• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    SPM: My stranici (byt ano, ja jsem stranik trosku pasivni, musim objektivne priznat) o nem take nevime. :-)
    SPM
    SPM --- ---
    CERMI_FOX: otevřený neni asi ani jedno... takže my nestraníci máme utrum :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SIRIUS: Je to ve fóru, pod činnost sdružení, Návštěva.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SILENY_PES: aha pecka a na webu lexu vidim psoledni novinku ze 4 takze to asi nebude vono
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: a na gunlex je to kde? :) Nechci být hnidopich, ani rýpal, ale informace o informaci, na uzavřeném foru, když stejná informace je asi někde na otevřeném fóru, je taková .... špatně uchopitelná :))
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KENJIRO: ehm..takova neinformace nam teda pomohla :D
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    SIRIUS: Je, ale uzavreny :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: tady je lub o lexu?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: ne, ale tam je to taky :-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: co je klub o lexu? forum na gunlex.cz?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    věnujte prosím pozornost hlášení v klubu o Lexu
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KOUTLOSH: ak jednou se v těch levnejch patronách najdou korozivní zápalky, bo je to obvykle mix "co Car či Mao dal" a pak se stane Tvá zbraň po nečištění tou která, to už si to nezaslouží :D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SHADDIE: STV bylo na krabičce, nebo co jsem kupoval nasypané po pytlíkách v Brymové, vždy to nejlevnější v nabídce a sem tam jsem tomu (po prvním roce, až jsem to objednal) protáhnul lauf boresnakem a někdy i stříkl do mechanismu, ale někdy taky nic a hodně jsem se v tomto ohledu řídil jedním zde kdysi zmíněným pravidlem, že dobrá zbraň čistění nepotřebuje a špatná si ho nezaslouží a docela mi to funguje, řekl bych se stoprocentní spolehlivostí... píst jsem poprvé za celou dobu odhalil a vyčistil až teď asi po 3 letech a po tom co jsem otřel nános kapesníčkem se vesele svítil na sluníčku, bezchybný a plný radosti ze života... ;)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Nehlede na to, ze nyni kosy nestojej tolik co v 2015 ;-)_
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    XMEDA: Ale houby, prodejce vic vydela na cisteni a serepetickach okolo nez na te kose ;-)...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: to mi čest nedovolí :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHADDIE: jsi houby prodejce, mas rikat at necisti a pak nabidnout novej kver :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KOUTLOSH: a nechals to někdy stát nečištěný po pár zásobnících čínskejch patron? :-D
    TUILE
    TUILE --- ---
    WOJTYLA: Mne lcp po sestiset ranach prestalo cyklovat. Budu ho muset vycistit :(
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    WOJTYLA: Tak drbat to kartáčkem a hadrama by mě to taky nejspíš časem přestalo bavit. Ale tím stlačeným vzduchem je to paráda během 2 minut je pistole čistá s krásným slabým filmem oleje. Teda bez hlavně, tu pak beru kartáčkem a papírovejma patchema.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SHADDIE: Mno s tim reznutim mi prijde ze to zas tak horke neni... troje vanoce sem vynechal a stejne nic ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam