale neúspěšně... fňuk :/) existuje skupina
    https://www.facebook.com/groups/init.plzen/ , která má 60 členů - nakloňených k vytvoření hackerspacu.
    Jediné, co tomu chybí, tak je silná vůdčí osobnost s vizí :)

    Každopádně myšlenka založit hackerspace v mém srdci stále žije, a pokud by se našlo víc jedinců, kteří mají chuť najít (založit)
    v Plzni fyzické místo pro hackery (makery), tak může počítat s mojí 110 % podporou.

    Osobně vidím fyzický prostor jako první důležitý krok - forma a obsah už se najde později :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    ale prd :p
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Plzen je cela mrtva.
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    pred dvouma rokama tu probeh navrh na plzenskej hackerspace, to uz je mrtvy co?
    [ REDTIME @ PLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05) ]
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: no jo, já už mám problém se mezi lidi dostat jednou za měsíc... asi to bude chtít založit nějakej startup nebo získat dotaci z EU... pak se bude dát chlastat každý den :)

    Z47TC: včerejší podnik a ceny z budoucnosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam