• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    ZYAN: Uvidíme co s tím zmůže tohle...

    [ KOUTLOSH @ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - ProArms Armory - PAR Mk3 Spartan ]

    Jasně, že to víc kope, ale brzdit se to docela dá a na LOSejček IMHO v klidu, to chci i se svojí kosou
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DESTROYER:
    ZYAN: no jo hoši, je videt že sem už dlouho nikde nebyl už tomu nerozumim...:-D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ZYAN: Raze, odhazuje nabojnice doprava, vetsi vyber aftermarket prislusenstvi, lehci naboje..
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    WOJTYLA: Nulovej zpetnej raz (5,45x39).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZYAN: AR chápu, jakou výhodu má AK74?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    WOJTYLA: Záleží na Use Case.
    Zbraň do trezoru, pro zombie apokalypsu a občasné sportovní střílení.. To je asi naprosto jedno.
    Pro vážně míněné IPSC/LOS? Tam má AR/AK-74 jasnou výhodu nehledě na množství tuningu na kose.

    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OMNISLASH: prostě pro fízly tu platí jiné zákony - přijet nalitej na diskotéku autem s kvérem za pasem a střílet po ochrance je jen takový drobný omyl. Vrrrrrr
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja to tady jen tak odlozim..

    Soud dal podmínku strážníkovi, který zastřelil mladíka ve Vysokém Mýtě - iDNES.cz
    http://hradec.idnes.cz/...-hradci-kralove-gp2-/hradec-zpravy.aspx?c=A160610_095434_hradec-zpravy_tuu
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    Zvažuju zkusit toto...

    Kolimátor Leapers UTG Gen 3“ | FROGTAC.cz - military and tactical equipment
    https://www.frogtac.cz/...-zbrani-321/Kolimatory-a-puskohledy/Kolimatory/Kolimator-Leapers-UTG-Gen-3

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: ty kráso právě na to koukám... mrdky v CZ za to chtěl 4,5 a na amazonu (kterejmi to sem nepošle) za to chtěj 68$... pfffff
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jo to je ono, ja mam teda ten bez mountu (https://www.amazon.com/gp/product/B00200E0HM/ref=s9_acsd_hps_bw_c_x_1_w), protože ty s mountem nebyly skladem a u kosy ho nevyužiju a na var a galilu zas mam rail riser od UTG (https://www.amazon.com/...6MBXNZWQW1&pd_rd_w=NoOaC&pd_rd_wg=x27Pu&psc=1&refRID=PM6GS2K80D6MBXNZWQW1), abych mel backup pevky skrz diru v raiseru. Podivej se na recenze od nutnfancy na yt a dalších, je to dobrej a levnej micro red dot (pokud ti ho někdo semka doveze), jinak tady stoji 4,5k myslim a to uz je lepsi vzit vortex spark II za 6k
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: hele ten koliš vypadá suprově je to přesně tenhle??

    Amazon.com : Bushnell Optics TRS-25 HiRise Red Dot Riflescope with Riser Block, 1x25mm : Rifle Scopes : Sports & Outdoors
    https://www.amazon.com/Bushnell-Optics-TRS-25-HiRise-Riflescope/dp/B00ABP8YCA
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jo takovej budu mit na ARku :D taky rikam, ze je mi lidi za mnou a kolem lito, ale ve skutecnosti jsou mi volny :D aspoň budou vedet jestli maj dobry sluchatka
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: nene kompik mám taky z UNRRA. vypadá jak ustová brzda z tanku...:-)) (ano vim že mě nebudou mít kolegové na střelnici rádi a seru na to.-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jo to je dobra cena, pak hod foto :) mas ten kompik od perunu? nechal sis tam dat tu jejich světlovodnou mouchu? to mi prijde jako dalsi rozumnej upgrade. No ja kosu mam na vikendove strileni, takze cca 300 zatím a ten kolimátor je v pohode, mam ho 3x (VAR 9mm, Galil a kosa) a všude v poho
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: tydle díly vyšly na 7k a je to sklopka, podpažbí, nadpažbí a kompenzátor... takže myslim uplně ok... nicméně jak píšu, jsem dalek komukoliv radit co si má nebo nemá dát na kver a za kolik...

    kolik máš s tim kolimátorem nalítáno na tý kose... drží to nástřel?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: mam oboje, takze asi tak :) ale na kosu jsem koupil jen kryt zaveru s railem a jebnul na to bushnell trs-25 za 70 dolaku a vic to tunit nehodlam
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: nicméně uplne nesdílim přístup "kdo nemá na AR-15" koupí si kosu.... ty zbraně jsou minimálně srovnatelný a 7,62 je dobrá ráže... (navíc kdyby fakt něco vypuklo, tak jste za 3 dny s těma svejma 5,56 v piči a máte jen předraženej klacek) nicméně nechci žádnej flejm zas, každej až má to co je jeho srdci blízký, at si do toho sype penez kolik chce a mi at máme radost že náš bratr v kristu, allahovi, budhovi, whatever je štastnej a budme štastný s nim ne?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: hned jak potkáš AR-15 za 15k dej mi prosimtě neprodleně vědět díky dědku...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: ma to smysl tunit kosu na uroven ceny AR-15?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Jj, on to Fabik i dost poctivě testuje včetně destrukčních testů a stojí si za kvalitou těch produktů a to zcela právem. Na to že to je trochu jiná cenová relace než gunexpert tak je to bez debat zcela porovnatelné..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: jinak teda hoši cokoliv jsem z toho vzal do ruky tak je to naprosto dokonalá práce... ta pažba je vysloveně nádhernej kus strojařiny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam