• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AKISANdnb track, který FAKT RULEZZZZZZZ!!!!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: vis, takovej jeff mills, kdyz mu v jeho setu neco chybelo, nejaky track, co by jeho set okorenil, tak si ten track proste vyrobil. my ostatni sme kupovali vsechno co vychazelo :D
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: to byly taky jediny hodnoty, ktery jsem povazoval za dulezity:D dik:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ty aspon umis srovnat desky a vis co je bpm a co je pribeh ;)
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Je to porad stejny. A neni to jen lenost. Motorem je zvidavost. Kdyz sem zacinal, byl jsem fascinovanej, chtel jsem vic a vic toho samyho. Nastesti tydne vyslo par desek, takze byl cas a motivace brouzdat do minulosti. Potkas Akiru nebo Soldika, kterym posles hroznou pecku, kterou si objevil z doby kameny a oni naposilaj stary amenovky a uz to jede. Hral jsem z prvnich desek aniz bych cokoli vedel o vetsine sceny. V supliku ceda s deseti setama stazenejna z dnb-sets.de. Dobra no, meli jsme doma vytaceny pripojeni, tak byl trochu problem vzdelavat se jinak nez projizdenim cizich bagu. Chci jen rict, ze jsem se studiu historie nikdy nijak zvlast aktivne nezabejval a nepripadam si uplne jako jelito. Mozna teda jsem.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Stonedhigh - Almost Incognito
    https://www.youtube.com/watch?v=DwIW0zmwbNU
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ta situace kolem je roky nemenna, co si budem. o to smutnejis je to proto, ze internet :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: imho v soucasnosti hodne moc cz dnb “djs” ... presne ty tipy, co kdyz dropnes surface noise nebo medicine rmx tak nabehnou “co je to za novinku” ... #justsayin
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    (ne ze by to nekdy bylo o hodne lepsi, myslim ze je tady furt skupinka jelit a pak tech co se zajimaji. mluvim o djs)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: = vysledek te masaze, o ktere jsem mluvil a mluvilo se o ni uz 100x tady je vysledek.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: zeovna Shiken Hanzo jsem objevil nedavno a je to bozi! jinak navazu na myslenku, bavi me, jak jsou vsichni hrozne cool, kdyz rikaj, ze neuro je pro decka, jumpup je pro decka atd, ale vrcholem jejich uvedomely deep nirvany jsou Alix Perez, Halogenix a Skeptical. u fans me to neprekvapuje/nesere, u djs to povazuju za lenost.
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    INNERGROUND!!!

    Carlito and Addiction "The Other Side" Promo
    https://soundcloud.com/carlitoandaddiction/carlito-and-addiction-the-other-side-promo


    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Jako vis co, ja jsem s dnb zacal nekdy 2005 a musim se priznat, ze aktivne jsem se zajimal o pisnicky tak maximalne 5-7 let zpatky. Dal me to netankovalo vubec a ani sem nemel potrebu se zajimat. Az pozdeji se nejakej zajem objevil, ale stejne minimalni.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: chapu no.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ono se to tyka i deepu a liquidu paradoxne,.. myslis ze si nekdo rekl o napr Shiken Hanzo? ne, vsichni cekaji na novy homemade weapons :) (jeden priklad ze sta)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: samozrejme...dostavam toho hodne.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: a ty to mas od TCho? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: tady hned druhy.. od 1:40

    TC - Mixtape Vol001
    https://soundcloud.com/tcdnb/tc-mixtape-vol001
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: presne jak pises. protoze opravdu neni nic jednodussiho nezse nekam postavit a odmackat si tam jen neura, bangery a jumpup))
    SOLDIK: jasny....jejich problem))

    Ja sem strasne rad ze se v dnb pohybuju pres 20 let a ze sem zazil co sem zazil...diky tomu se mam k cemu vracet a furt me to bavi.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: jeste dodatek. spousta dju a nejvic tech mladejch nema absolutne sajn o dobrym dnb. vidim to na tom, co u me kupuji, o cem pisou treba ve statusech a co hraji. vybiraji si jen ty nejvic proflaknuty veci, ast se bavime o novinkach, nebo strasich vecech. od komela - konflictu uznavaji jen beckoning a messiah. ja myslim, ze ta masaz je tam dost citelna.

    tohle neni pausalizovani, to je proste moje zkusenost, stejne jako ty mas svou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam