• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX:
    TUILE:
    To jste mě nepotěšili. Další zásobníky se mi moc kupovat nechce :-/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: 12 ran jen v případě, že každý kov dáš na první dobrou a nebudeš opravovat žádný terč :) Takže to chce ještě třetí pro případ, že by se zas tolik nedařilo.
    TUILE
    TUILE --- ---
    TIGER: 12 ran. Idealni sou tri, pokud planujes kovy resit do spadnuti :)
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX: V pravidlech jsem se dočetl, že pistolová situace má být maximálně na 12 ran. Přinejhorším si v krytu napáskuju.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: těžko říct, byl jsem jen na ipsc :) proto se chystám na losík, abych se naučil všechny ty kryty a procedury a zjistil, jak to funguje
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX: Na IPSC nemám ambice, ani lis na přebíjení :) Spíš jsem chtěl zkusit nějakej menší závod v kategorii malá pistole. Něco trochu jinyho jak klidovy střílení na klasicky terče. 2x7 nábojů na jednu standardní LOS situaci nestačí?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: na závody (aspoň teda ipsc) to nicméně chce 3 zásobníky :)
    TIGER
    TIGER --- ---
    Taky přemýšlím o tom, že bych zkusil svýho prvního LOSáka. Po 14 měsících od objednání mi přišel druhej zásobník k pistoli (Ruger), takže účasti na soutěži už mi nic nebrání.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OMNISLASH: tři mi přijdou rozumný :)

    KASUMI: taky si myslím, že v tom bude něco jiného, že jsem to jen nepochopil. Na pistolovým losu jsem právě nikdy nebyl, tak nemám srovnání, ale přijde mi jako blbost, aby tam byly 2x dlouhé situace jako na ipsc.
    Ale jsem zvědavý, myslím, že to bude zábava pro mě jako totálního začátečníka :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: to je nesmysl
    je to losik
    pro zacatecnicky
    nebude to mit extremnejsi podminky nez los :)
    nejspis je tam chyba nebo je to blbe napsany :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    sam jsem na jednom losiku byl (jen jako divak) a prislo mi, ze pokud mas dva tri zasobniky, musi to byt uplne v pohode. dokonce to tam dva tri lide jeli s revolverem a byt to rychlostne nebylo idealni, stale se to dalo
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GILHAD: to jsem četl taky, ale tam je psaný celkový počet ran 230, což nekoreluje s těma 36, co je psané v popisu losíku.
    63 ran rozhodně není na dvě přebití, to je na 10 přebití v případě 6-7 ranných zásobníků.

    Drill po jednotlivých minisituacích by se mi líbil, to je přesně to, co se mi nikdy nedostalo :)

    Asi se nechám překvapit teda
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    CERMI_FOX: http://los.zbranekvalitne.cz/pravidla/losik/ losik je v podstate drill, kdy na stejnem stanovisti postupne strilis radu 12 "situaci" po jedne, dvou, ctyrech a tak podobne ranach, mezi nima mas vzdy dost casu dobit, teprve v posledni casti povinne behem strelby takticky prebijis - staci na nej dva zasobniky, protoze mezi jednotlivymi situacemi dopaskujes. (celkem 36 ran ve 12 situacich, prumer 3 rany na situaci, minimum 1, maximum 4 rany, ale s povinnym prebitim)

    Predpokladam, ze tech 63 bude neco podobneho, ale nekde budou ta povinna prebiti dve.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Byl někdo někdy na LOSíku? Jak tam vypadají ty situace? Chtěl bych se podívat na http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/849/ , ale propozice neodpovídají tomu, co je na stejné stránce o losíku napsané. Trochu mě zneklidňuje min. počet 230 ran a stage na 65 ran. Chtěl bych se zúčastnit asi s G43 (pokud nevymyslím, jak s fullsize sigem a vnějším kydexem fungovat skrytě), který má ale 6ranné zásobníky. Takže na tuhle jednu situaci bych potřeboval 11 magů, což mi přijde divný. Navíc omezení divize malé pistole jsou 7ranné magy, takže i kdybych byl měl větší magy, tak jich stejně budu potřebovat 10, což je pořád hodně.

    Dík.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CHROSTISTKO: id shaddie - beareka, id mazda - perun arms, brymova, atd.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Poraďte mi prosím, u koho mám v Praze poptávat Galila? Do Mýta mě nikdo nedostane.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    BLOWUP: kdyby neco tak to slysis ze jo
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TEAPACK: a kdyby ano, tak by to slysel a vcas ji odklonil jinam :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BLOWUP: fklidu ;) on jí odkloňuje tak rychle, že by přece nikdo nestihl vystřelit podruhé...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: to jak mu tu zbran odklonuje tak, aby mu mirila na telo, to je docela bizarni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam