• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ERGOSUM: Víš že je to reálný asi tak jako soudkyně Barbara nebo seriál Ulice?
    Reakce na seriál „Policie v akci“ - Policie České republiky
    http://www.policie.cz/clanek/reakce-na-serial-policie-v-akci.aspx
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Teď jsem koukal na
    Policie v akci
    http://www.tvprogram.cz/policie-v-akci/1140198697
    Kluk si jde koupit rohlíky s mečem na zádech a bláznivka zavolá policajty, že přepadení a ještě si vybájí nůž. Nádherná scéna "vrahoun jako ty na internetech".
    Občas mám pocit, že se rodí tolik dětí, že na některé prostě nezbude žádný rozum.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NJAL: Neznám souvislosti, ale třeba jde o Somálce s australským občanstvím.
    NJAL
    NJAL --- ---
    OCTOPUSS: Ze Somalec je zhruba stejny "Australan" jako mimozemstan, co se rozhodl pristat zrovna u Perthu.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NJAL: A co je špatně?
    NJAL
    NJAL --- ---
    NECROMAN: Hodne jsem se nasmal pri souvisejicim clanku s titulkem "Australan chtěl při novoročních oslavách v Melbourne postřílet co nejvíce lidí, policie ho zadržela" a hned prvni veta je: "Dvacetiletý muž somálského původu byl zatčen a obviněn z příprav teroristického útoku."

    Ze to ty novinare porad jeste bavi.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Australané odevzdali v amnestii 57 000 zbraní, byl mezi nimi i raketomet - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...ne-odevzdali-v-amnestii-57-000-zbrani-byl-mezi-nimi-i-raketomet-43243
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KASUMI: No, možná pro případ, že by přeci jenom byly ty předčasné volby, ne ?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    Aneb kam EU vstoupí, sto let tráva neroste... :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: No, ještě před rokem to tak bylo :-/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO:
    KENJIRO: tolik k naší střelecké komunitě, kterou prezentuješ jako klidnou, umírněnou a nepodléhající davovým hysteriím :-( Ještěže si žiju ve své sociální bublině a je mi tam fajn.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    IRONIC: Tak běž a napiš to na facebook. Uvidíš sám, kolik hezkých jmen dostaneš.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    KENJIRO: Ten návrh, co vylezl z vlády, by mohl být i horší než je. Kdyby to prošlo připomínkováním výborů a dalšími pozměňovacími návrhy všelijakých expertů, zvlášť teď v době hysterie která se děje zejm v usa, tak by z toho mohlo vylézt i něco horšího. Nemyslím si, že by úpravy ve sněmovně vedly ke zmírnění toho návrhu - proč a jakým směrem by to tak mělo být? Takže pokud by to později prošlo na 90ku, v aktuálním znění, bylo by to možná lepší, než kdyby to schválila sněmovna teď s úpravami. Pokud by byl záměr to nechat u ledu, pak by nebyl důvod to tlačit přes 90ku. A pokud vnější okolnosti dotlačí sněmovnu to urychleně řešit, tak raději bez pozměňovacích návrhů blbým směrem.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    KASUMI: To nevím. Můžu se jen domýšlet. A spekulace sem psát nebudu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KENJIRO: tak proc to cernochova navrhovala? to byl jeji navrh, ne? sleduju to jen na pul oka..
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELECTRICKOTA: Víš, to je takový těžký.

    Ty do těchhle kotrmelců nevidíš. Ale lidi v parlamentu do nich vidí velmi dobře. A uvědomují si, že lidi jako ty do nich nevidí.

    A já do nich třeba vidím, ale otevřeně to sotva můžu říct, protože nálada ve střelecké veřejnosti už je tak vybičovaná a hysterická, že kdybych řekl "Bylo by lepší to nechat projít do prvního čtení, protože...", tak zbytek už by ani nebyl slyšet přes vzteklý řev "ZRÁDCE!!! KOLABORANT!!! NA LAMPU S NÍM!!!"

    No dobře, přeháním. Ale v poslední době mám pocit, že o moc zase ne.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KENJIRO: chmm, tak do tehlech kotrmelcu zase nevidím, skoro bych se bál žes mi skazil radost...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Já jen z pohledu legislativce: pokud zákon ještě nebyl projednán, je možné jej (např. v případě, že si Komise na ČR tvrdě došlápne) schválit tzv. "na devadesátku", tedy v prvním čtení, tak jak je, bez projednávání ve výborech a tudíž bez možnosti navrhovat změny. Prostě se to hodí ve sněmovně na stůl, řekne se "tohle musíme schválit, hlasujem" a za pět minut je hotovo.

    Na druhé straně, pokud by dnes byl zákon projednán a přiřknut výborům, tak to v nich mohlo ležet libovolně dlouho a §90 už by na to použít nešel.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Good news!
    Poslanecká sněmovna před chvílí na návrh Jany Černochové schválila vyřazení projednávání novely zákona o zbraních z programu schůze. Projednání by mělo být odloženo do doby, než bude rozhodnuta žaloba České republiky proti evropské směrnici.

    -david
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: zrovna jsem se chtěl zeptat, díky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Update, bod byl vyřazen z pořadu schůze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam