• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OCTOPUSS: To je hodně fér cenovka.
    Písneš mi do SZ nějakou sdresu na předání?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Hele já nevím, krabička stojí stovku, tak sleva na 70?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OCTOPUSS: Vzal bych všechno, pokud se dohodnem na ceně.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    OCTOPUSS: cena mne zajima a mozna bych i do nachoda neco hodila, kdyby nebyl spech...
    NELLI
    NELLI --- ---
    NELLI: Rezervace
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PISTA1: To asi jo, doteď si vzpomínám na ten porod se střelama :D
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    OCTOPUSS: Vzal bych je, ale asi bude problém je dostat do Náchoda :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nepotřebujete někdo malorážkový náboje?
    Mám v trezoru 20 krabiček https://www.prodej-zbrani.cz/...vo/Naboje-.22LR-SB-HV---36GR/2,33g,-pomedena-strela__s796x2724p.html, a jsou mi k ničemu.
    Na ceně bysme se určitě dohodli.
    NELLI
    NELLI --- ---
    Sorry za spam, nicméně, pro přebíječe...

    Po výměně hlavně na pušce jsem přešel na jiný střely, zůstalo mi tady 400ks střel Lapua Lock Base 170gr 7.62mm (30 cal).
    V Reloaderu se prodávají za 9.80,- Kč za kus, dám je za 7kč za kus při odběru 100ks, pokud někdo vezme všech 400ks najednou, dám to za cenu 6kč za kus (tj. za 2400,- Kč).
    Díky. Pošta.

    Střela Lapua 308 Lock Base 170 gr - reloader.cz
    https://www.reloader.cz/strela-lapua-308-lock-base-170-gr
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Ale no jo, to uz je hobby... Living history :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: mnooo... murica

    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Imho v 19. stoleti si kazdej uzival perkus a prvni jednotne naboje a koleckovy zamek byl pro ne zly sen a ne zazitkovy program nebo hobby jako pro nas :-)

    Madietta: Ad gun-key: Co takhle puskarsky klic? Kdyz je francouzsky klic, a rusky klic (aka kladivo).... :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: no ja treba taky strilel z predovky s koleckovym zamkem.. v 2013 .) Treba to ma nekdo jako zalibu.
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Madietta pise 19. stoleti. Take me napadl klicek na natahovani koleckoveho zamku, ale to by se to muselo odehravat tak v 16-17.stoleti.... :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MADIETTA: Spis bych to bral jako nejaky obecny klic (nastroj) na praci se srouby/maticemi. Akorat gun-smith bude mit gun-key...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA: pripadne novejsi doba... zbrane jako P-08 Luger taky maji klicek.. na rozebrani.

    Key for P08 Luger
    https://qmi.be/key-for-p08-luger.html

    Takze zalezi do jake doby je to situovane
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MADIETTA: klic k natazeni koleckovyho zamku? Takovej ten, kde zmacknutim spouste povoli zapadka, pruzina roztoci kolecko, skrtne jiskru o sutr a bum. .. na hodne starych loveckych predovkach celkem bezna vec
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MUADDIB: jsou na tom nějaký značky? na levé straně dole u botky by mělo být logo Waltheru, nápis P 38 9mm. Pokud je tam někde i slepice s vrtulí, tak by to mohla bejt origo válka. Ale možná by víc řekl ID SYNCRO, ten se v těchhle věcech orientuje víc.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SHADDIE: podle čeho se to dá poznat?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: Novej do P-1 stojí 600kč
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE: fúúú...no way :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam