• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHAMAN99: technicky vzato je to jen přestupek, v zákoně není důvod, proč by ti to nesměli vzít. Na druhé straně nemusí, a já nevím, jak dlouho to reálně trvá. Jdi tam, nasyp si popel na hlavu a slušně popros o shovívavost.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    Zítra mám v plánu si jít zažádat o prodloužení zbrojáku na Smíchov, ale teďka jsem zjistil, že mi končí platnost za měsíc. Jsem totálně v háji, nebo se to dá ještě řešit? Děkuji moc za info :(
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    DOTCOM:
    Normálka,
    já byl při sb./rozb. schopnej urvat pojistku i u kalacha kterýho normálně zvládne perfektně složit snad i šimpanz po tuně zkvašenýho ovoce
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE: glock si zaslouží mejt čističem toalet :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: náhodou, glocka to umeje tak, že je jak novej :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DRIZDIK: jo, na us forech tohle s tim cepem zminovali. U dalsich serii je to prej uz ok
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KENJIRO: to ne, tam je plno soli a hodne agresivni prostredi :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    XMEDA: ne, ale znám blbce, co to zkoušel v myčce na nádobí :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SPM: hodne zalezi na trysce, mam jednu, kterou bych si nohy nezkousel mejt :D Sundava to barvu z kovu. Ale na nejaky usady cernych hnusu z prachu a uskvarenych maziv by to nemuselo byt marny. Samozrejme davat pozor na tlak, vzdalenost a material na ktrej strikam. Zaveru pistole to nic neudela, plastovy dily by to mohlo podrbat.
    SPM
    SPM --- ---
    XMEDA: Já si jednou wapkou myl nohy a kvéru bych to rozhodně neudělal :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A myl uz nekdo kver wapkou? :)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    ELECTRICKOTA: Ne ne, žádná guma typu accu-wedge tam není. Ale po pár tisících to snad povolí.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DRIZDIK: Divný, ten přední jde většinou hůř, nemáš tam náhodou ten gumový vymezovač vůlí? Správně by měl jít vytlačit v pohodě prstem, nebo nábojem...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    ELECTRICKOTA: Zadní, ten co bereš první.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DRIZDIK: Přední myslíš?

    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    KASUMI: Já teda na zadní čep musím s vyražečem jak to mám u Rugeru na těsno. Vytlačit rukou je absolutně bez šance.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: Jsem si rikal, na moji varky se Michal stitil sahnout:)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    ELECTRICKOTA: plus toto:

    ale tím se tam taky blbě dostává
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    ELECTRICKOTA: mám něco podobnýho tomuto:
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    IRONIC: Zbytečný sundavat lower, pokud nebudeš chtít vyndavat záchyt či kladivo, či si měnit pažbu.
    Btw to jsem se chtěl zeptat, co používáte na pucování ozubů v komoře? Případně co vám funguje dobře. Já jsem celkem čuně a došlo mi že jsem to tam za ty 4 roky nikdy pořádně nepucoval :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam