• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAUrina Amarolí Sivambukham

    Očima mediciny: http://sweb.cz/urinoterapie/

    Všichni toužíme být zdraví, vitální, mladiství a výkonní. Ve snaze stát se (nebo zůstat) takovými se často sháníme po nejnovějších senzačních přípravcích, zázračných receptech a nových metodách. Málokdo si uvědomuje, že jeden velmi účinný a tisíciletími ověřený léčebný prostředek máme stále při sobě. Abychom si připoměli metodu, kterou znali a užívali naši předkové (a kterou jsme my stejně jako mnoho jiných pozoruhodných poznatku zapomněli).

    rozbalit záhlaví
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    Duše K - Urinoterapie a léčivé půsty - Jaroslav Dušek a MUDr. Vilma Partyková - 6. 12. 2014 - ॐ
    https://www.youtube.com/watch?v=yhU3Kfcle88
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    LALAJ: jam víš že je tam bacteria ? já to nikdy netestoval takhle exaktně, ale podle teorie pokud ta bakterie je i v tobě tak pro tělo by to mohla být dobrá sebereflexe a třeba by pak bakterie samo nějak líp zpracovalo, nebo vyloučilo...
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    YGA: dík užívej diskuze i když v poslední době jsou tu vody stojaté, dovolím li si to tak říci :))) a k tomu názvu... kdysi jsem to někde našel jako název nějaké ajurvedické praxe popíjení, ale už je to docela dlouho takže už přesně ani nevím a i google už na tohle heslo dnes mlčí... tak že by shivambu cham ? každopádně o čem to je je asi jasné tak jako tak :)
    YGA
    YGA --- ---
    LUNGPA: Ahoj, super diskuze :-) Akorát by mě zajímalo, co přesně se myslí pod tím Sivambukham z názvu? Znám siva-ambu = Šivova voda, to KHAM tam má znamenat co?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Dental self-healing - urine therapy (uropathy/shivambu/amaroli treatment) for teeth and gum problems
    http://www.healingteethnaturally.com/urine-therapy-teeth-gum-problems.html
    LALAJ
    LALAJ --- ---
    Mate nekdo zkusenost s pitim uriny i kdyz v ni je bakterie?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tady mám k těm vlasum i obecnej úvod od kámošky z knihy, asi od tý vilmy

    LUNGPA: věřím, já měla skoro křišťál, dnes teda hnus "fialovej", žlutej, po víkendu u rodičů a oslavě narozek... no decentně jsem testla a vím, že příště čekám na světlou.) či křišťálovou!



    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    EUCHENIE: Tak když je člověk pročištěnej a nejí kdo ví co tak i raní kousek může být jak křišťál :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ARMADILLO: doufam, ze jen to nejlepsi :) mam to v mejlu, rano sem dam
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    EUCHENIE: Na vlasy? Co to s nimi udela?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jo tak ne 2 roky:) se mi to v mobilu jen tak tvarilo :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    2 roky ticho :) ja mam od patku na balkone v lahvi, za 6 dnu se chystam dat na vlasy. taky jsem si dala prvni lok ranni a v poho, skoro bez chuti, skoro i svezi. chce to zapomenout na x dni pochcany bezdecka, je to neco upe inyho
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Dlouho zde nic nebylo. Nejake nove poznatky,o ktere se chcete podelit?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Asi 5letá holčička v buse 263 na asi 30letou "pani" (patřily k sobě): "piješ moč?"
    p:"asi mošt ne?"
    h:"moč"
    p:"ne,.. a ty?"
    h:"ne"
    p:"tak se mě neptej"

    [ MAJKLA @ Hlašky v MHD ]

    :)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    IRO: 1-2 l to my prijde celkem dost...
    a k chuti pokud uz do toho jdes takto, tak to je jasne cesneku apodobnejm after chutim se radej vyvarovat... ale zase aspon vis z ceho ty chute jsou /...
    IRO
    IRO --- ---
    vitarian.cz : syrová / živá strava
    http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2004033102
    začínám se ztotožňovat s autorem článku:
    Já osobně si už život bez své urinky nedovedu představit. Jakpak by také ano, když je mým denním nápojem, kosmetikou a samozřejmě lékem. A nesmím zapomenout rovněž na to, že je pro mě takovým soukromým RedBullem. :)
    IRO
    IRO --- ---
    Ahoj. Užívám teď týden denně cca 1 - 2 l uriny a pociťuju postupný nárust energie a snížení potřeby spánku (spím cca 4-5 h denně). Taky se mi zdá, že se mi začíná čistit střevo a nosní dutiny. Máte nějaké zkušenosti? Piju po ránu na lačno a pak tak 3 hodiny po obědě před večeří a někdy nejím a jenom piju. Celkem mi to už zachutnalo, ale po nějakém slaném a kořeněném jídle nebo po česneku je to občas sada... :)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    KHANDOMA: je to ekl, hodne je citit cpavek. samo se neuziva oralne.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KHANDOMA: Já to čtl u Malachova a i zkoušel (dělal jsem s ní šanku). Nicméně jsem byl tehdá na dlouhym půstu (to se prej šanka dělat nemá, nevim už proč..víte někdo? každopádně problém to nebyl, protože následoval ještě tejden bez jídla, tak si to tělo nějak přebralo). těžko můžu zhodnotit účinek. Snad jen že ze mě pak vyšlo cosi, co páchlo jako shnilej asfalt..pravděpodobně stará žluč kdoví s čim.
    KHANDOMA
    KHANDOMA --- ---
    Flumo: Odkud máš, prosím, informaci, že klystýr je dobrý s 3 dny odstátou urinou? Partyková myslím, zmiňovala odstátou moč 24 hodin... S tím mám dobré zkušenosti, i s močí odpařenou na jednu čtvrtinu vařením, ale 3 dny odstátá moč - není z toho už pak nějaký ekl? :-)
    Tady asi ve 181:10 min o klystýru s močí Vilma Partyková mluví:
    Divadlo Kampa: MUDr. Vilma Partyková - Urinoterapie — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10000000034-divadlo-kampa/211251000300012-duse-k/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam