• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    Jen tak mimochodem, víte, že to ožralý EK prase Juncker je tady dnes ? Zajímavé je, jak je všude ticho, informace o té akci skoro žádné. Až odjede, tak se strhne humbuk, jak to bylo skvělé a jak je dobrý:-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Chovanec chce, aby Česko žádalo zneplatnění unijní směrnice o zbraních — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...chovanec-chce-aby-cesko-zadalo-zneplatneni-unijni-smernice-o-zbranich
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NELLI: Dad of the year you say?

    When you leave the baby with dad
    https://www.youtube.com/watch?v=2duVxlKo9TA
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARIUS: Dad of the Year!!!
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KOUTLOSH: Tak moment, moje dcera je gymnazistka a tenhle odpad by nikdy nevolila. Ale moment, tam je asi důležité to spojení MOJE dcera, že ? :-)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    TALPENNY: Jj, akorát těch "europozitivní část upper middle class a pět mladejch eurozapálenejch voličů Feriho " může dohromady dát těch 10% pro topku... bouchačky je stejně nezajímají, respektive rádi by to omezili, pro euro je cca 20% lidí, to se v tom sesbírá... gymnazisti co můžou poprvé volit a tak ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    FINSON:
    To by museli přijít s něčim vpravdě spektakulárním ála "Přemluv bábu",
    k tomu videa štastně se usmívajících vitálních důchodců popíjejících drinky s paraplíčkem a pozorujících z balkonů vil vnuky na miniaturních Harleyích atd.
    Je velká otázka kdo by byl eventuelně tomuhle ochotnej věřit protože ve vztahu k EU nálada moc dobrá neni a pro příklad jak je Euro pro plebs "výhodný" nemusíme chodit zrovna daleko,
    asi tak na Slovensko.

    Už vidim ochotu dejme tomu rodiny s půjčkama z kraje postiženýho strukturální nezaměstnaností ve složení například
    -tř důchodci
    -dvě ratolesti
    -zedník pracující za víceméně ojebávačské peníze
    -servírka pracující za minimální mzdu a dýška

    jak podporujou růst cen a sanování chudého Jihu
    (čti německejch a francouzskejch bank).

    Tohle lobbying exportérů cílící na europozitivní část upper middle class a pět mladejch eurozapálenejch voličů Feriho ve složení Drahomíra Jůzová,ansámbl studující no name VŠ/simultánně kopírující šanony á 80 Kč/hod s -náctiletýma gastroexpertkama v transparentních brýlích co je živí rodiče IMO nevytrhne :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KENJIRO: tohle je hrozně pozdě, půlden dopředu dovolenou nedostanu :(
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ZEPHEER: ten uz hlavne omezenej davno je.. az na pudu
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dle: https://www.psp.cz/sqw/ischuze.sqw?o=7&s=57
    jde sněmovní tisk 1021 v rámci druhého čtení (Bod 39) na pořad jednání zítra (tj. středa 7.6.) v odpolední čáasti (cca od 14:30) !!!

    Nebude to tak mission critical jako 1. a 3. čtení, ale i tak kdo máte zítra volné kapacity, tak zkuste dorazit na galerii, nebo být připraveni sdílet, postovat, komentovat mediální zprávy.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TALPENNY: Kéž by, elektorát mě už párkrát bolestivě zklamal, i když před volbama byl hrozně rozzlobený a "chtěl změnu" :-/
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    OMNISLASH: Já ti říkal - připrav si blicí pytlíky.
    Kalouska to neomezí - ten má jen revolvery.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STEINER: presne tak, chtelo by to na nej podat oznam policajtum :D Kdyz ted maji proverovat a zabavovat preventivne :D
    STEINER
    STEINER --- ---
    BRABI: nechápu že Kalousek má ještě ZP a zbraně, když prokazatelně nadměrně požívá...
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOUTLOSH:
    S lobbovánim pro eurozonu prostřednictvím marketingovýho blábolu nějakýho vola za pochvalného mručení exportní lobby
    (která je asi tak jediná co má na přijetí eura zájem)
    to FAKT nevyhraje,
    nemá ani tu nejmenší šanci a myslimže neni zrovna daleko doba kdy tohohle eurokrálíka z klobouku zase pečlivě zandá i Bohouš :)

    Poměrně dobrej lakmus nálad elektorátu jsou diskuze na populárních serverech a momentálně si to ještě pojistil "přízní" zhruba 300 k lidí se ZP.
    TOHLE asi fakt nezachrání ani kníže s čírem a fajfkou :D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    TALPENNY: Nebude, tihle voliči existujou, podle mně by konec Kalouska v politice byl docela velký bonus proti ANO, protože u Babiše je 30% PR postaveno na "... Kalousek ... ", to by byla těžká rána :D A když člověk čte třeba FB Niedermayera a jeho příznivce a chápe, že má voliče... oni ty středové proevropské liberály přitahují záměrně, jediné co na tom smrdí je "Tradice a Odpovědnost" v názvu...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    boze, ja bych blil. ze jsem se na ten odkaz vubec ptal :(

    Reportéři ČT — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/217452801240018
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XMEDA: to by bylo v prdeli, protože ne každý, třeba jako já, splňuje zdravotní způsobilost. :-(
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    BRABI:
    Ostentativní podpora vstupu do eurozony a mj. moudré směrnice.
    To bude možná i šest procent :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam