• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jop. Mimoto, máme tu i neveřejné fórum :-)

    akorát teď úplně nemám čas se do něj vypisovat, protože makám na konkrétním souhrnu Směrnice pro střeleckou revui.
    NELLI
    NELLI --- ---
    XLACHTAN: politika. Myslet si o subjektu XY můžeš co chceš, ale pokud ho nějakým způsobem pořád potřebuješ, nemůžeš si o něj veřejně otírat držku. Kenjiro mě opraví, pokud se mýlím.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    KENJIRO: hele nechci bejt nijak zlej, ale nejsem si jistej, jestli tohle LEXí tajnůstkaření, na které jsem v poslední době narazil několikrát, je úplně zdravá záležitost
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ZEPHEER: to je na delší diskusi mimo veřejné fórum.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Jen takový dotaz.
    Co ohledně směrnice dělá Český střelecký svaz?
    Kolik má tento svaz členů?
    Když si to tak vezmu, mělo by se jednat o jeden z největších svazů v republice.
    Protože se mi zdá, že hrají mrtvého brouka.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    548,64 takze asi jj
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VICHRON: to uz mas skoro jedno :)
    VICHRON
    VICHRON --- ---
    XMEDA: FYI 600 yardu neni 600 m. yard je jen 91,44 cm
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Rumunska plechovka na 600m

    Romanian PSL at 600 Yards
    https://www.youtube.com/watch?v=iBHelAqylbM
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    HONCKA: hele, pokud mas kulnu, tak tam musi bejt vzduchovka. Tak to v cechach chodi. A holky at se prizpusobi. V kuchyni taky mate mycku, ne? Protestovals proti tomu aby tam byla?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: ušetři mě tehle mouder prosimtě...-D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: no tak natunena kosa nebude nikdy vyvoneny ARko...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MAWERICK: no taky se mi to tam davat nechce dam tam kovovej krouzek.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: paracord nema kov moc rad. ja jsem mel naramek s kovovou sponou a uplne to ten paracord "rozrezalo" a to tam nebyla uplne hrana...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: no ty tam ted mám dva ale je to hnusný:-) nákej pořádnej si koupim a dám ho tam:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: muzes dat kovovej krouzek od klicu, ale bude to kov na kov no...
    VACA
    VACA --- ---
    HONCKA: Kdyby ses preci jen rozhodl pro vlastni vzduchovku. Ja bych ti doporucil toto:
    Vzduchovka Norconia CO2 QB 78 DELUXE cal.4,5mm
    http://www.zbrane-vzduchovky.cz/...zduchovky-norconia/vzduchovka-norconia-co2-qb-78-deluxe_cal.45mm/
    Asi ji sezenes i levneji. Ja ji pred radou let koupil myslim ze za 2,4k, na krame..


    Uz jsem ji teda leta nevyndal z almary, ale musim rict ze je za tu cenu vazne dost dobra. Je to v podstate konstrukce crosman ktera se (snad v 80kach?) pouzivala na souteze. Pozdeji kdyz uz to nebylo tak aktualni tak crosman prodal know how a stroje cinanovi.

    Je velice ticha, nema zadnej zpetnej raz ani doprednej kopanec (jako pruzinovky), take je velice presna. (Chce to jen poladit ty cinsky miridla, a tutahnout ulozeni hlavne. Ja ale priznam se strilel s optikou)
    Dale take, prestoze o tom neni nikde v navodu k te pusce ani zminka, tak spoust je stelovatelna. Na domku spoustovyho ustroji jsou dva srouby, jeden pro tuhost, a druhej pro delku chodu.
    Ja jsem si ji nasteloval jak se rika "na brnknuti" mam ji fakt hodne citlivou, skoro jak dobre sestelovana kulovnice s napinakem spouste. Slovek to proste jen pohladi.
    Vysledkem toho bylo, ze me za chvilku omrzelo strefovat vicka na 25~30metru, a tak jsem zacal suverene prestrelovat provazky na kterejch to bylo zavesene. :) Kolegove se svejma vzduchnama, casto drazsima, byly akorat nasrany :D
    Mel jsem na ni teda nejakou celkem slusnou optiku, hadam ze drazsi nez tu flintu. Ale stejne, presnost byla zasluha predevsim ty pusky.

    Taky se da hodne dobre upgradovat, pripadne do budoucna kdyby to synka chytilo. Snadno z toho udelas regulerni vetrovku, vykon jde pak samozrejme dramatycky nahoru (ja to nedelal, stacila mi jak byla)

    Zejmena na poslkym aukru na to maj dost veci. Redukce na kyvety, nbo paindballovy lahve na stlacenej vzduch. Tuningovy ventyly, revolverovy zasobniky na dia, a dalsi...

    Za tu cenu imho nema konkurenci.

    Jo, jeden tuning jsem na ni vlastne udelal. Provrtal jsem, resp asi o 1mm zvetsil diru kterou jde plyn do hlavne. Co jsem cetl tak tipove jsou raznejsi, ale me to stacilo.
    Je hodne oblibena, gunshop foru je o ni asi 500stranek tykajicich se uprav apod.

    ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    paracord me tak napad jen jsem si řikal že se to do nej bude blbě chytat... že do kovovýho kroužku by to šlo líp...
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: jak říká kolega, paracord je standardní a funkční řešení. Nemám to na svejch puškách jinak ;)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    WOJTYLA: provlíknout kousek paracordu a udělat uzlík?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam