• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: S hospodama na jídlo je to v okolí celkem na prd. Za stovku si můžeš zajít na polední jídlo do Angela nebo Astory.... případně ješte slušné jídlo mají ve žlutém domě u OMV. Jinak je nejlepší sednout na trolejbus a dojet 2 zastávky na Americkou, kde je velký výběr.
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: Jak jsem psal, já bych si těch 7k i zaplatil ... ale nestačí jim, že jsem tu v nájmu, musel bych tu mít sídlo a na to kašlu ...

    nicméně když jsi místní, nedoporučíš v okolí nějaký dobrý hospody? Chodíme do Bistra Švihovská, ale to se na konci měsíce zavře ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Ta nova parkovaci zona je super... sice stoji 7 za rok, ale aspon nemusim krouzit 4x dokola kdyz potrebuji zaparkovat u kanclu. A pro nase zakazniky taky vyhoda. Jinak par expertu tam parkuje bez karty i listecku a nikdy jsem je nevidel s pokutou. Jen ze zacatku to imo nekdo resil... ted uz ty curibrci z parking plzen ani nelezou z auta.
    JIMX
    JIMX --- ---
    já vím, že to technicky není město, ale soukromá firma ... o to víc mě to udivilo ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak oni těch peněz asi budou mít dost ... když pohrdli mými 7 tisíci ročně za parkovací kartu do té nové parkovací zóny, co je kolem hlavního nádraží ... mám tam kancl, ale to je málo, musel bych tam mít sídlo, pravidla jsou pravidla ... že jim tam skoro nikdo neparkuje je asi netrápí ... no holt zatím parkuju zadarmo před Hornbachem ... a jestli ho někdy zpoplatni, tak se prestehuju s kanclem někam dál od centra, kde tahle demence ještě nevyrostla ...
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    Co čekat od hromady úředníků a politiků? Plzeňský firmy jim asi smrdí, nemluvě o tom, že to mohli vypsat třeba jako soutěž pro studenty.
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak aspoň trochu víc invence než ostravské !!! ... jinak bohužel opět smutné, kam se všude lejou jaký hromady peněz ... :-(
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Diky moc vsem!
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NASA: http://www.purkmistr.cz/hotel/hotel-cenik.php Fakt nic lacinyho... Ale pivo maj dobry.
    NASA
    NASA --- ---
    XBAHNO: Já jsem hledal ceník, ale nenašel, tak jsem si řekl, že bz to nemuselo být úplně rozdílný oproti Grollu...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NASA: pivo dobry, ale za 1300je tam spis utrata, nez dvoulazak.
    NASA
    NASA --- ---
    DAWIDOS: co pivovarský dvůr v Černicích?
    S tím spojením je to horší, ale zase dobrý pivo mají přímo tam :-)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    DAWIDOS: Tak Groll nevim ale něco by se možná dalo najít na Roudné, zkus přítele Googla a nebo pak Hazuka ale to nevim zda se vejdeš s cenou....
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Plzeňáci prosím kde se v Plzni ubytovat (do 1300,- dvoulůžák) s dostupností k dobrému pivu? Uvažoval jsem o Grollovi, ale prý je to teď bída?
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    KOZINA: nemam fotku a doma ted nejsem :-/ moc pohodlna neni ale mikina to resi... ja urcite nepujdu mam uz jiny plany
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    a kurva.. koukám, že mam zápas. tak nic :( tak za rok
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    PAYAONE: mě to pivo tam moc nechutná, ale holt se překonám :D
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    KOZINA: jo u Bizona v Čižících je to super, mam tam chatu dobrá, malá hospůdka..zvedl to tam ten pivovar...pobočku mam i tady v Plzni nad Chodskym...
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    MALEJNOREK: vokaž :) já stejně asi nebudu mít nic jinýho.. pudu jen tak... deš taky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam