• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    IRONIC: Zbytečný sundavat lower, pokud nebudeš chtít vyndavat záchyt či kladivo, či si měnit pažbu.
    Btw to jsem se chtěl zeptat, co používáte na pucování ozubů v komoře? Případně co vám funguje dobře. Já jsem celkem čuně a došlo mi že jsem to tam za ty 4 roky nikdy pořádně nepucoval :)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    Tak to dělám stejně. Já měl na mysli právě to nasunutí předního čepu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    IRONIC: ten predni cep nevytahovat, neni-li to nutne, pripadne zacinat vzdycky nejdriv s nim
    ja jsem se vzdycky snazila napasovat oba zaroven, coz bylo peklo..

    ELECTRICKOTA: dik..
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    ELECTRICKOTA: Aha, a já to doteď skládal rukama. OK, zkusím to hlavou
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    IRONIC: Používat hlavu :)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    KASUMI: A jakej te teda ten trik? Já to sice rozeberu a složím, ale je fakt, že v tom nejsou žádný vůle a skládá se to obtížně.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI: Teda vosatka. Geez:)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    no on ten shadow 2 ma taky dimenzaci pruziny s vodici tyckou pekne na mikrometry takze jsem poprve taky zapasil dobrych 10 minut ...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DOTCOM: 1911 nemam, ale ja jsem se pekne zapotila u varky napoprve, kdyz jsem myslela, ze to uz nedam dohromady, jak to je natesno. .ted uz chapu, ze je to na trik, kterej i pri nulove vuli vyrazne pomuze, ale vavrecka to prede mnou rozebiral jako nic, tak me nenapadlo, ze to bude problem :D
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    PIVECEK: no jedna z veci ktera me zarazila byla tlusta kovova tycka, ktera je strcena uvnitr pruziny - ta se v online rozborce nevyskytovala. Kdyz mi konecne doslo jak ji vysroubovat, tak uz to slo lip. Dalsi vec je ,ze je to tak tesne slicovany ze obcas nebylo jasny jestli se neco nehejbe protoze nemuze, nebo jenom proto ze je to natesno nasazeny. Inu, je to vec zvyku, priste uz to dam rychlejc :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    PIVECEK: nebo příborový nůž z IKEY :D (to je moje weapon of choice co se týká 1911 bushingu)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DOTCOM: oooo jak ti rozumím, když jsem v krámě musel tohle absolvovat a nedat najevo před zákazníkem, že to dělám poprvé, tak jsem si vytrpel pár trapných chvilek :-D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DOTCOM: Vidis, me uz to ani neprijde :) Nasel jsem takovou tlustou fixu, ktera ma presne rozmer zapatky na bushingu, a s tim to jde jako po masle :) Na to, ze to je stoletej design se to rozebira jeste v pohode, a lesteni + tuning je dilem okamziku.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    asi vas to pobavi, ale musim se o to podelit. dneska jsem se rozhod poprvy rozebrat a vycistit svoji 1911 od springfielda. Jeste jsem si k tomu pustil instruktazni video, kde to typek v pohodovym tempu behem dvou minut rozebral a zase slozil ... no po 20 minutach se mi celymu zpocenymu a umastenymu podarilo dat kver zpatky dohromady, malem jsem si pritom nekolikrat skripnul prst a jednou mi proletela pruzina opravdu tesne vedle oka. Je to teda krasna zbran, ale na rozborku preferuju glocka ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Bersa Thunder 380 Complete Disassembly and Reassembly
    https://www.youtube.com/watch?v=Mmfk4OMxXDg
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Q&A #12: Small Arms in Modern Conflict Zones, with Nic Jenzen-Jones of ARES
    https://www.youtube.com/watch?v=xlNXEbR0Pzs
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHADDIE: Podle vyvoje situace mam pocit, ze Ctirad umrel vcera v nemocnici, ale pochybuji, ze pred zasahy stihl zatroubit :-))))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NJAL: Ale museli by zaměstnat aspoň jednoho Ctirada :)))
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    NJAL: ty nejsi Machová, ty jsi Mach... ty nejsi Vlasta, ty jsi Vlasta!
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHADDIE: Zda se, ze bude mit podobne stesti na vsechny mozne okolnosti jako deda v Tanvaldu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam