• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: policajti se v techto koncinach kupuji uz dlouho
    NJAL
    NJAL --- ---
    LUCKYBSD: Hmmm, nakupko na vlastniho policajta, to jsem si vzdy pral :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ZEPHEER: od toho je tu PRECE policie, naberou dalsi pul milion cajtu a problem solved
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    V Austrálii se z Home invasions stal docela závažný problém. Nastal ve chvíli, když jim posbírali zbraně. Předtím "visela" nad krbem nabitá puška a tyto "problémy" se nevyskytovaly.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    ZEPHEER:
    Mj. si pamatuju na moc "hezkej" případ z GB kdy pánové lační zábavy vlezli do baráku k páru a těhotnou manželkou poměrně brutálně znásilnili před manželem,zbití/vykradení apod. ofc included.
    Doufám že jim ostrovní hodnoty potom pomohly ,)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ZEPHEER: Ono by se téměř chtělo říct, že v kriminálech, kde je "vše" zakázáno, sledováno a kontrolováno, je jednoznačně nejbezpečnější prostředí bez jakéhokoliv porušování zákonů či předpisů. :-D
    Realita nám ovšem říká něco jiného.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: no v mistnosti se ofenzivni golf hraje docela blbe
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZEPHEER: Home invasions preci jenom tak bezpecny nejsou, doma maj utocne golfove hole od poslednich riotu :-))
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    TALPENNY: To musí být přece fake news.. Nebo něčí propaganda. V Británii přece žádné zbraně nejsou.. :-)
    Zajímalo by mne, na kolik tam vzrostly tzv Home invasions"...
    2500 zločinů s palnými zbraněmi ve městě, kde sebou nesmíte nosit ani šroubovák.
    Zranění nožem - 4400.


    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    Gun crime in London increases by 42% - BBC News
    http://www.bbc.com/news/uk-england-london-39578500?SThisFB
    lol
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    MUADDIB: jop
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    PIZBA: to je normální, běžný, každodenní kokot...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    PIZBA: link or...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    PIZBA: To je strašný blábol, ostatním nedoporučuji se po tom pídit, je takový malý pátek, proč si ho kazit? :-O
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    Zrovna jsem se vrátil z výborného oběda a přečetl si na aktuálně komentář Jana Moláčeka a málem jsem ten oběd vyzvrátil. Chápu že každý má nárok na vlastní názor, ale mělo tam alspoň být varování že přečtení toho článku způsobuje akutní nevolnost.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Kdyby se někdo chtěl podívat, jak kdo hlasoval:
    https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=65984&l=cz

    A zde zvukový záznam:
    PČR, PS 2013-, zvukové záznamy 12. 4. 2017
    https://www.psp.cz/eknih/2013ps/audio/2017/04/12/index.htm
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    úplně nesouvisle s čímkoli, jen tak jsem si na to teď vzpomněl, jako takovou perličku...

    když jsme byli ve Švýcarsku za kolegy z ProTell, tak jsme tak seděli v hospodě a poznávali se. Tak povídám tomu Švýcarovi, co seděl proti mně: "Víte, myslím, že bychom si mohli být vzájemně hodně užiteční. Vy máte spoustu zkušeností s tím, jak se žije v demokracii. My zas máme čtyřicet let zkušeností, jak se žije bez ní."
    On pokýval hlavou a povídá: "Mně to nemusíte vysvětlovat. Já jsem se narodil v Sovětském Svazu..."

    aneb jak být za idiota snadno a rychle :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OTAKAR: pár lidí odešlo ještě z fronty zpátky do práce :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já dělal frontu před vchodem jen chvíli, když se nic nedělo, tak jsem to po 20 minutách vzdal. Hlavně že se prozatím zadařilo.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Děkuji všem, kdo dorazili, omlouvám se za svůj pesimismus ohledně počtu účastníků. Plán byl splněn na 200% - narvaná galerie dobrá, ale narvaná galerie a čekající dav dole lepší :-D

    a nebojte, že se to poslancům nedonese.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam