• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SPM
    SPM --- ---
    SHADDIE: Jako ne že by se to stát nemohlo... ale ten člověk podle mě musel být jantar. Jednak podle té fotky je celkem vidět, že ta pistole nebyla do toho pouzdra zasunutá celá; takže to tam prostě nějak poslepu nacpal, ani se na to nepodíval a šel. A jednak já to třeba hlídám i u toho svýho hadráku, kterej se asi až takhle nezkroutí, ale to riziko tam je (a nošení plastu na kůžu mě moc nebere :-)) ). Prostě když to zandavám, tak v tom pouzdru udělám místo, ať to tam nervu silou a koukám se na to. Jako jo, asi bych to nedělal tímhle způsobem někde na soutěži, kde člověk tu pistoli do toho pouzdra dá 20x za den. Ale když to do pouzdra cpu akorát jednou denně ráno, tak mě to zdržení nezabije :-)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    SHADDIE: to vypada drsne, ale nenosim zbran natazenou takze by se mi to stat nemelo...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DOTCOM: Tak pak jen bacha na podobný neplechy:

    Worn Leather Holsters SAFETY WARNING: Accidental Discharges
    http://www.itstactical.com/.../safety-warning-worn-leather-holsters-can-cause-accidental-discharges/
    STENNY
    STENNY --- ---
    DOTCOM: Taky to není zcela v Praze, ale doporučím Evu Chadimovou http://www.kozene-vyrobky.cz/ .
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ASACRA: no nevim, koukal jsem na ten web a maji tam jedno pouzdro typu ktery bych si predstavoval, ale udajne sedi asi na 10 ruznych zbrani. Ja bych si predstavoval neco v cem by G26 sedel presne a pevne....
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    DOTCOM: tak tady budou mit už urcite oměřeno;-)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ASACRA: metylovice zni jak moravskej pancovanej spiritus :) to mi bohuzel asi nepomuze - uz mam jeden tip do Brna, ale potrebujou zbran na odmereni a ja se do te zatacky u Vidne ted nejakou dobu nechystam...
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    DOTCOM: i když to není zrovna z Prahy (Metylovice mi zni ponekud moravsky), mám perfektni zkusenost s km saddlery http://style.kmsaddlery.cz/Pouzdra-na-zbrane
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    mate nekdo tip na dobryho brasnare, ktery by mi vyrobil na miru kozeny pouzdro na glocka 26? idealne v Praze ci okoli...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: já taky, protože jsou k hovnu, politicky nic, ale vůbec nic nezmění a serou a dopadají jen na normální běžný lidi.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CERMI_FOX: tak kdyz to lidi furt kupujou... Ja mam bipolarni poruchu, hrozne bych si pral zruseni sankci s ruskem...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    SHADDIE: to je mozny, ale je v zasade jedno proc, podstatny je, ze to jde furt nahoru :(
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: je to podle mě uměle vyhnaný velkoobchodníky.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    SHADDIE: to je na tom to desivy, za par mesicu to vylezlo skoro o tretinu nahoru :(
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: za 5kč už nejsou tak 3-4 měsíve
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ASACRA: to šlo solidně nahoru, letos jsem kupoval asi za 5Kč (lehce pod + doprava). Ještěže jsem si udělal zásobičku.
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    STENNY: Zavolal bych do BVS...Oh wait :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: něco měla snad i Brymová, alespoň ještě před 14ti dny, jen nevím za jakou cenu. Já byl teď na moravě, tam měli číňany od STV, prej normálně jsou, tak snad dorazí i do Prahy v dohlednu.
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Zavolal bych do Kentauru.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, kde se dají nejlíp sehnat náboje do kosy? Beareka je prý na suchu :-/
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    DOTCOM: Tak na poměry českejch médií docela dobrý.Taky mě napadlo že tam chybí snad už jen jak když bojoval v Alpách s medvědy použil svůj ohnivý dech apod.
    What Would Brian Boitano Do? - South Park: Bigger Longer & Uncut (7/9) Movie CLIP (1999) HD
    https://www.youtube.com/watch?v=sNJmfuEWR8w
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam