• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Moc pěkný prcek :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Barvy na fotce trochu klamou, telo zbrane je klasicka FDE

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A tady se svou kosou taky pochlubim - mam z ni desnou radost, stavel jsem to pres pul roku... ;-)

    JOINTER
    JOINTER --- ---
    OTAKAR: Na G26 neni zelenej... a je to hrozive drahy.
    Kdyby to melo aspon zapinani magnetem (i kdyz tohle neni nejhorsi).

    OTAKAR: tohle na AR15 drzi nastrel, ale zatim je brzo rict jestli to vydrzi:
    https://www.aliexpress.com/...rail-Green-Laser-Sight-Designator-for-Airsoft-Hunting/32802268072.html
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XMEDA: až na to že s AR-15 to má společný akorát lower...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    Jinak teď mi z Číny došlo "Red Laser Bore Sighter" a určitě to není tak přesné, že bych to vrazil do kvéru a podle toho šteloval mířidla... aby mi laser svítil z revolveru a já si mohl korigovat držení zbraně v souladu s tím, kam zamířím, na to to stačí, ale jinak je tam odchylka na 5m pár centimetrů, 7,62x39 varianta vypadá líp, ale pro vzdálenost na pušku (aspoň 25m, bude IMHO platit to samé...), zas na hraní to stálo pár babek...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    CHROSTISTKO: Do toho bych osobně z Číny nešel. Teda mě se to pořád zdá docela jako blbost, byť teď vím, že to fakt existuje, ale už je to dost zásadní součást. Co se zbraní týče, tak pořizuju z ali jen to, u čeho mi nemusí vadit, pokud se to rozbije/ přestane fungovat.
    Takže laser na rail proč ne, když nebude držet nástřel, což se mi dneska u jednoho potvrdilo( tento nebrat https://www.aliexpress.com/...stol-Gun-With-Rail-Mount/32473924644.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.8cBJYf ), tak jde o prd, v nejhorším se vysype, ale do vodící tyčky bych se bál jít. Ale oni to tam beztak nemají.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    CHINCHILA: dle logiky autora clanku - kolik mame v cr vozidel? 7M? tak to vychazi skoro jedno na kazdeho! asi bych si mel udelat ridicak, abych to sve manipulativne statisticke auto mohl zacit vyuzivat :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CHINCHILA: A co takhle poměr neozbrojených lidí k počtu přejetých autem. Ten by nebyl? :-)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    CERMI_FOX: jestli to má nějaký imbusy tak budou dostupný po stažení závěru dozadu. Nicméně v manuálu píšou míň než 5mW, takže výkon obyč ukazovátka. Za normálních světelnejch podmínek viditelnost pár metrů a štelování netřeba.
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    mno o reportingu neco vim, ale tenhle clanek me opravdu dostal .. aneb kdyz chcete ucelovou zpravu, neni problem ji vyrobit ... America's gun problem, explained
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KOUTLOSH: tam si dokazu predstavit, ze kdyz rozeberes pistoli, tak pres nejake zapustene imbusy se to bude stelovat. Ano, bude to nebetycny oser nastavit, ale asi se nepocita, ze budes resit zlomky uhlovych minut :)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    CERMI_FOX: + jestli se řeší nastřelení, nebo se počítá s tím, že je to blízko hlavně a rovnoběžně s ní, takže na pár metrů to bude stačit... to by mně taky zajímalo, jinak je to opravdu zajímavé a minimalistické řešení, a řekl bych CHROSTISTKO, že není moc šance, že by existovala čínská kopie, ještě taková, co by vydržela...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    CHROSTISTKO: jak se to zapina a vypina?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OTAKAR: Aliho jsi už objevil, google ještě ne:
    Products | LaserMax
    Products | LaserMax
    https://www.lasermax.com/products#!guide-rod-lasers
    Akorát je to drahý jak kurva, proto sháním čínskou kopii.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    CHROSTISTKO: Ono to fakt existuje? Není to blbost?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OTAKAR: a kde je v tom laser do tyčky vratné pružiny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam