• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Připomíná mi to podobný přístup v dopravě.
    Na silnici s rychlostí 80Km/hod je zatáčka.
    Řidič ve 120 nezvládne řízení a skončí v příkopě.
    Rychlost je snížena na 50.
    Řidič ve 120 nezvládne řízení a skončí v příkopě.
    Rychlost je snížena na 20.
    Řidič ve 120 nezvládne řízení a skončí v příkopě.
    Rychlost je snížena na 10 Km/hod.
    Řidič ve 120 zezadu nabourá auto jedoucí 10 a oba skončí v příkopě.
    Ze silnice je jednosměrka se zákazem předjíždění.

    Naše řešení je jen ke škodě, ale něco pro vás děláme.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A hned v poradi muze zakazat strelbu pouzitim prstu, protoze od boku jde bumpfire j leccim
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    GEKONZPRAHY: Prelozeno "machine gun" no..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: Ano, nasazením bumpstocku se to magicky překomoruje na pistolovou ráži ;-)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Taky to tak vidim, spíš mě zaujala ta samotná věta s tim samopalem :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: Populistickej krok, kterej měl v záloze po Vegasu, umlčí na chvíli antigunners ale v reálu se moc nezmění.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    „Před chvíli jsem podepsal dokument, který žádá generálního prokurátora, aby navrhl zakázat součástky, se kterými lze z legálně držené zbraně vytvořit samopal,” uvedl Trump.

    Trump chce omezit pravidla pro držení zbraní, žádá zákaz urychlovačů střelby – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...chce-omezit-pravidla-pro-drzeni-zbrani-zada-zakaz-urychlovacu-strelby.html
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jak se vyrabi americka gungrabberska statistika....

    Seventeen people were killed and more than 15 injured in a mass shooting at Marjory Stoneman Douglas High School in Parkland, Florida, on 14 February 2018, bringing the total number of school shootings in the United States since the beginning of the year to 18 (or roughly three per week), according to the gun control advocacy group Everytown for Gun Safety.
    (...)
    Hashmi and others who called the statistic into question had a point. When we looked into it, we found that although all the incidents involved the firing of weapons on school grounds, some bore little resemblance to what most of us would think of when we hear that a school shooting has taken place. Two were solely suicides, for example (one of which Everytown retracted on 15 February after the Washington Post pointed out that it occurred at a school that had been closed for several months). Three involved the accidental firing of a weapon. Eight resulted in no injuries. Only seven were intentional shootings that occurred during normal school hours.


    How Many School Shootings Have Taken Place So Far in 2018?
    https://www.snopes.com/2018/02/16/how-many-school-shootings-in-2018/
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    7,62x39 měla Beareka nedávno za 5,50
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    aktuální best-price pro:

    7,62x39
    7,62x54R
    .223 rem

    ???
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Uz jsem to zde nakousl, ale napisu poptavku jeste oficialne. Shanim trezor, neco v rozmerech WSA5, bohuzel doslo misto, ale dalsi velky by asi byl zbytecny. Pokud byste se male WSA ci neceho podobneho chteli zbavit a poridit vetsi dejte vedet;)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    2SDPERCY: brokolice :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2SDPERCY: Jaky je rozpocet? Jinak na sport a LOS je celkem rozdil. Na sport urcite doporucuji Benelli Supernovu, na obcasny losik asi muzes poridit cokoliv. Osobne doporucuji brokovnici BEZ pistolove rukojeti. Vyhodou je, pokud bude mit v zakladu delsi trubku (ideal na 8 naboju).
    2SDPERCY
    2SDPERCY --- ---
    Mám dotaz plánuju si pořídit brokolice pumpu. Tak bych se chtěl zeptat jakou si mám pořídit. Plánuju to na sport spíš něco jako los nikoliv na míření dlouhé. Do začátku bych chtěl něco levného a spolehlivého. Pokud mi dáte typy budu rád. Předem děkuji za odpověď.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    SPM: Já jen tvrdím, že je to špatná myšlenla bez ohledu na to odkud přišla. Možná jsem to dostatečně nezdůraznil.
    To, že 90% psychiatrů lze rozdělit na skupiny
    1) spolkni prášek
    2) vypovídej se
    ne zcela souvisí
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    SPM: To není tolik o lidech(pokud je někdo blb a neškodí...), jako o nápadu.
    a) lupič získá jistotu, že v bytě není (legálně) zbraň.
    b) ustrašenec nalezne důvod ke strachu
    c) hateři získají příležitost škodit
    Tak si říkám, že by měl odevzdat klíče a občanku.
    SPM
    SPM --- ---
    ERGOSUM: já si bohužel v rodině prošel anabází s těmihle ústavy. Jsem toho názoru, že půlce těch doktorů by měl být odebrán lékařský diplom a doživotně zakázána práce ve zdravotnictví a další část z nich by měla jít rovnou sedět. Prakticky žádný z těhlech ústavů pacienta nepřijme, pokud vysloveně nemusí. Tedy obvykle do chvíle, než jim ho tam přivezou policajti... A jelikož jsou furt plní, tak koho můžou jenom trochu vyšoupnout, tak ho vyšoupnou. S nějakým získáváním povolení pro zadržení si tam nikdo startosti už vůbec nedělá, takže to, že tam ty pacienti zůstávají je obvykle jenom o tom, že jsou v takovém stavu, že jim nedojde, že stačí podepsat reverz. O snaze o léčbu už hovoří jenom to, že například v těch zmíněných Bohnicích je zavedená rotace doktorů po pavilonech, s intervalem asi dva měsíce. Takže ikdyž na daném pavilonu se nalezne doktor, který má nějak snahu své pacienty léčit, tak po dvou měsících ho přešoupnou někam úplně jinam a na daný pavilon přijde jiný doktor, který ani neví, co tam má za pacienty. Takže když primář ústavu, který vědomě a úmyslně odmítá přijmout nemocné lidi, pacienty akorát drží zavřené a dopoují je prášky, aby nedělali problém a koho můžou, toho propustí, pak začne říkat něco o tom, jak nebezpeční jsou ty ostatní a měl by být k dispozici jejich seznam, tak bych z toho upřímně brečel.
    SPM
    SPM --- ---
    ERGOSUM: tak zrovna primář ústavu, kde se nemocní léčí univerzální léčbou dopovat je sedativy tak dlouho, až přestanou dělat problémy a pak je pustit zpátky, eventuelně dokud si neuvědomí, že stačí podepsat reverz, by fakt měl držet hubu a šoupat nohama... Ostatně ta ženská, jak ji propustili a ona vtrhla někam na střední školu a pak někoho zapíchla, byla tuším taky snad puštěná od nich.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ERGOSUM: Nejlepší je, jak pan redaktor zjistil, že mu ti dva pánové nebudou odpovídat, jak by si představoval a tak je v podstatě zasklil :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam