• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    2ND
    2ND --- ---
    LUCKYBSD: kaju, se , neumim googlit... takze naka homologace...
    2ND
    2ND --- ---
    prozradte mi nekdo co znamena ze strelivo je CIP ? asi ne, ze to dovezli z ostravska ?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    btw.. ta CZ958 je vlastne plne eurolegalni, jen skoda ze to tu neni nikde..

    CZ 958 Hunter Review | The Hunting Gear Guy
    https://www.huntinggearguy.com/rifle-reviews/cz-958-hunter-review/
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Doba, kdy bych mel potrebu nosit zkracenou kosu pod kabatem bude zaroven doba, kdyz uz si v klidu hodim 14,5" AR15 pres rameno a bude to jedno.... :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    XMEDA: Neni, zkracenou a snadno bez zbytecneho rozruchu prenositelnou zbran chci, jako historicky relikt si holt poridim jeste jednu kosu kterou necham v puvodni drevotrisce
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nerezte ty pusky furt! To vam neni lito to kazit?
    STENNY
    STENNY --- ---
    CERMI_FOX: Jak koukám na ty ceny, to už by se vyplatilo udělat společnou jízdu dodávkou s tvrdým pérováním :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: máš spolehlivýho zkracovače? a co to stojí?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: ja si ted na kosu objednal predpazbi Magpul Zhukov-U (ano, je pro Kalacha, ale udajne jde velmi jednoduse namontovat i na kosu) - tak jsem zvedav jak to spolu dohromady pujde ;-)

    A jinak teda taky z kosy chci vyrobit tu nejvic EU-unfriendly vrazdomatickou teroristickou zbran - takze ji budu zkracovat...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: auta mám rád pekný, zbraně mám rád vomlácený...:-) helejte máte nekdo zkušenost s nákym trigger workem a vubec prací s třecíma plochama a odporama u kosy?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Nj, ale to máš jak s novým autem, dokud ti ho někdo pořádně neobjede klíčema, tak se furt bojíš každého škrábanečku, pak už jsi v pohodě ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: akorát já jí nemám tak hezky nalakovanou ale pořádně pobitou:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KASUMI: všechno kromě plastů...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: na EU z vysoka jebu, takže sklopku předpaždí a kompik... všechno vocad...
    D-Force - žít můžeš, přežít musíš!
    http://www.unrra.cz/shop/
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUTLOSH: Co tam prosim te z ty zbrane zustalo puvodni krom hlavne?:)))
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Co na to dáváš za věci? Já už osadil nainstaloval rovnou pažbu takže mám 60cm+ EU-friendly variantu..



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: no vždyt to píšu ne? mám jí doma..:-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: hele pamatuju si blbe kdyz si tady par let prohlasoval ze v kazdym baraku musi bejt kosa a ses dle toho zarizenej? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam