• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Plzen je nejlepsi v Plzni.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Si odlozim i tady:
    Home Page - Pilsen Mini Maker Faire
    https://pilsen.makerfaire.com/
    NASA
    NASA --- ---
    Na těch Slovanech od Olympie to ještě dementně zúžili, kikoti...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Plzeň CZ | Řidiči pozor, Plzeň má dvě nová místa s úsekovým měřením
    https://www.plzen.cz/ridic-pozor-plzen-ma-dve-nova-mista-s-usekovym-merenim/

    a

    Nové úsekové měření v ulici V Holešovičkách – D-FENS Weblog
    http://dfens-cz.com/nove-usekove-mereni-v-ulici-v-holesovickach/

    podobost... zcela náhodná...
    DIOM
    DIOM --- ---
    LUKEH: podívej se na ten pomník zboku .)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Divadlo je fakt tragédie, ještě k tomu naproti obchoďáku a bordelu...
    Pomník Pattonovi taky nechápu, víte někdo nějaké vysvětlení co to má jako představovat?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Úseková měření postupně přibudou na všech hlavní vjezdech do města (další třeba na slovanech k olympii) a výjezdech (z bolevce na třemošnou). Jsou to lehce vydělané korunky pro městskou kasičku... i když přínos bezpečnosti je značně diskutabilní. Pokud má někdo chuť, tak se může podívat kolik se v oněch míst stává nehod (za poslední dva roky téměř žádná). http://maps.jdvm.cz/cdv2/apps/nehodynalokalite/Search.aspx
    JIMX
    JIMX --- ---
    TARL_CABOT: jo, kolem kruhace u makra to bývá mazec ... ale taky proto, ze polovina lidi neumí na vicepruhovem kruhaci jezdit ...
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    JIMX: No nahoře u T.B. to jde, tam není takový provoz, ale když to ve špičce stojí u ze všech směrů kolem kruháče u Makra a ještě si tam v silnici zastaví autobus, tak je to výživné.
    JIMX
    JIMX --- ---
    jo a ještě vlastně v souvislosti s tím parkování na Hamburku ... mě dostalo, že když ty parkovací zóny zavedli, tak jsem vznesl dotaz, jestli bych si mohl zaplatit parkovací kartu, když tu mám pronajatou kancelář; prej ne, musím tam mít sídlo nebo trvalý pobyt ... takže mají radši poloprázdnou parkovací zónu, než aby měli jistejch 7k ročně ode mne ... to je taky slušná absurdita. V centru bych to chápal, že je tam těch míst málo a tak musí vybírat, kdo jí dostane ... ale tady? když tu ten kancl prokazatelně mám (mám nájemní smlouvu), to mi fakt hlava nepobrala.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ještě k puvodnimu dotazu, ... postavit obytný domy naproti struncakum přímo u jedný z největších silnic v plzni ... tam si byt koupi snad jenom fotbalista ...

    ... jo a usekace na borskejch polích, kde člověka není vidět skoro vůbec ... taky pekárna :-/
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: ono teda navíc ... ty, co tam stávají, to je děs ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: jasně, já to chápu... mně je taky blbý se procházet kolem šlapek, když jsem pořád bez peněz :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: ale prd, jenom by mi to fakt nebylo mezi tema slapotama divný se v noci jen tak procházet :-) ... že to tam vypadá strašně se snad shodneme ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: ahaaa... takže v plzni máme i no go zony :)) hrozné město...
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: na druhou stranu, procházet po domažlický mi přišlo o hubu i přes den ... takže si myslím, že žádná škoda :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    REDTIME: Sebera otvira v Nedeli 10.12. novou pekarnu v Bozkove +- naproti hospode Pod Kopcem.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Ale abych nebyl jen negativní, tak se mi v Plzní líbí nová vánoční tramvaj, při pohledu na ní se mi v nitru rozlívá pocit, že je mi zase pět a svět je v pořádku.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: jo to máš pravdu, ale bohužel tyhle stavby mají dopad pouze na zrychlení vláčků o pár minut, jiný zásadní dopravní přínos pro Plzeň nemají.., a co mě pěkně štve, tak že na domažlické padlo mnoho baráků a hlavně se skvělou pekárnou u Seberů
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: mosty u vlakace třeba, ted se upravuje domazlicka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam