• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: tak jestli jí budou aktivně plánovat i za týden, tak se můžem pobavit o naději na "převýchovu" :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NELLI: no... už tam plánovaly, že by pod dohledem zkusily nějakou soutěž...
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: nebyl bych takovej optimista. Jim se to přes noc rozleží v hlavě, ráno se zastydí, jakými kacířskými požitky se to nechaly omámit, a pojedou si zase to samý ve starý lajně.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KENJIRO: nechci ti brát iluze ale vzhledem k tomu jak asi dobrej orgasmus, mužou rachitický spolužáci studentkám psychologie zpusobit, silně pochybuju že maj doopravdy s čim srovnávat:-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dneska jsme byli na střelnici s partou studentek psychologie (dobře, byli tam i dva chlapi). Organizátor nás varoval, že jsou hodně anti-gun sluníčkářského typu.

    Soudě podle nadšeného pištění "To je lepší než orgasmus!" se převýchova asi podařila :-D
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PIVECEK: Mno.. Uz jsme videli na zavode i vysypanej aimpoint.. Takze nikdy se neda na vse stopro spolehnout. (imbus ssebou a pribalit i iron sights skill :) )
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: doby kdy jsem řešil co se mi stane nebo nestane při závodě jsou už pryč, takže já jsem v klidu, já to mám na zombíky:-) kdybych řešil závodní kver nebudu řešit platformu sa58 nejspíš... ale na to seru už dneska...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Předběžně se plánuje sraz na květen.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Vsak mas recht, pokud se to sklo nevysype, tak na hobby strelbu bude delat dobrou sluzbu. Ja bych to teda na flintu nedal, bal bych se, ze mi to v pulce zavodu nekde kiksne, ale jak rikam, pro prdel na bouchacku nad tim zauvazuju.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: to neni velkej cenovej rozdíl to jsou 3 další kolimátory:-)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Hele to je fakt maly, v tom bez poradneho priliceni dobre tecku neuvidis, ale parametrove to nevypada spatne. Pokud bys ale chtel kolimator stejne koncepce, doporucuji osvedceny Vortex Viper, nebo drazsi Razor, i kdyz cenovy rozdil tam uz je celkem velky. Kazdopadne pokudp ujdes do te delky, nezapomen poreferovat, za ty prachy bych ho mozna vzal pro prdel na G17ku :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: zatim se nejlíp jeví tohle...

    Kolimátor MiniDot Delta
    http://zbrane.esako.cz/kolimator-minidot-delta#
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: No tak si to vyzkousej nejdriv vepredu a uvidis, treba s tim kolimatorem vepredu budes spokojenej. Co na to planujes za kukatko?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    a kdy dem na střelnici?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DESTROYER: co tam máš?
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    LUCKYBSD: No... Malej reflexni RD mam na druhe dlouhe a vsichni co to zkouseli (6 ruznych lidi) tak pry super.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: hele koupit dozadu rail je to nejmenší...D-force dělá bezvadnej...



    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Jinak nerikam, ze to vepredu neuvidis, ale tubusove kolimatory s malym prumerem na to nejsou idealni. Muzes vyzkouset ten mini rail misto hledi, co tu nekdo linkoval, zda se mi to jako dobry kompromis mezi drahym krytem zaveru a montovanim optiky na spicku.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: S touhle pazbou to pak budes mit hodne tezke na predek, ale pokud nemas nejake sportovni ambice, tak je to asi jedno. Ale takze jsem na kosu pak koupil kryt zaveru, je to jako nebe a dudy.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DESTROYER: ty tam mas kukatko, ale micro red dot jsem zkousel na galilu na tom samem miste a je to takove "hmmm, nooo, nevim, asi neee"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam