• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DESTROYER: O realne spolehlivosti full-auto Striboga?

    K tem se moc uzivatelu nedostane, zejo... leda ty zkripleny samonabijeci a kdo vi jestli to neni ten rozdil :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    DESTROYER: Dobře, já nechtěl psát že je to krám :D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    DESTROYER: Jj, dovezte mi bednu, já vyberu namátkou tři a uvidíme (i když takové video jsem ještě neviděl) - nemluvě o tom, že kdo má přístup k fullauto verzi nejspíše nebude běžný Franta střelec, co začne video slovy "Právě jsem si z místního obchodu dovezl nového striboga, pojďme mrknout, jak to funguje... "
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: Jestli si chceš zkusit reálnou spolehlivost Striboga jsem ti k dispozici:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Shooting Drill- FBI Qualification Test | Active Response Training
    http://www.activeresponsetraining.net/shooting-drill-fbi-qualification-test
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    MCFLY: Dal jsem minus ja. Protoze vykropeni par zasobniku s vyberovou zbrani v kontrolovanem prostredi neni testovani spolehlivosti, ale pouze slabej pokus o reklamu.

    A o realne spolehlivosti uz tady slo informaci dost.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MISERY: hele uprimne stoji, protoze treba ja musim mit PDW zaveseny na dverich protoze se nikam jinam uz nevejde a naboje kolem krabic s pistolkama, holt sem mel koupit WSA 10 kombi rovnou a ne WSA9 kombi, jinak kdybys kupoval WSA 9/10 tak se pozeptej na mozne upravy - urcite umej druhej drzak na kratsi dlouhy (PDW, utocny pusky/SBR) a snad i drzaky na pistole rovnou do tech bocnich polic a nestoji to vic nez par stovek a udelaj ti to pri vyrobe
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KOUTLOSH: Znal bych dva majitele z NYX řad, třeba nesouhlasí s tím, jak je to prezentováno jako spolehlivé :D
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MISERY: Podívej se na parametr šířka bočních polic a vnitřní rozměry.
    wsa 9 kombi:
    ROZMĚRY (vnější): 1500x550x380mm (VxŠxH)
    ROZMĚRY (vnitřní): 1250x544x310mm (VxŠxH)
    Šířka bočních polic: 140 mm

    WSA 10 kombi
    ROZMĚRY (vnější): 1500x650x450mm (VxŠxH)
    ROZMĚRY (vnitřní): 1250x644x380mm (VxŠxH)
    Výška uzamykatelné schránky: 240mm.
    Šířka bočních polic: 220mm.

    Takže rozdíl je značný.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUTLOSH: kdo vi
    MISERY
    MISERY --- ---
    PIVECEK: Já vím, že se to říká, ale mně jde o to, jestli ta 10 za ty dva tisíce navíc fakt stojí, jestli má o hodně víc místa na střelivo nebo jenom to jedno místo na dlouhou flintu navíc. Jak vypadá 10 kombi vím, ale nemám srovnání s 9 kombi. Je tu někdo, kdo má/měl obě nebo je viděl vedle sebe naživo?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    XMEDA: By mně zajímalo za co máš ty dva mínusy... :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MISERY: Skoro si rikam, ze by to mohlo byt na nastence.

    PROTIP: Kup nejvetsi trezor, ktery si muzes dovolit a zaroven ho mas kam dat.

    Jakmile tam budes chtit dat i strelivo, tak je kazdy trezor maly. Momemtalne mam WSA kombi 9, predtim jsem mel 5, ale mel jsem koupit rovnou desitku:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Potřebuju radu, chci koupit wico, ale nevím který.
    WSA 10 kombi, WSA 9 kombi nebo WSB?
    Ten 10 kombi má místo +1 dlouhá proti 9 kombi, ale je o 2 tisíce dražší, zatímco když bych pak dala o litr víc, můžu mít další WSA (teď nevím číslo), prostě na další tři dlouhý. A než se dostanu na počet 7 dlouhých zbraní, budu možná už v důchodu, takže si říkám, jestli ta WSA 9 kombi nebude stačit, co myslíte? Jo a o co je lepší to WSB? Díky!!!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GP STRIBOG RELIABILITY TESTING
    https://www.youtube.com/watch?v=XK4t0HkE4oE
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Dneska v MF DNES Artur Janousek, demagogie na tema zbrojni prukaz a jak jsou potreba psychotesty.. opet na titulni strane hned pod Jagrem

    uz toho imbecila je az dost..
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    KASUMI:
    273/2001 Sb. Zákon o právech příslušníků národnostních menšin
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2001-273
    Docela haluzní zákon :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    OTAKAR: 7/3/a wot??:))
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OTAKAR: dik, tak za parkovani ne, ale dve psi hovinka a jsem jasnej:-D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    REDSNAKE: Ne.
    § 5
    Přestupky proti veřejnému pořádku
    (1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
    a) neuposlechne výzvy úřední osoby při výkonu její pravomoci,
    b) zneváží postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci,
    c) maří vykázání ze společného obydlí provedené podle zákona o Policii České republiky nebo rozhodnutí soudu o předběžném opatření ve věci ochrany proti domácímu násilí podle zákona o zvláštních řízeních soudních,
    d) poruší noční klid,
    e) vzbudí veřejné pohoršení,
    f) znečistí veřejné prostranství, veřejně přístupný objekt nebo veřejně prospěšné zařízení anebo zanedbá povinnost úklidu veřejného prostranství,
    g) poškodí nebo neoprávněně zabere veřejné prostranství, veřejně přístupný objekt nebo veřejně prospěšné zařízení, jde-li o případy, které nelze postihnout podle jiných zákonů,
    h) úmyslně zničí, poškodí, znečistí nebo neoprávněně odstraní, zamění, pozmění, zakryje nebo přemístí turistickou značku nebo jiné orientační označení,
    i) poruší podmínky uložené na ochranu veřejného pořádku při konání sportovních, kulturních, pietních a jiných společenských akcí anebo v místech určených k rekreaci, turistice nebo pohřbívání, nebo
    j) cestou na organizované sportovní utkání, v místě takového utkání nebo cestou zpět z takového utkání má obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím její identifikaci.

    § 7
    Přestupky proti občanskému soužití
    (1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
    a) jinému ublíží na cti tím, že ho zesměšní nebo ho jiným způsobem hrubě urazí,
    b) jinému ublíží na zdraví, nebo
    c) úmyslně naruší občanské soužití tak, že
    1. jinému vyhrožuje újmou na zdraví,
    2. jiného nepravdivě obviní z přestupku,
    3. se vůči jinému dopustí schválnosti, nebo
    4. se vůči jinému dopustí jiného hrubého jednání.
    (2) Právnická osoba se dopustí přestupku tím, že
    ...
    (3) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
    a) omezuje nebo znemožňuje příslušníku národnostní menšiny výkon práv příslušníků národnostních menšin, nebo
    b) způsobí jinému újmu pro jeho příslušnost k národnostní menšině nebo pro jeho etnický původ, pro jeho rasu, barvu pleti, pohlaví, sexuální orientaci, jazyk, víru nebo náboženství, věk, zdravotní postižení, pro jeho politické nebo jiné smýšlení, členství nebo činnost v politických stranách nebo politických hnutích, odborových organizacích nebo jiných sdruženích, pro jeho sociální původ, majetek, rod, zdravotní stav anebo pro jeho rodinný stav.

    § 8
    Přestupky proti majetku
    (1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že úmyslně
    a) způsobí škodu na cizím majetku
    1. krádeží,
    2. zpronevěrou,
    3. podvodem, nebo
    4. zničením nebo poškozením věci z takového majetku;
    pokus tohoto přestupku je trestný,
    b) neoprávněně užívá cizí majetek,
    c) přisvojí si cizí věc nálezem nebo jinak bez přivolení oprávněné osoby, nebo
    d) ukryje, užívá nebo na sebe anebo na jiného převede věc, která byla získána přestupkem spáchaným jinou osobou, nebo to, co za takovou věc bylo opatřeno.

    251/2016 Sb. Zákon o některých přestupcích
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2016-251
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam