• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HARDCABB: ten výřez je tam proto, aby se ti po vyrvání omezovače ten mag sekal, to tam dělaj schválně.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PIVECEK: presne tak, s timhle maj Norinca po koupi obecne problem, mozna jeste bych poradil napsat/podivat se na fb do skupiny "CZ/SK Fanclub zbraní AR-15 a podobných (M4, CQ A1, PAR Mk, H&K 416, V-AR)", kde nekdo toto na norincu uz nejspis resil
    STEVE: na brownells byl ted pmag za 380 kdyz byl ten 20% off, hex magy za 320 a amend2 magy za 250
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NJAL: A proto mám SKS :)
    STEVE
    STEVE --- ---
    HARDCABB: na bazar hunting seženeš PMAg kolem 500+-
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARDCABB: tak jo, máš fakt jiný zásobníky než jsem k tomu dostal já..
    NJAL
    NJAL --- ---
    DOCKINEZ: Pro EU to bude brzo na 10 :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DOCKINEZ: protože pro číňany je jednodušší neřešit pro jakou zemi vyrábí a prostě ty omezovače naperou do všeho. Já mám taky k M305 2x20 zásobník omezený na 5 (a ano, už jsem taky ty omezovače urval).
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Omezovač na pět nábojů? Proč? V Kanadě chudáci musej, ale tady?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KASUMI: tak tim se to vysvetluje, rovnou jsem jim ho tam nechal:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KASUMI: koukam budu muset rozsirit spektrum sledovanych skupin na FB pac ani v jedne zbranove co jsem todle neprobehlo :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARDCABB: Je to fotka z PA, tze to bude primo tvuj zasobnik:)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KASUMI: jop, todle je ten identickej co mam. jsou tam i identicky dve diry na strane po tom, co jsem z toho vyrval omezovac na pet naboju :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARDCABB: Nemas na tom origo zasobniku nejakej vyrez?

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Tak hlavne to nejsou zadne prekazky, ktere by me od toho odrazovaly .)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: Nevím, no, já to nezaregistroval. Pokud se nepletu, tak Norinco je koncern, nikoliv přímo výrobce, takže je klidně možný, že mám něco jinak vyrobenýho, ale závadu jsem zatím neměl.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: ARkovy forum na fb je toho plny, dva lidi co jezdi na zavody resili taky to same. U toho vytahovace byva problem ze bud neni dostatecne hluboky, nebo jsou na nem z vyroby otrepy. Mozna bud rad, ze mas starsi vyrobu :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: fakt na to trpí? Kdo říkal? Kde to psali?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    HARDCABB: Jak uz bylo receno, nakupem PMAGU nic neskazis. Minimalne bych nechtel vlastnit pusku, ktera s nima nefunguje, takze i to je samo o sobe zajimavy indikator. Kazdopadne udelej dve veci:

    - zkontroluj pruzinu vyhazovace, idealne za par korun rovnou vymen :)
    - zkus jak ti funguje vytahovac, zamer se na to, jestli ti spravne (hluboko) chytne okraj hilzny

    Na to Nornik celkem trpi, obecne bych to byt cebou cele rozhodil a zkontroloval :) Ja ho jako zalozni flintu na blbnuti ted budu brat taky a jsem s tim, ze to proste musis sam dobastlit smirenej, neni to nic draheho a sloziteho.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    REDSNAKE: přestřelená cenovka je diskutabilní, je to jediná střelnice v praze a okolí, kde tě nechají prásknout z pušky. Navíc nevypadá jak důlní šachta, je tam světlo a mají rezervační web :) A obsluha se řadí k těm příjemnějším, zvlášť když srovnám s Avimem nebo Velvarama :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    REDSNAKE: jsou to oni, souhlasim s tim ze maj ceny trosku nahore, na druhou stranu jim co se tyce technickejch zalezitosti verim - ze zasobniku, ktery si koupim jinde, navic zadnej vlastni profit nemaj.

    otazka jestli jsem dostal stejny zasobniky jako ty. nemyslim si ze bych jim nejak ublizil tim vytahovanim omezovacu. uz kdyz jsem je vytahl z krabice me zarazilo, ze staci jemne zatlacit prstem na podavac na strane, kde konci nabojnice a zacina samotny naboj a cely podavac se propadne do zasobniku pod uhlem 45 stupnu. pravidelne se mi zasekava druhy naboj a celkove mi konstrukce tech zasobniku prijde hrozna.

    KASUMI: diky za odkazy, tam uz to vypada cenove o dost lip nez tam, kde jsem se dogooglil ja :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam